PDA

View Full Version : Шампоан за изсветляване



shugababe112
03-07-2011, 18:46
Здравейте,знаете ли за някои продукт-шампоан или маска,които да изсветляват косата с един тон примерно.Аз съм с тъмно кестенява коса и искам да ми стане примерно лешникова,но не искам да се боядисвам.

nepowtorima
03-07-2011, 18:52
Аз също съм с такава коса и искам също да ми стане лешникова 8-) .. Ще следя темата ..

mayaaa
03-07-2011, 19:28
http://hennafox.wordpress.com/2010/01/26/%D0%B8%D0%B7%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D1%8F%D 0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%BC%D0%B5%D0%B4/
Ето една идея. Оше не съм я пробвала, но изглежда добре и нямам търпение да опитам. :) Дано ви хареса.

Escarina
03-07-2011, 23:14
В dm маркет има шампоан за руса коса, мисля, че е на Balea,моята коса е светло кестенява и имаше лек ефект, можете да пробвате :) Иначе универсалният номер е - миете косата с вода от лайка и оставяте да изсъхне на слънце, на светли коси ефектът е поразителен, на тъмни предполагам, че би се свалил един тон, но не е невъзможно да се появи жълтеникав оттенък. :)

blondeVIP
03-08-2011, 07:36
^^ решила съм да го пробвам, щом се затопли малко времето, но имам въпрос. Колко време трае ефекта ?! И от пърия път ли се забеляазва резултата или трябва дасе прави поне няколко пъти?!?! за лайката питам ;дд

neeDaBosS
03-08-2011, 09:25
В dm маркет има шампоан за руса коса, мисля, че е на Balea,моята коса е светло кестенява и имаше лек ефект, можете да пробвате :) Иначе универсалният номер е - миете косата с вода от лайка и оставяте да изсъхне на слънце, на светли коси ефектът е поразителен, на тъмни предполагам, че би се свалил един тон, но не е невъзможно да се появи жълтеникав оттенък. :)

Какво ще рече поразителен?

FuckingFreak
03-08-2011, 11:54
Поразителен е ефекта от лайката.. приказки от 1001 нощ...
Лайката добавя блясък на косата и най - много да я изсветли със половин тон, а ефекта трае точно до 2рото измиване.. Ако ставаше така до сега да си бях останала блондинка - до 8 годишна постоянно ме мажеха с такова след къпане, когато съм била малка косата ми е била цвета като на аватара на neeDaBosS, сега съм си със кестенява коса, и е точно като цвета на кестена.. Особено пък от тъмно кестеняво да стане на лешниково хич не ми се вярва, но нека опита момичето, нищо не губи, само да не очаква ефект все едно се е боядисала руса..

brutaLxxbunny
03-08-2011, 13:11
Аз ползвам на Rolland за руси коса - Brighten up shampoo http://www.rollandhairtrends.ca/blonde.html Косата ми я изсветли дооста.Работи и сега се чудя от къде да си купя нов :?

Escarina
03-08-2011, 13:38
Поразителен е ефекта от лайката.. приказки от 1001 нощ...
Лайката добавя блясък на косата и най - много да я изсветли със половин тон, а ефекта трае точно до 2рото измиване.. Ако ставаше така до сега да си бях останала блондинка - до 8 годишна постоянно ме мажеха с такова след къпане, когато съм била малка косата ми е била цвета като на аватара на neeDaBosS, сега съм си със кестенява коса, и е точно като цвета на кестена.. Особено пък от тъмно кестеняво да стане на лешниково хич не ми се вярва, но нека опита момичето, нищо не губи, само да не очаква ефект все едно се е боядисала руса..

Говоря ако се прави всяка седмица и съм го виждала ;)

Escarina
03-08-2011, 13:41
В dm маркет има шампоан за руса коса, мисля, че е на Balea,моята коса е светло кестенява и имаше лек ефект, можете да пробвате :) Иначе универсалният номер е - миете косата с вода от лайка и оставяте да изсъхне на слънце, на светли коси ефектът е поразителен, на тъмни предполагам, че би се свалил един тон, но не е невъзможно да се появи жълтеникав оттенък. :)

Какво ще рече поразителен?

Ами една моя приятелка със светлокестенява коса се докара почти до русо, но това го правеше всеки път когато се къпе и не си сушеше косата със сешоар - а навън на слънце :) Предполагам, че си е до коса, но при нея специално имаше мноо голяма разлика :)

shugababe112
03-08-2011, 16:19
Аз ползвам на Rolland за руси коса - Brighten up shampoo http://www.rollandhairtrends.ca/blonde.html Косата ми я изсветли дооста.Работи и сега се чудя от къде да си купя нов :?
Къде мога да го намеря и каква му е цената?

brutaLxxbunny
03-09-2011, 19:04
Аз ползвам на Rolland за руси коса - Brighten up shampoo http://www.rollandhairtrends.ca/blonde.html Косата ми я изсветли дооста.Работи и сега се чудя от къде да си купя нов :?
Къде мога да го намеря и каква му е цената?

Не знам,миналият път го взех от фризьорката и аз сега се чудя :/

Flopper
03-10-2011, 10:22
Не искам да ви разочаровам, момичета, обаче с шампоан или с отвари лайка трудно ще си изсветлите косите. Първо, трябва да сте естествено почти руси и второ ефект може да има само като мн лек нюанс на слънце. За съжаление единственото решение е боята :(

shugababe112
03-11-2011, 12:19
Направих си маската с меда...Никакъв ефект нямаше само дето се оклепах цялата и после едвам измих меда от главата си :-x

madawc
04-28-2011, 17:20
Предполагам тези работи с медове, лимони, лайки и т.н. ще имат доста по-голям ефект на много къса коса?
Момче съм да кажа само :D

radinceto95
04-28-2011, 18:43
имаше едно на ейвън не се сещам точно какво беше, но една приятелка го използва и наистина има ефект и то видим но незнам дали ще постигнете цвета който искате ако го намеря на снимка ще ви го покажа :-) :-)

radinceto95
04-28-2011, 18:46
имаше едно на ейвън не се сещам точно какво беше, но една приятелка го използва и наистина има ефект и то видим но незнам дали ще постигнете цвета който искате ако го намеря на снимка ще ви го покажа :-) :-)


ето това е
http://static.prodavalnik.com/images/item_images/001/669/914/img_1_feat.jpg

MegiBoOm
04-28-2011, 19:03
НЕ! Това чудо никой да не си го маже на главата! Най-много да постигнете "страхотният рижав ефект"! (:

radinceto95
04-28-2011, 19:10
НЕ! Това чудо никой да не си го маже на главата! Най-много да постигнете "страхотният рижав ефект"! (:

да и при нея стана странен цвят, но тя се беше мазала няколко пъти незнам ако се намаже само веднъж какво ще стане