PDA

View Full Version : страх ме е



merinkata
03-08-2011, 03:02
на 19 години съм и правих аборт миналия месец на 04.02 2011 сега не ми идва има закъснение и ме е страх да не би пак да е станало нещо,макар че уж се пазихме.. имам съмнения защото ми закъснява и защото температурата ми е 37,обаче пък миналия път когато бях бременна ме боляха много гърдите и корема като при предменструални болки а сега ми няма нищо... Моля да не ме съдите .. само ми кажете какво да правя и нормално ли е защото много ме е страх

VaMpiRKaTaaa
03-08-2011, 07:48
Тест.
И другият път го правете с презерватив.

Red_Hair
03-08-2011, 08:04
няма за какво да те съди никой,твоя живот си е.относно въпроса ти,знаеш че абортът е сложна интервенция и не винаги резултатите са перфектни,възможни са постабортни явления,защото организмът още е объркан,възможно е да не се е въстановил и да си мисли че още има и храни фетус,за това да нямаш менструален цикъл,колкото до температурата,според мен е нормална границите знаеш че са от 36 до 37 Ц и при всеки може да е различна по разлино време и под въздействието на различни фактори,възможно е и организмът още да се бори с раната която имаш от аборта,която се кръвоснабдява усилено и е атакувана от антитела(ако си направиш ПКК или ДКК може да видиш че WBC са ти по-високи от нормата),таа ако въпросът ти е дали си бременна отново,отговорът ми е не