PDA

View Full Version : може ли да се нарече фетишизъм



zooyork
03-08-2011, 15:08
Въпроса ми е:
Момичета и момчета когато правите секс какво предпочитате:?
1. Да сте чисто голи
2. Да имате някакви дрехи по себе си (примерно момичето с обувки на токове или чорапи до бедрата, смъкнат сутиен но не разкопчан...и т.н.)

и това може ли дасе нарече фетишизъм??

защото прочетох в интернет """влечение към предмети, собственост на определени хора (чанти, обувки, чорапи, мъжки гащи и др.)"""

fenastz
03-08-2011, 15:30
Не, фетишизъм е някъв девствен дебелак да ти краде прашките и да бие чекия докато ги души

DarkTemplar
03-08-2011, 15:31
Мда, и според мен не е фетишизъм. Щото правейки секс, се кефиш предимно на тялото на партньора, дали прашките ще са свалени или просто запретнати настрани, не е от такова значение.

saskou
03-08-2011, 15:32
Не, фетишизъм е някъв девствен дебелак да ти краде прашките и да бие чекия докато ги души :D :D :D :D ужас...

ForzaFelipe
03-08-2011, 17:37
Въпроса ми е:
Момичета и момчета когато правите секс какво предпочитате:?
1. Да сте чисто голи
2. Да имате някакви дрехи по себе си (примерно момичето с обувки на токове или чорапи до бедрата, смъкнат сутиен но не разкопчан...и т.н.)

и това може ли дасе нарече фетишизъм??

защото прочетох в интернет """влечение към предмети, собственост на определени хора (чанти, обувки, чорапи, мъжки гащи и др.)"""

Не не е фетишизъм ;)

Но подчертаното ми харесва :grin: :D

ForzaFelipe
03-08-2011, 18:16
Ако специално високите обувки или чорапите те възбуждат-да,може да се нарече фетиш.Попринцип обичам да сме голи,но понякога се случва да оставя жартиерите или токчетата като се правя на лошо момиче. 8-)

Ехх точно се зарадвах че поне такова нямам :(

8-)

fakesmiles
03-08-2011, 19:01
на мен ми харесва да имаме по някоя дрешка
например ако съм с рокля само да я дигна нагоре
не знам дали може да се нарече фетиш,но за мен в супер 8-)

mecho8888
03-08-2011, 21:13
Въпроса ми е:
Момичета и момчета когато правите секс какво предпочитате:?
1. Да сте чисто голи
2. Да имате някакви дрехи по себе си (примерно момичето с обувки на токове или чорапи до бедрата, смъкнат сутиен но не разкопчан...и т.н.)

и това може ли дасе нарече фетишизъм??

защото прочетох в интернет """влечение към предмети, собственост на определени хора (чанти, обувки, чорапи, мъжки гащи и др.)"""

Много тежка дума е фетишизъм за подобно нещо. Аз обичам мацката да е на високи токчета само по праши с цвета на кожата и.

Виж иначе ако си готина мадама аз лично бих ти взел бельото и чат-пат бих го душкал и масторбирал с него. Това вече е фетишизъм.


ААА обожавам и копринени нощнички заголени към дупето и на задна прашка.



zooyork - пич докато пръста ти не се озове в ректума положението е под контрол това ще ти кажа. Но ако усетши пръст или нещо в ректума дърпай рязко назад. :)

mecho8888
03-08-2011, 21:16
miminko


Какви са твоите фетиши? Може и на личен д ами пишеш ако се притесняваш тук :)

mecho8888
03-08-2011, 21:18
Не, фетишизъм е някъв девствен дебелак да ти краде прашките и да бие чекия докато ги души


това по-скоро е филм на ужасите :shock:


Хубаво аре на момиче ще ги измъкне, ама ако на момче ги открадне вече границата на лудостта е мината :D

nikitka_
03-09-2011, 06:36
...

SexyBitch
03-09-2011, 11:19
Ако играя роля - като сестра или т.н. оставям по някоя парцалка да има за какво да се пали... :oops: Иначе в повечето време съм чистак гола 8-)

mecho8888
03-09-2011, 11:35
miminko


Какви са твоите фетиши? Може и на личен д ами пишеш ако се притесняваш тук :)
Намери си занимавка и пиши по темата.


Например да си пускаш дупето в сайта като упорито твърдиш, че не е твое :lol: 8-)

mecho8888
03-09-2011, 11:47
Разбира се. :)

Знаеш ли как познах? Много са еднотипни всички и са руси 8-)

spexx
03-09-2011, 15:52
не спокс..не мисля че е фетишизъм

zooyork
03-09-2011, 18:03
не нямала съм фетиши просто ми беше интересно вие как го приемате и вашето мнение :) пък зная ли може тук там да науча нещо на 15 съм и доста неща са ми интересни

П.С. много се надявам никой да ме ми краде бельото ... много си го обичам 8-)

mecho8888
03-09-2011, 21:04
па и да е фетиш какво?

нещо срамно ли има?