PDA

View Full Version : Молба за мнение



Sadnatsum
03-07-2011, 13:09
Здравейте скъпи съфорумници ! Първо да уточня, че темата въобще не е някаква шега и ще помоля да няма заядливи и подигравателни коментари !

Първият ми проблем е, че мисля че съм грозен (и/или някакси отблъскващ момичетата) ! Някои казват, че съм бил хубав, други грозен ... Уж се държа, така да се каже нахакано и не съм задръстеняк въобще ( доказвал съм, че съм доста умен и забавен), та какво ще ме посъветвате ?

Вторият е проблем с любовта ! Мога да се държа както трябва с момиче което познавам, но дори и да я познавам ( а това е в най-добрият случай, никога не стигам до някаква връзки и ОП - разбито сърце), а пък ако не я познавам във Фейсбуук например уж съм голямо "про", но вътрешно се чувствам някак празен ;[ ! И така - ако не я познавам лично просто не знам кво да правя ... Рядко ме харесват момичетата все пак, но никога желаната !

Горе-долу казах това което исках ! Двата проблема са свързани ... Ако се сетя още нещо ще пиша ;] ! Поздрави !

djipsito
03-07-2011, 13:13
Често хората си задават един въпрос: Защо ме иска всеки друг, не и този, който ми харесва...
На подобни въпроси отговор няма и не трябва да се търси, нещата просто са там и се случват. Или не.

Мисли положително и си вдигни малко самочувствието, във фейсбук всеки може да е ПРО...

MiMcHeToOo
03-07-2011, 13:18
Аз гоня теб, ти гониш друг, а този друг гони друга. Така е в живота в повечето случаи. Ще ти се усмихне късметът все някога ;)

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 13:23
Явно причината е в ТЕБ.

Sadnatsum
03-07-2011, 13:35
То ясно че всичко е в мен, но искам и вашите искрени и изчерпателни мнения ;] ! И някакси в повечето случай стигам донякъде с дадено момиче (не особено напред, но все пак) и някакси ... Нищо не се получава ! А по първият въпрос какво ще споделите ?

thegreenzombie
03-07-2011, 13:38
"Здравейте скъпи съфорумници !" :D т'ва ме разби... За първия проблем: "мисля че съм грозен" пич осъзнай се ... k'во ти пука?? хващаш си сляпо гадже и тя да му мисли :D A ceгa cepиoзнo. Hаистина не трябва да ти пука за мнението на останалите. Ако си харесваш някой, просто отиваш и му казваш-не е сложно. Обаче не очаквай това да стане в 'TeenProblem' , защото нито си написал от къде си, нито на колко години си...нали ;) A т'ва зa самочувствието cи e тaka!! :)

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 13:41
Уж се държа, така да се каже нахакано и не съм задръстеняк въобще ( доказвал съм, че съм доста умен и забавен), та какво ще ме посъветвате ?

^^Някой момичета НЕ харесват това държание.

никога не стигам до някаква връзки и ОП - разбито сърце
^^Преувеличаваш...
По-скоро си противоречиш.НЕ стигаш до връзки,a после си със разбито сърце.Би лли ми казал как стават двете неща?Според мен са НЕсъвместими и неописуемо НЕЛОГИЧНИ ,за да взаимстват заедно.
Абсурдо е..дори да ги съчетаеш мислено.

Фейсбуук
^^Това е най-тъпото решение.Действай очи в очи.

не знам кво да правя
Бъди малко по-самоуверен;]

XxNymphetaminexX
03-07-2011, 13:45
Няма хубави и грозни - има хора с различен вкус : ))

Просто смело ... много пъти ще ти разбиват сърцето ,докато намериш перфектната ... просто бъди мил.. бъди забавен.. отнасяй се добре с момичетата ... и тя ще се появи.. За да извадиш перла от мида , първо трябва да се помъчиш да я отвориш,нали? :-)

Sadnatsum
03-07-2011, 13:48
Уж се държа, така да се каже нахакано и не съм задръстеняк въобще ( доказвал съм, че съм доста умен и забавен), та какво ще ме посъветвате ?

^^Някой момичета НЕ харесват това държание.

Ааа не винаги се държа така ... Смисъл адаптирам се към ситуацията/хората ! Хората около мен, сигурно дори не подозират, ама под онази външност, всъщност на тая тема съм много чувствителен ... Вече прекалено, много пъти съм оставал с разбито сърце и не искам да продължава така ! Но все нещо не се получава и пак съм си САМ ;[ ...

XxNymphetaminexX - Точно това и правя и се разбирам с повечето момичета, но не се стига по-нагоре така да се каже ...

XxNymphetaminexX
03-07-2011, 13:51
Звучиш ми доста познат като стил на изказ.. :D ... Както и да е...


Ами. все някога ще дойде... Най-тъмно е преди разсъмване .. :-)

fenastz
03-07-2011, 14:43
Пубертет.

Sadnatsum
03-07-2011, 18:12
Помолих без да се подигравате ...

Ще бъда наистина благодарен, ако има още мнения :) ! Помогнете ми хора :S .

Deni9688
03-07-2011, 18:47
Често хората си задават един въпрос: Защо ме иска всеки друг, не и този, който ми харесва...


:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ТОЧНООО :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Goddess
03-07-2011, 21:08
Ами...трябва да се търси и златната среда. Показвай, че си умен, но без да се правиш на умник и философ. Не се прави на шут, в опити да си забавен. Може би малко по-зряло и непринудено държание ти трябва...Не знам, има едни думички: излъчване, магнетизъм, зад които се крият качества, които или имаш, или нямаш. Не можеш да се харесаш на всички и всякакви напъни за това си личат и дразнят.
Много е тривиално, банално и тъпо вече да се казва, но...бъди себе си. Защото с неестествено държание и пози може и да впечатлиш по начало, но все някога ще се наложи да се покажеш такъв какъвто си. Всъщност не знам какви съвети очакваш...не мисля, че тези неща се учат така. Сам трябва да си намериш подхода.

Cellmate
03-08-2011, 00:43
Боже, прочетох почти всички мнения в тази тема и направо усетих как умират милиони мозъчни клетки. Добрата новина е, че мога да си ги позволя. Лошата е, че сте идиоти.

Моето мнение е кратко и е всичко което ти трябва: Ти си тъп.

Пффф... бати колко добре го казах.

И освен това явно имаш кофти излъчване :) има и такива хора. Аз имам мрачно такова. Свиква се...поне винаги се шириш сам на двойна седалка в градския транспорт, когато ти се наложи да го ползваш.

lixofana
03-08-2011, 05:24
Според мен проблемът ти е в самочувствието. Когато ти самия не се харесваш, няма как да очакваш другите да те харесват. Ниското самочувствие се усеща и отблъсква. Затова първо се научи ти самият да се харесваш и после мисли за това дали и другите те харесват.

pastel
03-08-2011, 14:53
Боже, прочетох почти всички мнения в тази тема и направо усетих как умират милиони мозъчни клетки. Добрата новина е, че мога да си ги позволя. Лошата е, че сте идиоти.

Моето мнение е кратко и е всичко което ти трябва: Ти си тъп.

Пффф... бати колко добре го казах.

Не бъркай главата си със задник, но тогава с какво бъркаш мозъкът?

Към авторУ - брато не заради красотата харесват. И момичета и момчета са готини заради чара. Хората харесват неглижетата. Аз никога не съм се старал да ме харесват момите и все те сами си идват. Нито съм хубав, нито силен или богаташче. Ама идват. Та това е - просто си се кефи и изборът сам си идва.

againstyou
03-08-2011, 15:25
Четох един пост по нагоре "За да те харесат другите,първо трябва ти да се харесаш " - тва е истината.Трябва да имаш самочувствие,в границите на нормалното разбира се,не да се мислиш за велик и да хвърчиш в облаците.

djipsito
03-09-2011, 12:37
Боже, прочетох почти всички мнения в тази тема и направо усетих как умират милиони мозъчни клетки. Добрата новина е, че мога да си ги позволя. Лошата е, че сте идиоти.

Моето мнение е кратко и е всичко което ти трябва: Ти си тъп.

Пффф... бати колко добре го казах.

Моето мнение е че не си интересен... ии още нещо, не те бива да имитираш umri, за тва спри да се излагаш..

Пффф... бати колко добре го казах.