PDA

View Full Version : Гъста коса



mayaaa
03-07-2011, 16:40
Извинете ако вече има тъкава тема :oops: ... Въпроса ми е как мога да си сгъстя косата и какво мислите за тривитаминола?

vagarious
03-07-2011, 16:42
Оооооооффффф айде пак същите темии, пак същите мнения .. :x
Много е НЕПРИЯТНО, когато във всяка втора тема се пита за тривитаминола, растежа и сгъстяването на косата.Аман. :x
Потърси из страниците, търсачка също има ..

Kotarachetooo
03-07-2011, 17:30
Здравей mayaaa ,не съм я пробвала но съм си набавила нужните продукти и през почивните дни ще я направя и мога да споделя моето мнение ,но където да съм чела и гледала няма лошо мнение за тривитаминола !! Разрови се ако желаеш има много теми във всеки форум има по една такава отворена тема с тази маска но трябва да е от оргиналната т.е има една основна кято е следната : Маската е следната:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък. :-) Наистина има много,много,много добри отзиви за тази маска ,има много жени които след някаква злополука са получили оплешивяване и точно чрез нея расти съвсем нова и гъста коса !! :grin: :grin:

FuckingFreak
03-07-2011, 18:29
Здравословно ли се храниш? Ако да, не си взимай тривитаминол. Много са концентрирани витамините в него и буквално от едно нанасяне може да ти окапат цели кичури коса, благодарение на прекаляването с витамините.. Не съм сигурна, но витамин A /съдържа се в тривитаминола/ се отлага в черния дроб, така че полезно, полезно, колко да е полезно - краси те само външно, но вътрешно не е много розово положението.. Има таблетки - Геритамин Нео, Герикапс, които съдържат тези витамини в НОРМАЛНИ граници и ако например пиеш по 1 на ден няма да ти стане нищо.. Аз бях много доволна, но ги спрях, след консултация с личната лекарка - очния лекар ми изписа да пия комплекс от витамини за очите /ICAPS-R/ и в него се съдържат както А, така и Е.. Така че мисълта ми беше да внимаваш, че е като бомба със закъснител или по-точно нож с две остриета- както помага, така може и да ти навреди..

И като има 8597251 теми, нужно ли е да пишете че ги има?! Да знам, наясно съм, но не ми отне много да напиша 10-15 изречения, няма да умрете.. Все се правят такива теми - да досадно е, но пък и все се повтаря едно и също, че има много други такива и просто няма смисъл от нова. Като нямате нищо да напишете не е нужно да го повтаряте за n - тен път, нали? Щом ви е НЕПРИЯТНО просто отминавате, толкова ли е трудно....

mayaaa
03-07-2011, 19:23
Благодаря за отговорите

vagarious
03-07-2011, 19:40
И като има 8597251 теми, нужно ли е да пишете че ги има?! Да знам, наясно съм, но не ми отне много да напиша 10-15 изречения, няма да умрете.. Все се правят такива теми - да досадно е, но пък и все се повтаря едно и също, че има много други такива и просто няма смисъл от нова. Като нямате нищо да напишете не е нужно да го повтаряте за n - тен път, нали? Щом ви е НЕПРИЯТНО просто отминавате, толкова ли е трудно....

ОК, но по тази логика - нужно ли е и ти да коментираш специално моя пост!? Защото винаги има такива като теб, които да отговарят на такива като мен(имайки предвид негативното ми "мнение").Нищо лично към теб или към когото и да е. :)