PDA

View Full Version : кичури



FuCkurka
03-07-2011, 16:04
От скоро обмислям идеята да си направя кичури. Ако някои си е правил да ми каже колко струват горе-долу и поддържат ли се с нещо след това. Както и вредно ли е за косата. И ако имате снимка с кичури също можете да сложи снимка да видя как стоят

ri41
03-07-2011, 16:18
имам средно кафява коса и си направих руси кичури и меко казано я съсипах, сега е суха и накъсана, не ти препоръчвам

mayaaa
03-07-2011, 16:34
имам средно кафява коса и си направих руси кичури и меко казано я съсипах, сега е суха и накъсана, не ти препоръчвам
+

Kotarachetooo
03-07-2011, 17:22
Кичурите се правят със супра т.е буквално ти превеждам умъртвяване на косъма ,обезцветяване ! Обезцветяването на косъма води до много изтощена коса ако не се поддържа но поддръжката не е лесна - трябват много матировки спец.матиращи шампоани маски и т.н ! Не ти препоръчвам да си правиш кичури камоли ако косата ти е изтощена или много тънка ! Дори ако постепенно изросяваш цялата коса много ще ти изсъхне особенно в корените и после много трудно се възстановява от опит ти го казвам! Сигурна съм ,че не само аз така мисля тъй като всички знаем ,че русият цвят е много капризен и изисква голямо поддържане и намаляне на преси и прочие. 8) Моят фризъор дори ми беше споделил ,че на някои коси след полагане на супра стават нежелани реакция (говоря само за косата) така ,че ако мислиш да си правиш кичури по добре се приготви за добро поддържане с много медикаменти:)

Greshka
03-07-2011, 19:31
Цените са от 15-30 лв. Предполагам, че зависи от фризьорския салон . Ако си направиш кичури косата ти ще стане по-слаба и суха. Иначе стоят добре ! :)

desadesa
03-07-2011, 19:36
имам средно кафява коса и си направих руси кичури и меко казано я съсипах, сега е суха и накъсана, не ти препоръчвам

+1

marnai
03-26-2011, 23:17
До скоро и аз много се чудех. Исках нещо да променя, малко да "освежа" косата си за лятото и си направих кичури. :smt061 Много съм доволна от ефекта! Но за съжаление е истина, че пустото русо много изтощава. Но с малко маски и поддръжка косата изглежда много добре. Аз нямам време да се занимавам с маски и т.н. но посещението ми при фризьор веднъж седмично върши чудеса :P :-)