PDA

View Full Version : Наказание



rbserbsehsethsesetse
03-07-2011, 12:36
Днес по пощата дойде писмо от училището, в което пишеше че ще бъда наказан съгласно чл. 139 ал.1 от Правилника за дейността на училището заради 88 нейзвинени отсъствия.Това са точно последните 3 седмици.Не съм ходил защото бях болен даже имам (честно не лъжа) извинителна бележка от личния си лекар.Най-гадното е, че класната не се е обаждала на родитетлите ми за да ги пита защо отсъствам.Та утре като отида ще трябва да обяснявам на класната или на диркторката (мога без проблем да дам телефона на личния ми лекар да потвърди че бях болен) и страшно се притеснявам да не ме изключат.

vagarious
03-07-2011, 12:57
И ние какво !?
Да ти кажем с кого, какво да говориш ли !?Щом наистина имаш бележка и наистина си бил болен, и личната ти може да го потвърди - не виждам от какво се притесняваш.Да, за притенение е само, ако си виновен за нещо, само ако криеш нещо.В случая няма нищо такова(поне според думите ти) - следователно няма страшно, не се притеснявай.

anna93
03-07-2011, 16:14
Щом е истина какво се притесняваш? А тези неизвинени може би не са от тези 3 седмици, а от преди това! Знаеш ли дали имаш неизвинени?

mayaaa
03-07-2011, 19:42
Абе за претиснение си е. Веднъж г-жата по информатика освободи 3-ма от класа от БЕЛ за да караме информатика, че имаше състезание. По-късно говорела с г-жата по БЕЛ и тя категорично отказала. Навсичко отгоре писа закъснение!!! :-x :-x :-x Тъйче ако учителя не те харесва или си е по принцип гаден хич не е весело. :?