PDA

View Full Version : Гаджето на най-добрата ми приятелка май ме харесва



nikol9910
03-07-2011, 12:50
Гаджето на една от най-добрите ми приятелки май ме харесва. Един ден минава покрай нея тя му казва ЗДРАСТИ, а то се обърна и ме видя и не каза на нея ЗДРАВЕЙ, а на мен. Преди няколко дни бяхме излезли заедно с още приятели и накрая останахме само тримата. Приятелката ми непрекъснато се закачаше и се опита да целуне гаджето си, а той се идва при мен закачаме и си намира тема за разговор. Днес се скараха, защото приятелката ми му каза, че ревнува от мен и го пита дали ме харесва. Какво да направя, за да те двамата да не се карат заради мен и за да той да спре да ме закача и да прави тайни намеци, че ме харесва

HELP!!! ](*,)

GossipGirl89
03-07-2011, 14:18
Твойта приятелка сигурна ли е, че момчето същност й е гадже? :D Защото това да мине по улицата и да не я поздрави или пък да се закача с други момичета пред нея не ми звучи много гадженско (току що измислих думата :D ). Отиди и му кажи, че щом ходи с твойта приятелка трябва да спре да се закача с теб, защото не искаш да си разваляте отношенията заради него...примерно.

ri41
03-07-2011, 14:48
и аз имам доста приятелки на които гаджетата ме заглеждат, става ми тъпо някак си ама като си хубава ще си търпиш последствията

Goddess
03-07-2011, 14:51
На колко сте ? (ако съдя от написаното, не повече от 12, ама все пак да питам)

nikol9910
03-07-2011, 15:08
На колко сте ? (ако съдя от написаното, не повече от 12, ама все пак да питам)


Не знам за другите, но аз съм на 13

anna93
03-07-2011, 15:09
На 13 - ясно. Но дали това момиче не си измисля, че са гаджета?

Goddess
03-07-2011, 15:15
На колко сте ? (ако съдя от написаното, не повече от 12, ама все пак да питам)


Не знам за другите, но аз съм на 13

Е аз за теб и за участниците в историята питам, не за други.. :-D
Еми, да, това обяснава нещата. Какви връзки и гаджета могат да имат 13-годишните, то звучи смешно, пък не знам.. Ще се разминават някъде и само ще се поздравяват, а той даже не си поздравява гаджето, а приятелката й. Ще се опита да го целуне ?? Детска ви работа, занимавайте се с нещо друго.

SmilezZz
03-07-2011, 15:57
За какви "тайни намеци" говорим,когато той това го прави пред нея.. И да,поговори с него - обясни му,че не искаш да си развалят отношенията заради тебе .. Абе кажи му ,каквото имаш да му казваш..