PDA

View Full Version : Въпрос само за момичетата



milka
03-07-2011, 08:45
Имам един проблем,не се смейте.
Тъй като майка ми ме хвана преди 2 месеца с приятеля ми да правим орален секс иии...абе не питайте 8-) ...та имахме бая скандали и тя ми каза,че е забелязала,че когато ме мерне в банята (или докато се преобличам) ,че съм се почистила отдолу-т.е. била се сетила,че ще правя нещо с момчето.Това мен ме притесни до няква степен,защото така ми е неудобно един вид да знае кога ще сме интимни с приятеля ми поради някви такива тъпи причини.Тя не ме гледа и не ме проверява,просто се случва да влезе по някой път в банята например,а аз не знам точно как да се прикривам.
Искам да постъпя по някакъв по-хитър начин ,защото не мога да съм като няква гора долу ,но ме е страх да не ме мерне майка ми .Чудя се какво да направя ...а и не знам дали на него ще му хареса да не съм напълно чиста (не говоря за ужасно много растителност и тн просто да има известно количество).
Дайте някакъв съвет...по някъв начин да направя нещата така,че хем ако случайно майка ми ме забележи да не заподозре нищо ,хем да му хареса и на приятеля ми.
А ако ме питате за възраст -17.

Sunshin3
03-07-2011, 09:14
защо това, че си се "почистила", трябвва да значи, че е заради приятеля ти, заради секса? :-o
пък и ти си на 17, мисля, че е нормално да водиш полов живот :-o
предполагам родителите ти са по-консервативни, така че, добре.. за секса, но да се почистиш... не ти е удобно така, лятото на басейн те е срам и т.н..........

TheBeliever
03-07-2011, 09:14
Защо свързвате обезкосмяването на интимната зона със секс? Аз се обезкосмявах много преди да имам интимни контакти с момчета. Това, че си махаш космите не означава непременно, че ще правиш секс.

Пък и майка ти вече е наясно, че си сексуално активна. Не виждам защо да продължаваш да се криеш.

DarkTemplar
03-07-2011, 10:28
За начало почни да заключваш банята докато се къпеш.

TheGirlNextDoor
03-07-2011, 10:33
както казаха вече майка ти знае какъв е смисъла да се криеш.А относно обезкосмяването-за мен това са елементарни хигиенни навици,защо трябва да го правиш само ако водиш полов живот??

nikitka_
03-07-2011, 10:35
..

dimitar_ak
03-07-2011, 11:22
След няколко месеца идва лято. Кое е по-неприятно? Укорния поглед на майка ти или подаващите се къдрави косми под банския?

Мисля, че ти подсказах отговора.

Cucko0
03-07-2011, 11:26
на 17 си нормално е да водиш полов живот ,майка ти и без това вече знае какъв е смисъла да се криеш и да не се обезкосмяваш ?

scarlett8
03-07-2011, 11:36
както казаха вече майка ти знае какъв е смисъла да се криеш.А относно обезкосмяването-за мен това са елементарни хигиенни навици,защо трябва да го правиш само ако водиш полов живот??

мда :)

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 12:15
След като майка ти вече знае,какво ти дреме?
ПП.Банята ти,не се ли заключва? 8-)

kiki1991
03-07-2011, 12:16
земи се заключвай докато се къпеш..как може майка ти като види че има някой в банята да влезе...боже!!!и и кажи че няма да ходиш обрасла..и си на 17 нормално е да правиш секс!!!Явно майка ти е доста несъвременна..и това че влиза в банята е супер тъпо !!!

neveralone
03-08-2011, 12:23
.. хахаа случвало ми се е , маика ми ме видя със страхотно ново бельо и перфектно епилирано тяло и и стана ясно на жената :D
. . намери начин да се оправиш с нея, защото при инцидентни случаи е приемливо да си с грозен педикюр и наболи косъмчета, но всеки път да е така е гадно . . :-D

lili12
04-24-2011, 17:10
Къпи се с бански и се преобличай някъде, където да не те притесняват. Банята ви не може ли да се заключва?

simo556
04-24-2011, 17:13
О боже

GregoryHouse
04-24-2011, 17:21
Къпи се с бански и се преобличай някъде, където да не те притесняват. Банята ви не може ли да се заключва?

http://www.jerzeedevil.com/gallery/files/4/8/8/9/tactical_facepalm.jpg

Игнорирай майка си. "Почиствай" си се, и като те пита що - кажи щото е хигиенично. Енд ъф стори. Пък и тялото си е твое...можеш да правиш каквото си искаш с него.

Josefinne
04-24-2011, 18:32
Според мен ти трябва да си решиш каква искаш да ти е " прическата " там долу и да си правиш за себе си, а не за майка ти или гаджето. По принцип знам, че не всички момчета държат момичето да е напълно обезкосмено отдолу, за това ако все пак се притесняваш, най - добре се подстрижи късичко и си оформи триъгълника - хем майка ти от раз , ако погледне, няма да забележи, хем ще си имаш хубава прическа и няма да се притесняваш, ако тръгнете да правите секс.

assminator
04-25-2011, 11:13
спрямо секса ... е съвсем нормално на 17 години да се води полов живот , та кво мислиш ваще не са правили тогава секс ли .. а спрямо "почистването" та тва е лична хигиена ве .. ваще ненормални ли са ?!? рофл

Vivid
07-26-2011, 20:30
Според мен ти трябва да си решиш каква искаш да ти е " прическата " там долу и да си правиш за себе си, а не за майка ти или гаджето.
Съгласна съм с това мнение - а и ще е добре да поговориш с майка си относно личното пространство.. само в случай, че те притеснява, де...

mimsitu
07-26-2011, 21:34
аз не се притеснявам от майка ми, ако ме види гола и тя е жена. никога не ми е говорила за секса и се радвам, а като разбра, че се обезкосмявам .. това беше, когато бях на 14 и тя нищо не каза .. просто и казах, защото се притеснявам като съм по бански да не се види нещо, а и така ми е по комфортно.