PDA

View Full Version : офф незнам какво да направя ! ; хх



kakadutu
03-06-2011, 15:05
Здравейте :) имам един проблем харесвам си едно момче вече 1 година и половинаа ние сме от различни градове но напоследък започнах да се забивам с друго момче но вчера разбрах че един общ приятел кара момчето което го харесвам от 1 година и половина да тръгнеме....
въпросът ми е : Да тръгна ли с момчето което го харесвам от 1 година и половина или да му откажа защото знам че просто е едно обещание ?
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ! :)

Biiiitch
03-06-2011, 15:07
Нямаше да е зле, ако беше сложила някоя и друга запетайка.

ПТ: Ако е само обещание - няма смисъл.

xXcvetityXx
03-06-2011, 15:10
тръгни с момчето което харесваш :) :) но ако е само обещание недей да си губиш времетоо :)

a1a2b3v
03-06-2011, 15:12
Ами ако си сигурна, че момчето няма никакви симпатии към теб и е само заради "обещанието" по-добре недей - вероятно няма да се задържите дълго време заедно и после ти ще си тази, която ще страда.
А защо имам в предвид, че няма да се задържите дълго?
1. От друг град е и да това е голям проблем.
2. Момчето ще бъде с теб само за да отбие номера.

Пък на всичкото отгоре после може да стане така, че много да те обиди и да се подминавате като пътни знаци... и все пак имаш глава на раменете ти си прецени. :)

ScarletBite
03-06-2011, 15:13
Толкова много идиоти... толкова малко патрони...

beautifullslayer
03-06-2011, 15:21
Седни си на задника и научи нещо бе , душко ! Аман от необразовани, "влюбени" , НЕДОРАСЛИ патки като теб ! Никой не се вълнува от образованието си , мамка му стара ! Има си време за момчета !

NomNomNom
03-06-2011, 17:10
Толкова много идиоти... толкова малко патрони...
Аааа или пък - Сънувах прекрасен сън тази нощ ... Всичките вие бяхте наредени на една стена, а аз .. аз имах ужасно много патрони.

BlueFace
03-06-2011, 17:19
Вииидин....за мене вече си от Виидин, за мене вече си от Вииидин... :smt003

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 10:09
ПО-задължение ли е..няма смисъл.

Paramour
03-07-2011, 12:49
точки? запетайки? ..
по темата: няма смисъл да тръгвате. просто обещание ще бъде..

XxNymphetaminexX
03-07-2011, 13:01
Толкова много идиоти... толкова малко патрони...
Аааа или пък - Сънувах прекрасен сън тази нощ ... Всичките вие бяхте наредени на една стена, а аз .. аз имах ужасно много патрони.


++++ :lol: :lol: :lol:

---
п.т.: Не тръгвай с някой заради едното ходене.. ако го харесваш и той теб - ок.. ама ако само с есваляш с някой за заигравка - няма смисъл ;) и без това нищо няма да излезе :-o

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 13:36
Толкова много идиоти... толкова малко патрони...
Аааа или пък - Сънувах прекрасен сън тази нощ ... Всичките вие бяхте наредени на една стена, а аз .. аз имах ужасно много патрони.
Дъщерята на умри.. :lol:
nomnomnom,HE си интересна.

XxNymphetaminexX
03-07-2011, 13:47
Толкова много идиоти... толкова малко патрони...
Аааа или пък - Сънувах прекрасен сън тази нощ ... Всичките вие бяхте наредени на една стена, а аз .. аз имах ужасно много патрони.
Дъщерята на умри.. :lol:
nomnomnom,HE си интересна.

Стига де ,Вамп ... к'во ти е напра'ила ;д :D



Бай дъ уей : Като е от друг град.. какво ти пука? Така и така няма да се виждате кой знае колко :lol: