PDA

View Full Version : Проблем с коляното??!



yosutd
03-07-2011, 22:22
Здравейте!
От няколко месеца изпитвам болки в крака, по конкретно в областа под коляното, където започва пищяла.Играя доста често футбол, точно след мачлето болката се появява.Има я както при ходене, така и при тичане, изкачването на стълбите в нас е съпроводено също от болки.След 2-3 дни болката започва постепенно да отслабва и до един момент почти изчезва, но след като свърша поредната футболна игра, започва отново същата процедура.. и така няколко месеца.Но от скоро забелязах в описаната по горе част поява на оток, което доста ме притесни.Мина поне седмица от както не съм спортувал, болката почти изчезна,а отока си стои.Също така забелязвам и това, че при клекнало положение коляното доста ми "пука" и получавам леки изтръпвания.За доктори, просто нямам време, тъй като съм или на работа или по изпити, та реших да се допитам до вас, някой ако е имал същия проблем, да сподели възможната причина, начини на лечение и т.н.

StolenBliss
03-07-2011, 22:33
Да не си падал на коляното по време на тренировки или някъде? Така или иначе щом тая болка се появява периодично вече колко време, значи нещо не е съвсем наред. Може да е претоварено или не знам, но се опитай да намериш време да отидеш на лекар да не стане по-зле. Пропусни една тренировка или сорта и иди на лекар.