PDA

View Full Version : проблемм :(



neven4etu
03-08-2011, 09:19
Здравейте!
Имам един въпрос, можеби има същата тема някъде из форума, за което се извинявам, но от известно време имам течение жълтеникаво... ходих на гинеколог по този повод, и ми изписа кремче за мазане... преди 2 дена правих секс без презерватив (грешка). Преди това имах сърбеж във влагалището, но след акта чувствам парене при уриниране и още по-силен сърбеш постоянно.. Какво щеми кажете по въпроса :(

Naman07
03-08-2011, 09:37
Иди пак на гинеколог и почукай на главата си.. не оставай шокирана ако се чуе ехо... 'начи, пази Боже от секс партньор като теб :Р . Без да ми се обиждаш.

Да допълня, че с тези неща шега не бива, да пишеш във форум относно здравословен проблем касаещ твоето собствено здраве е меко казано идиотско. Бягай при чичо доктор и само там.

neven4etu
03-08-2011, 09:45
нали за това е форума да споделяме "здравословни проблеми":)

Naman07
03-08-2011, 09:56
Да споделяш, да. Да търсиш начин за решението им, не. Като се има предвид обшата култура за тези неща на повечето тук, най-много да се осакатиш нещо. Много тъжно е, че повечето хора не знаят до какви последици може да се стигне с подобно незнание (включително и ти). Както гореспоменах - най-добре посети специалист.

Red_Hair
03-08-2011, 10:13
гъбична или стафилококова инфекция,но внимавай с хигиената защото от лошата такава едни болестотворни микроорганизми навлизат във влагалището "и се заселват в един квартал на име "Бартолиновци",където трябва да е безжителна зона,но те си правят магазини,публични домиве,дискотеки и макдонълдс и от малък квартал с размер на грахово зърно,става на мегаполис с размер на яйце и понеже жителите нямат канализация и са мизерници техните отпадни вещества отиват се изхвърлят във влагалището ти ти чувстваш сърбеш,а понеже са бохеми и купонджии по душа,гърмят пиратки и золумстват затова чувстваш болка."та като оставим метафората искам да кажа да следиш и поддържаш интимната си хигиена за да да се получат гонореи сифилиси бартолинити и други :)