PDA

View Full Version : Въпрос за аналния секс



silveto189
03-07-2011, 10:51
Здравейте! Нова съм във форума и това е първата ми тема, която пускам, съжалявам ако има подобна тема, но още не съм запозната с форума.

С приятелят ми сме решили да правим анален секс. Изчетох доста информация за подготовката и т.н., но не ми стана ясно по въпроса със свършването в дупето, защото всеки пише различни неща. Предполагам, че без презерватив не е много хигиенично, въпреки добрата лична хигиена.
Искам да ви попитам вие с презерватив или без го правите, и тези, които го правят без- свършвате ли в дупето? И свършването там крие ли някакви опасности- някакви здравословни проблеми например?
И, може би е глупаво, но има ли някаква вероятност спермата да се разтече към влагалището и да попадне там, което да доведе до забременяване?

straus
03-07-2011, 14:28
Няма страшно, давай без и нека си свършва ;)

kiki1991
03-07-2011, 14:31
Аз без презерватив го правя от 1 година и нещо вече..и приятеля ми много пъти свършва там,и до сега не сме имали проблеми.Но попринцип по-добре е с презерватив.

kremen4eto
03-07-2011, 16:47
Правим го без презерватив, но в никакъв случай не е редно. Свършвал е 4-5 пъти там. От самото свършване отзад, риск няма.