PDA

View Full Version : Хора дайте ми съвет,че иначе ще изяде един хубав шамар : )



pink123
03-08-2011, 17:28
Значи вече почти месец излизам с едно момче.. което доколкото знам ме харесва..ала покрай мен и още 5-6 .. и смисъл той ме ревнува от всичко което диша .. сърди се ако се чувам виждам или т.н. с най-добрия ми приятел.. за бившия ми изключено само ако чуе първата буква от името му е полудял .. а той в момента е излязъл да се запознае с някакво момиче .. незнам до кога ще ми се падат такива буклуци .. ала един ме е въртял на пръста си 2 месеца ако не и повече .. сега не мисля да позволя и този да ме разиграва въпреки,че почвам да го харесвам страшно много .. днеска му написах да се спре защото и аз мога да излизам с момчета желаещи има и щом той може значи и аз мога .. та кажете ми какво да правя защото вече ми писва от него,но пък и го харесвам страшно много..

Fiction7577
03-08-2011, 17:45
Две решения.

Като ти се сърди, че излизаш с най-добрият си приятел и други момчета, сърди му се и ти за неговите изцепки.

Второто - разкарай го.

Обясни му че се държи супер егоистично и ако продължава така абонамента му ще изтече преждевременно.

autumn666
03-08-2011, 17:57
Единствения начин е да говориш с него. Кажи му, че много държиш на него, и той може спокойно да ти се доверява... и в никакъв случай не спирай да общуваш с най-добрия си приятел, тва ше е адски тъпо. 8-) Ако пак не те разбере, му кажи, че ако ти спреш да говориш с други момчета, и той трябва да спре да общува с други момичета. И т'ва е.
Вече и тва ако не стане, го за*еби, щот такива не ти трябват... =.=

eLssiii
03-10-2011, 20:09
хаха по - добре не се занимавай с тоя пич ! :D или просто излезнете и му кажи , че все пак да те остави да дишаш . И да си имате нормални приятелски отношения нито ти си му длъжна нито трябва да се съобразяваш с него . Ни най-малко пък да те ревнува от най-добрия ти приятел - това е супер тъпо ! :D :D :D

DarkTemplar
03-10-2011, 21:43
Намери си нов и гледай да е по-нормален.

anowlwithknees
03-10-2011, 21:54
Две решения.

Като ти се сърди, че излизаш с най-добрият си приятел и други момчета, сърди му се и ти за неговите изцепки.

Второто - разкарай го.

Обясни му че се държи супер егоистично и ако продължава така абонамента му ще изтече преждевременно.
^точно

MaLkaTa_LaDy
03-11-2011, 05:44
Всъщност говоренето доста рядко помага. А и много хора не разбират от дума. Върти му и ти неговите номера, ама не бъди явна. Той рано или късно ще ти поиска обяснение, тогава вече му кажи, че е глипаво държанието му. И ако иска да не продължавате така да си играете, трябва и той да се поправи.

VaMpiRKaTaaa
03-11-2011, 07:13
3начи,ако питаш мен,той не ти е никакъв,зада ти държи сметка.
Ти си свободен човек.
Разкарай го и прави каквото си поискаш.

pink123
03-12-2011, 18:41
Хора вчера ме беше ядосал беше ми обещал,че ще излезем и по едно време ми пише отивам да се запозная с едно момиче (аз я познавах) и идвам при тебе .. ако наще ме бяха пуснали по далече сиг щеше да видя интересна гледка но с друго момиче тъйкато не е излизал с познатата ми .. излязох и го чаках,чаках го около час,а той не дойде когато се прибрах му писах да ми направи услуга и да не ме търси повече,а той започна да праща целувки и други неща .. а после ми каза,нещо от сорта,че не ставам за сериозна връзка и че иска да ходи с друга :( :( :( :(

e3l4ito0
03-12-2011, 19:20
абе ревността е липса на доверие, като те ревнува да ноди да се е~~ тей де сори ако го обиждам, ака връзка без доверие не е връзка....!!! :?

eXxXciTeD
03-13-2011, 10:20
Каква ревност, какво доверие?! Той ти е вързал тенекия и буквално ти е заявил, че е заради друго момиче, което явно му е било по-важно, ако имаш малко самоуважение ще му биеш шута :)

tanch3t093
03-13-2011, 10:23
Хора вчера ме беше ядосал беше ми обещал,че ще излезем и по едно време ми пише отивам да се запозная с едно момиче (аз я познавах) и идвам при тебе .. ако наще ме бяха пуснали по далече сиг щеше да видя интересна гледка но с друго момиче тъйкато не е излизал с познатата ми .. излязох и го чаках,чаках го около час,а той не дойде когато се прибрах му писах да ми направи услуга и да не ме търси повече,а той започна да праща целувки и други неща .. а после ми каза,нещо от сорта,че не ставам за сериозна връзка и че иска да ходи с друга :( :( :( :(
?!?!?! :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol:
Ебати дечкото. Я не се занимавай с такъв лигльо, да си ходи при онази. По-добре за теб, че си се отървала! ;)

Cucko0
03-13-2011, 10:25
3начи,ако питаш мен,той не ти е никакъв,зада ти държи сметка.
Ти си свободен човек.
Разкарай го и прави каквото си поискаш.

RoSKo0o0
03-13-2011, 10:43
Шамар по задника и го хвани за х*я.

pink123
03-16-2011, 18:28
Шамар по задника и го хвани за х*я.

хахах ае няма нужда .. става все по интересно вчера го прецаках леко и той какъв е тъп наговори на момиче което не познавам,че съм говорела против нея и тя идва да се разправя с мене .. направо вече незнам преди момичетата искаха момчетата да ги защитават днес явно е обратното .. но съм си подготвила доста интересно отмъщение и съвсем скоро ще разбре с каква се е забъркал.. че това до сега му е прекалено малко

nerealnasmart
03-16-2011, 19:01
Хмм, докога ще излизаш с боклуци зависи от теб. Иначе му тегли една майка ако продължава така.

PyCoKoCkA93
03-17-2011, 14:11
Проблемът е не само в него,но и в ТЕБ.Той е маниакално ревнив,ти също.Но трябва да поставиш ясни граници и правила във вашите отношения.Всеки има нужда от лично пространство и контакт с приятели и от срещуположния пол и никой няма право да го ограничава в това отношение.Покажи му го,а ако накрая евентуално ти тегли една майна можеш само да се радваш,защото ще си отвориш очите какъв тъпанар си имала покрай себе си... :)

MartiSSima
03-18-2011, 21:29
Не обичам ревниви хора.Имала съм приятел който меко казано беше ревнив - направо маниак...Трябва да ти кажа, че нищо добро и нищо хубаво няма да излезне ако и двамата се ревнувате.Ревността не е гаранция за обич а за притежание.Или постави ясни граници на връзката ви или всеки да си дири късмета.В една връзка независимо, от обстоятелствата хората имат свое ЛИЧНО пространство иполовинката е "задължена" да го спазва.Най - близките освен семейството са ПРИЯТЕЛИТЕ!!!Днес може да си с него и да отрежеш приятелите си, но утре ако те остави дали приятелите ти ще са до теб?!Казвам го образно казано, но се замисли!!!

nerwna
03-19-2011, 02:59
аХамм,намери си по-нормален ;;д


ревниивеееееееец ;;р :lol:

magita
03-19-2011, 16:05
То като не върви не върви !!!
От дума няма да се разбере, но може да му го съобщиш директно, а не да сядате на дълги разговори, ако не си промени държанието към тебе си намираш нов

rtpghhfcz
03-19-2011, 16:16
не му падай на нивото, просто го резни и не се занимавай с клоуни :)

ceballos1990
03-19-2011, 19:08
Аз ти го казвам о личен опит защото ревноста също в мен е голяма отрицателна черта По добре на лешоядите отколкото на ревнивци едните ядът живите другите мъртвите