PDA

View Full Version : Да се подстрижа лиии..



Sw3eTy
03-06-2011, 18:58
Абе, не можах да реша какво ще правя с косата си. Беше къса, чаках я супер много време да порасне, порасна. Отрязах я наполовина, изкарах така 2 месеца, сега я отрязах още и е горе долу до раменете. Обаче май май няма да се примиря да остана така. Всееееееееки ден съм с пресата, изправям, къдряя.. Много свикнах така и изобщо не се харесвам ако не се оправя, а и е къса и не мога нито да я вържа, нито нищо. И мисля да я отрежа съвсем. 8-) Отзад да е с такава дължина, че да мога да я вдигам с лак, гел ала бала .. а отпред да е мааалко по-дълго да си остане момичешкия вид :D И целия свят ми казва "Ама така ще е още по-трудна за поддръжка" :( Не е ли по-лесно отзад да я нащръкам и да изправям само бритона и няколко кичурченца отпред.. И на всичкото отгоре я боядисах черна и то преди повече от половин година. Можете да си представите до къде ми стигат кафевите "корени". Ако я отрежа, черното ще падне..

http://prikachi.com/images/267/3064267a.jpg

това е сегашната дължина..

Абе, не знам и аз какво питам 8-) Просто мнението ви, ще ми отива ли, по-малко обработка ли ще изискваа .. Изобщо да обменим идеи :D

Colouring
03-06-2011, 19:01
Аз имам проблем с линка.И да го копна целия пак не се показва. :-o

Sw3eTy
03-06-2011, 19:05
сега може би .. ? 8-)

XxNymphetaminexX
03-06-2011, 19:08
мойта беше така и аз си я направих по-къса.. и спр мн й се радвам ;р

Greshka
03-06-2011, 19:13
Според мен много ще ти отива ако се подстрижеш особено с малко по-дълъг кичур отпред.Относно грижите не мога точно да ти кажа, но предполагам, че няма да са много :)

vagarious
03-06-2011, 19:15
Ау, много си сладка.
Според мен ще ти отива къса коса, но отпред дългото, което искаш - или да го няма, или да не е фрапиращо несъразмерно с останалата дължина.Всякак ще ти отива. :)

Kallyn4eto
03-06-2011, 19:24
оо според мен ще се получи много добре, даже няма нужда да правиш нещо с по-късата коса отзад :)) и с бретон да я направиш пак ще е различно и интересно :)

Pamaa
03-06-2011, 19:28
мисля, че не е кой знае колко трудна за поддържане :-) :P

Sw3eTy
03-06-2011, 19:29
Е, аз при всички положения не го искам фрапиращо по-дълго.. Най-много до брадичката да е :) А попринцип съм си с бритон и не мисля да се лишавам от него 8-) Иначе, мерси :-)

teenems
03-06-2011, 19:51
и аз мисля,че ще ти ходи :)

Immortalbeloved
03-06-2011, 20:04
Аз лично не бих се осмелила чак толкова да си скъся косата.. Ти след като можеш - действай! Хубаво е да се правят експерименти. Мисля, че ще ти отива. [/i]

MaLkaTa_LaDy
03-07-2011, 06:43
Ако се подстрижеш и тогава всеки ден ще си с пресата. Аз преди две години се окълцах късо като твоето и косата искаше повече грижи, отколкото когато беше дълга. Защото като е дълга, все застава някакси там. Ама като се има предвид, че вече си я подстригала, давай още. И да съжаляваш, ще порасне за няколко месеца.

Colouring
03-07-2011, 08:31
и аз мисля,че ще ти ходи :)
да,съгласна съм

и бай дъ уей,мисля,че много ще ти ходи със по-светла коса,попринцип не съм привърженичка на черните коси 8-)

titinkaa
03-07-2011, 11:26
Аз лично не бих се осмелила чак толкова да си скъся косата.. Ти след като можеш - действай! Хубаво е да се правят експерименти. Мисля, че ще ти отива. [/i]

+1