PDA

View Full Version : Малко помощ! :(



LifeSucks7
03-06-2011, 21:09
Привет! Наскоро направих собствено проучване по интернет и разбрах, че имам проблем. Имам фимоза/късо гемче(доколкото разбрах е едно и също) и смегма :( Мисля, че смегмата я имам точно заради фимозата, защото личната ми хигиена е на ниво. Както и да е. Искам да ви попитам какво да направя с тази фимоза. Знам, че трябва да се прави някаква операция. Но искам това да стане по най-безшумния начин, щото е голям срам. Също така къде трябва да отида, колко пари ще трябва да дам и ще боли ли? :smt107

TheBeliever
03-06-2011, 21:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

Защо не погледна в тази тема?

LifeSucks7
03-06-2011, 21:29
Преди няколко дена я прочетох. Точно и тя ме убеди да си направя профил тук. Мерси че даде линк, изглежда съм грешал. Фимоза и Късо гемче не са едно и също. Значи в моя случай става дума за Късо гемче и смегма. Обаче в онази тема не пише при кой лекар трябва да отида, колко пари ще трябва да дам.. а и искам съвети как да избегна това да се разчуе

TheBeliever
03-06-2011, 21:35
Лекарят е уролог, цените варират взависимост от лечебното заведение.

А до това "да не се разчуе" - как си мсилиш, че ще се разчуе и какво толкова те притеснява това някой да научи? Ще знаят хората, на които сам кажеш. Едва ли родителите ти ще тръгнат да разправят на приятелите ти за здравословните ти проблеми.

LifeSucks7
03-06-2011, 21:44
Ще задам още един глупав въпрос - Не знам къде има уролог в моя град трябва ли да мина през личния лекар за някакво направление или нещо от сорта? Ии ако може някой да ми каже дали боли

bloodyF
03-07-2011, 12:00
^по-добре мини през личната, че иначе само прегледа ще ти излезе през носа. И няма нищо срамно според мен. ;)

LifeSucks7
03-12-2011, 14:13
Казах на Баба ми да отиде да вземе направление от личния лекар, понеже наще са в Италия, и вместо да отиде, днеска цялата рода ми се изреди на вратата. Баси майката!