PDA

View Full Version : Шанс?



LikeAStone
03-08-2011, 18:13
Tрия темата.

nikitka_
03-08-2011, 19:08
....

LikeAStone
03-08-2011, 19:15
Благодаря ти!
Ами... ще трябва доста да го чакам... особено искам да разбера дали с онова момиче ще се "забият", защото той ще прави едни трипове, които ще минават през мястото, където тя живее... което значи поне 2 месеца очакване, мисля да не му се натрапвам изобщо, да не ме вижда дълго време... Все пак е писал стихове за нея...
Като го видя и ми е толкова спокойно и същевременно съм толкова спряла... А иначе припкам и съм еуфорична...

nikitka_
03-08-2011, 19:28
...

saskou
03-08-2011, 19:32
Добре,те колко време са били заедно?Той заради нея ли иска да направи тези пътувания?Пък и никой не е казал,че човек може да обича само веднъж!Това е оптимистично.Той кога заминава?Първо го разпитай как стоят нещата с въпросното момиче.Според мен е по-добре да му кажеш за чувствата си преди да замине!От тази гледна точка,че ще може да помисли на спокойствие през времето,в което няма да е тук,без да му оказваш някакво влияние.Но избора е твой!Просто първо го разпитай за нея!Успех :)
И аз така мисля... Човек като иска нещо достатъчно силно.... Нали знаеш... Не чакайй, утре може да е късно! :П

LikeAStone
03-08-2011, 19:41
Ами аз хванах някакъв разговор веднъж между него и един негов приятел и беше нещо от рода на "Уф, изобщо с никого не ми се занимава, с никой няма и не ми е интересно, само с нея ми е интересно и се чудя дали това нещо трябва да продължи" и мисля, че поне година са били заедно. А пътуването е с един негов приятел и е с цел пътешествие по света като мине точно оттам, защото обича мястото... Абе според мен са му висящи отношенията с нея и го е страх да се забърква с някой друг. Освен това си мисля, че възрастовото нещо му влияе, т.е. точно е минал пубертета и вероятно е бил по-смотан на моята възраст, колкото и нескромно да звучи и затова може би ме приема маааксимум като сестра... иначе отначало особено беше много мил, държеше да ми обърне внимание винаги, отваряше ми всички врати и ми правеше жестове да вървя пред него... но после сякаш осъзна, че съм от женски пол и се отдръпна леееко, знам ли... Пак стана роман...

LikeAStone
03-08-2011, 19:46
А да, май месец заминава...
One mornin', one mornin'in May...

saskou
03-08-2011, 19:50
Не знам какво имаш в предвид висящи, но съм сигурен, че на него му е ясно. Тия километри....

LikeAStone
03-08-2011, 19:58
Ами според мен е станало някакво "скъсване" заради разстоянието и той се чуди какво да прави и дали ще стане нещо пак... Поне с такова впечатление оставам. Ама засега най-малкото психически изглежда е зависим от нея и ще се опитва да гради бариери с всеки, който се опита да му наруши опита за самота. Затова нищо не искам да му казвам, искам да реши някак си къде ще живее, какво ще прави и да видя какво ще стане с това момиче... Същевременно чакането ми е враг и ме изяжда отвътре.

saskou
03-08-2011, 20:36
А ти даде ли му повод да си мисли, че искаш да бъдете повече от приятели?

LikeAStone
03-08-2011, 20:50
Ами съзнателно не съм, но се опасявам, че несъзнателно съм. Не искам да го плаша, някак всичко, ако стане, трябва да стане естествено... Искам да го усетя момента за повода, знам ли. Просто го виждам като адски нежно същество и искам единствено да съм деликатна...

saskou
03-08-2011, 21:27
Ами съзнателно не съм, но се опасявам, че несъзнателно съм. Не искам да го плаша, някак всичко, ако стане, трябва да стане естествено... Искам да го усетя момента за повода, знам ли. Просто го виждам като адски нежно същество и искам единствено да съм деликатна...
Едва ли ще го уплашиш. Представи си, че и той в момента си мисли... Тя е деликатна искам да го усетя... Не знам... Действай :D

djipsito
03-08-2011, 23:01
А сигурна ли си, че този разговор, който си чула между него и неговия приятел се е отнасял за "гаджето му" ?
Съгласна съм с едно по-горно мнение да знае за чувствата ти преди да замине...
Или ако почувстваш момента го целуни, виж как ще реагира, кво ще ти каже..

Знам ли.. :-o

Sladurcho
03-09-2011, 01:14
Моя съвет е да спреш да го мислиш... 1во не си сигурна дали още изпитва нещо към това момите(все пак тя е на майната си) 2ро разговора може да не се е отнасял за това момиче.3то щом го обичаш не го оставяй заради някакви притеснения.4то това с годините е голяма глупост и ако е някакъв проблем в момента с времето ще изчезне.5то идеята да се отдръпнеш не е добра, точно обратното трябва да направиш, дръж си се нормално и при първия възможен момент или му кажи какво чустваш или го целуни и по реакцията му ще си изясниш всичко :)

Schneeflocke
03-09-2011, 02:15
Чакай малко. Той тъкмо е минал пубертета(сиреч, не повече от 20 годишен), приятелката му ще да е заминала наскоро(иначе щеве да им е ясно какво става или не става), а ти си 6 години по-малка... :shock: На колко години си по-точно?

LikeAStone
03-09-2011, 03:33
На 16 :shock:

Иначе един ден ще го целуна... по челото. За начало. :-D После ще видим, не бива да се подхожда с флиртаджийска дързост, не и в този случай.

И да, сигурна съм, че говореше за нея, спомена й името.