PDA

View Full Version : Ибей?



Kalliaa
03-06-2011, 15:47
Някой от вас има ли акаунт в ибей ?
От известно време разглеждам сайта и си харесах доста неща, но нямам възможност ( да речем :oops: ) да се регистрирам.

Ако някой има акаунт .. и аз лудна по нещо, което доста често се случва 8-) .. може да се разберем :)

ebay.co.uk за тези, които не знаят. :)

LipSy
03-06-2011, 18:06
Защо не можеш да си направиш акаунт?!

Kalliaa
03-06-2011, 18:08
Амии.. защото .. не ми дават. :-x
Те, в смисълл.. уж ми дават, обаче бяха много скептично настроени към моето решение и реших да не ги дразня допълнително.

LipSy
03-06-2011, 18:10
Амии.. защото .. не ми дават. :-x
Те, в смисълл.. уж ми дават, обаче бяха много скептично настроени към моето решение и реших да не ги дразня допълнително.

Не разбра кой не ти дава... но както и да е. Аз не мога да ти помогна. Ако има някой друг дано ти помогне! :)

Aniiiii
03-06-2011, 20:33
Не мисля, че някой ще ти даде акакунта си, по простата причина че дебитните/кредитните карти са свързани с акаунта :P

Kalliaa
03-06-2011, 20:35
Не мисля, че някой ще ти даде акакунта си, по простата причина че дебитните/кредитните карти са свързани с акаунта :P
Мацка, не си ме разбрала.
Не да ми дадат акаунта си, а да платят чрез дебитната си карта, а аз да им изпратя парите в кеш. :-) (след което те да ми изпратят стоката )

POLLINA
03-06-2011, 20:55
не е толкова трудно да се регистрираш , повярвай ми ;)
не вярвам някой да се навие

Rebirthing
03-06-2011, 21:27
Не мисля, че някой ще ти даде акакунта си, по простата причина че дебитните/кредитните карти са свързани с акаунта :P
Мацка, не си ме разбрала.
Не да ми дадат акаунта си, а да платят чрез дебитната си карта, а аз да им изпратя парите в кеш. :-) (след което те да ми изпратят стоката )

Не мисля, че някой ще се съгласи :-o .

Kalliaa
03-07-2011, 05:46
не е толкова трудно да се регистрираш , повярвай ми ;)
не вярвам някой да се навие
хора, ама и вие с предразсъдъците! първо пращам парите, СЛЕД това се поръчват нещата... офф.

А и не си правя акаунт, защото не ми позволяват нашите!

cyclops
03-07-2011, 08:50
Момичета, може ли да се поръчва с дебитна карта или може единствено с кредитна?

tuzaro
03-07-2011, 10:23
не е толкова трудно да се регистрираш , повярвай ми ;)
не вярвам някой да се навие
хора, ама и вие с предразсъдъците! първо пращам парите, СЛЕД това се поръчват нещата... офф.

А и не си правя акаунт, защото не ми позволяват нашите!слушай родителите си, още си малка за ибей. Като пораснеш тогава.

FuckingFreak
03-07-2011, 12:26
Ако не ти дават, имат тяхното право. Щом още живееш в техния дом и те те издържат трябва да се съобразяваш с техните правила, просто се примири, няма чак тОооОолкОоВаа яки неща в ибей, че да искаш да се комбинираш едва ли не с друг.. Разбирам да беше някой сайт със собствена стока, но в ибей половината неща не са със действителна снимка, поръчвала съм от там и да ти кажа че ако хванеш намаления на някой независимо интернет магазин или реален пак ще имат същите цени, не се подлъгвай по тези дето са 1-2-3 паунда :wink: .. Пък в по-големите градове има молове, ако хванеш намаленията на лятната и зимната стока ще вземеш дрехите на пълна безценица, аз например винаги ходя до София през август и февруари..

ginny
04-17-2011, 17:14
Аз имам няколко въпроса относно сайта, но не си струва да правя нова тема. Та въпросите ми са няколко:
1. Как става номера с поръчката?
2.Как се заплаща?
3.За доставката какви пари се взимат?

Благодаря предварително :-)

mycel
04-17-2011, 18:36
Сещам се какво имаш впредвид. :)
Според мен се разбери с някой приятел, непознат да го направи, трудно ще намериш тук. Разпитай някой от приятелите ти, все някой (или техните) ще разполагат с visa elektron или друг вид карта за електронно разплащане. Трябва ви само един акаунт в PayPal и сте готови.
Дано да намериш човек, успех! :]

Nich
04-18-2011, 17:22
Ако не ти дават, имат тяхното право. Щом още живееш в техния дом и те те издържат трябва да се съобразяваш с техните правила, просто се примири, няма чак тОооОолкОоВаа яки неща в ибей, че да искаш да се комбинираш едва ли не с друг.. Разбирам да беше някой сайт със собствена стока, но в ибей половината неща не са със действителна снимка, поръчвала съм от там и да ти кажа че ако хванеш намаления на някой независимо интернет магазин или реален пак ще имат същите цени, не се подлъгвай по тези дето са 1-2-3 паунда :wink: .. Пък в по-големите градове има молове, ако хванеш намаленията на лятната и зимната стока ще вземеш дрехите на пълна безценица, аз например винаги ходя до София през август и февруари..

О да! Сайта е пълен боклук! За това е световно известен и има толкова потребители :smt003

minavla
04-20-2011, 13:53
аз намерих супер вариант и си спестих много неща от които неразбирам ;) нито си направих регистрация, нито ми трабваше да имам кредитна карта, но се опасявам, че ако постна тук линк, ще излезе реклама :(

FuckingFreak
04-20-2011, 14:35
Ако не ти дават, имат тяхното право. Щом още живееш в техния дом и те те издържат трябва да се съобразяваш с техните правила, просто се примири, няма чак тОооОолкОоВаа яки неща в ибей, че да искаш да се комбинираш едва ли не с друг.. Разбирам да беше някой сайт със собствена стока, но в ибей половината неща не са със действителна снимка, поръчвала съм от там и да ти кажа че ако хванеш намаления на някой независимо интернет магазин или реален пак ще имат същите цени, не се подлъгвай по тези дето са 1-2-3 паунда :wink: .. Пък в по-големите градове има молове, ако хванеш намаленията на лятната и зимната стока ще вземеш дрехите на пълна безценица, аз например винаги ходя до София през август и февруари..

О да! Сайта е пълен боклук! За това е световно известен и има толкова потребители :smt003

Мацка, къде съм казала, че сайта е пълен боклук, я ме цитирай ? Казвах, че просто има и дрехи на по 5-6 паунда, да вярно, но ако хване намаленията на някой магазин, дрехите й ще и излязат на същите пари, да не говорим че няма да ги чака 1-2 седмици да пристигнат, няма да плаща за доставки, мита и тем подобни и ще си ги премери на място :) А това, че е световно известен, значи има причина. Много хора купуват на едро имитации на Адидас, Пума, Найк.. и ги продават на 3ти лица за двойно по-високи цени, както например правят много от хората в аукро.

Bloodlust
04-20-2011, 18:52
Вашите няма как да разберат, че имаш акаунт. Дали ще поучиш пратка от друг град или от друга държава, процедурата е една и съща. Ако си над 14 години си правиш една Виза Електрон и си действаш. Ако те питат вашите казваш, че си поръчала от български сайт. Гледаш да разкараш опаковката, за да не видят, че пратката идва от Англия и това е.