PDA

View Full Version : Приятелството ... ;(



MilanowPz
03-06-2011, 15:31
Значи момче съм на 16 години ...
имам най-добра приятелка от година и повече,и до октомври - ноември всичко вървеше на 6. След това сякаш тя в новото училище намери нови приятели , нови познати и така , и си има сериозен приятел . Сякаш ме забравя и ме оставя в задната част на сърцето си .

Преди време й казах че чувствам , че тя е причината прителството ни да се преебава , и тя ми се убиди.
И вчера тя била ревала , и сега ме пита защо аз не съм бил до нея (тука съм сгрешил , признавам си го ) , но всеки си има личен живот и немога да бъда на 3-4 места едновременно :)

В сряда излезнахме , и сега тя ми заявява че била намерила време за да се видим , а аз не съм го бил оценил . Това ме закопа отсякъде , като се има предвид че преди намираше цели ЧАСОВЕ за мен , пейки , паркове , кафета , пред тях сме висяли....

Просто я обичам.. и то много силно ,, не искам да я изгубя ..!!!
и тя ме обича но незнам вече колко , ... ;( ;( ;(

Моля за съветчета :)

xXcvetityXx
03-06-2011, 15:35
като казваш обичам я мисля че имаш предвид не като приятел..но все пак ти си знаеш може би трябва да идеш при нея и да си поговорите като приятели обясни и как си се чувствал и и кажи че тя ти е много скъпа приятелка която не искаш да загубиш. :) :)

MilanowPz
03-06-2011, 15:39
Като приятел я обичам... НИщо повече :)

xXcvetityXx
03-06-2011, 15:48
ок само ти си знаеш , защото повечето хора смятат , че не може да има приятелство между момчета и момичета , но не е така :)

MilanowPz
03-06-2011, 16:16
аз съм от тези хора който смятат и знаят че може да има само приятелство

slavito007
03-06-2011, 18:55
Хах, приятел, в подобни ситуации съм бил. Единственият съвет, който мога да ти дам, е да не се месиш в любовния й живот. Освен да ви развали отношенията на 100% друго не може да излезе. А тя щом се е гаджосала и щом държи на теб, трябва да намери време и за теб. Ако ти се опитваш наистина да си запазите приятелството, а тя не - не се хаби. И тук идва факторът - познатото ново училище и новите приятели. Дам, случвало ми се е това - да си намери въпросният човек "нови" приятели и да зае*е твърдото приятелство с човек, който познава от години. ;)

И помеждувпрочем в какъв смисъл я обичаш? :(

Mi6inka
03-07-2011, 07:11
винаги така става...приятели, приятели, но в един момент всеки си хваща пътеката..не може да сте нон стоп заедно, и да делите и споделяте всичко както в по-детските години...колкото повече порастваш толкова повече ще го осъзнаваш

SmilezZz
03-07-2011, 11:00
Седнете и поговорете с нея СЕРИОЗНО.. И да се сърди,и да не се сърди - обясни й как се чувстваш..
И наистина - ако тя не прави нищо,за да запази вашето приятелство,просто няма смисъл и ти да го правиш.. Приятелството не става така - трябва и двамата да го искате,да си имате доверие и да намирате свободно време.. За да излезете някъде..

PoliPz
04-04-2011, 11:14
Ми пич хвани си и ти една сериозна приятелка и тфа е .. и тая новата не искай от нея да е като най-добрата ти приятелка.., а като казваш, че я обичаш замисли се колко.. ии се замисли дали си способен да обичаш така друга .. :) и ти може да си мислиш, че я обичаш като приятелка, но дали е така? :?