PDA

View Full Version : Не знам за вас,но аз съм обиден!



Greennight
03-08-2011, 19:33
http://www.teenproblem.net/s/27310.html Как може точно англичанин,дето в Англия живеят всички малцинства да почва да ми говори,че България е известна с циганите!Чувствам се много обиден...Щото всеки знае за Стоухендж,ама малцина са чували за Белоградчишките скали,или Мадарския конник да речем...

Nakadah
03-09-2011, 06:46
Не е като да ми се чете, ама ти какво очакваш от Англичанин? По-просто нещо от англичанин в света трудно може някой да ме обеди че съществува....

TheBeliever
03-09-2011, 11:42
В случая не ни е виновен англичанина.

Greennight
03-09-2011, 12:26
Друго лошо впечатление,което ми прави е,че Англия е много смотана страна(климатът и е смотан,природата й е смотана и обитателите на острова са от всякакви раси(за капак на всичко морето дето го имат-не става за къпане и затва идват тука в България),а кореняците са пияндета,които се интересуват единствено и само от мачове)Всъщност с какво е известна Англия-Стоунхендж,университетите си,Лондон(дето има повече малцинства отколкото на целия Балкански полуостров взет заедно) и футбола си...Но познайте какво...Ако кажеш на някой англичанин,че страната му не струва ще започне ревностно да те обижда,а най-много и да те натупа...Докато тук в България почти всеки ще каже-това си е самата истина,България е най-тъпата държава или нещо от тоя род!

Joc
03-09-2011, 13:09
Не е като да ми се чете, ама ти какво очакваш от Англичанин? По-просто нещо от англичанин в света трудно може някой да ме обеди че съществува....
американец?


Ross Kemp on gangs -Bulgaria (http://www.youtube.com/watch?v=bVFlAslG5S4)

DPRKForever
03-09-2011, 15:54
Друго лошо впечатление,което ми прави е,че Англия е много смотана страна(климатът и е смотан,природата й е смотана и обитателите на острова са от всякакви раси(за капак на всичко морето дето го имат-не става за къпане и затва идват тука в България),а кореняците са пияндета,които се интересуват единствено и само от мачове)Всъщност с какво е известна Англия-Стоунхендж,университетите си,Лондон(дето има повече малцинства отколкото на целия Балкански полуостров взет заедно) и футбола си...Но познайте какво...Ако кажеш на някой англичанин,че страната му не струва ще започне ревностно да те обижда,а най-много и да те натупа...Докато тук в България почти всеки ще каже-това си е самата истина,България е най-тъпата държава или нещо от тоя род!

Само пропускаш факта че Англия до преди 1 век владееше целия свят, патър такъв!

П.С. Не знам що за неадекватник трябва да си за да кажеш че Англията "не струва"

catalogueofanger
03-09-2011, 17:41
Ами трябва да си изключително неграмотен и надут бай-ганьовски селянин, за да твърдиш подобно нещо :)

България е смотана държава с циганско население.

Greennight
03-09-2011, 17:50
Вече ми се реве :( И тва ми го казват БЪЛГАРИ! :( И с кво е повече Англия от нас,като преди и ние сме били на 3 морета :shock: Тва,че са завладяли половината свят-еми много ясно,островна държава е -> се строят кораби -> се правят експедиции и после им е много лесно с огнестрелните оръжия срещу туземците с дървените копия от Хаваи да речем :lol:

MakeMeLaugh
03-09-2011, 18:08
Е какво толкова е казал?
Човека е почти напълно прав.

И аз ако бях на негово място, и аз щях да избягам от тая мизерия.

НО за съжаление сме от тук.
Просто сме свикнали на този тип живот и не ни прави чак толкова впечатление колкото на другите. Ама реалността си е реалност.

Всеки който има възможност бяга от тук, и аз бих го направил, ако имам наистина добра възможност.

Cerveza
03-09-2011, 18:15
Според мен, въпроса опира до това ,че представя всички балкаснки държави в светлата им страна, а за нас показва само негативите.Не,че има значение какво мисли некакъв си мелез.
Сигурно в македония,сърбия,рОмъния, да не говорим за турция, цигани изобщо няма...там е рай.
Пък и англичанин да ме упреква ,че сме пълни с малцинства....
И аз мога да отида за 1 седмица и да снимам само метрото,крайните квартали и т.н. където ще забравиш в англия ли си или пакистан.

catalogueofanger
03-09-2011, 18:15
Вече ми се реве :( И тва ми го казват БЪЛГАРИ! :( И с кво е повече Англия от нас,като преди и ние сме били на 3 морета :shock: Тва,че са завладяли половината свят-еми много ясно,островна държава е -> се строят кораби -> се правят експедиции и после им е много лесно с огнестрелните оръжия срещу туземците с дървените копия от Хаваи да речем :lol:

Кой клас си ?

DPRKForever
03-09-2011, 18:21
Вече ми се реве :( И тва ми го казват БЪЛГАРИ! :( И с кво е повече Англия от нас,като преди и ние сме били на 3 морета :shock: Тва,че са завладяли половината свят-еми много ясно,островна държава е -> се строят кораби -> се правят експедиции и после им е много лесно с огнестрелните оръжия срещу туземците с дървените копия от Хаваи да речем :lol:

А не, не :razz: .Тоя пръска :razz: островна държава, кораби се строят :razz: еми еспаня например не е островна държава ама е била колониална империя като Англия бе готен :razz:

Greennight
03-09-2011, 18:28
Еми Испания е полустров,заградена е от вода.Логично е също да са строяли кораби...

ZipFail
03-09-2011, 18:35
А ти кой си, че да казваш че Англия 'не струва' ? Както ти имаш право да храниш Англия по форумите, така има и англичанина да храни България и циганите.

Единственото за което можем да го обвиним е че проявява двоен стандарт..

Greennight
03-09-2011, 18:37
Поне аз не ходя да снимам филми за недостатъците на Англия и не ги пускам в ефир.

DPRKForever
03-09-2011, 18:41
Еми Испания е полустров,заградена е от вода.Логично е също да са строяли кораби...
Смотаняк отново фейлваш полуострова се нарича ИБЕРИЯ и в неговия състав влиза Испания спри се че ептен за смях стана :lol:

Greennight
03-09-2011, 18:45
Исках да кажа,че Испания е заобградена от морета(Атлантическия океан и Средиземно море,за да не ми направиш пак някоя забележка)Ако ще ми преподаваш география-напускай темата.

DPRKForever
03-09-2011, 18:47
Исках да кажа,че Испания е заобградена от морета(Атлантическия океан и Средиземно море,за да не ми направиш пак някоя забележка)Ако ще ми преподаваш география-напускай темата.
Е ми, направи си сметката каква ти е учителката щом аз те просветявам.

Няма защо да се чувстваш обиден, но може би истината в крайна сметка обижда.


Аз не се чувствам обиден.

Nakadah
03-09-2011, 22:20
Не е като да ми се чете, ама ти какво очакваш от Англичанин? По-просто нещо от англичанин в света трудно може някой да ме обеди че съществува....
американец?


Ross Kemp on gangs -Bulgaria (http://www.youtube.com/watch?v=bVFlAslG5S4)

Идва на ума, но повярвай, всичко което първия му език е английски и е родено в англо-говоряща държава е еднакво просто. Като цяло няма никва разлика между обикновенния англичанин, обикновенния американец или пък обикновенния канадец. Всичките те имат 1 ценности(ако мога да ги нарека така), 1 начин на живот, и еднакъв коефициент на интелигентност.

modjodjodjo
03-11-2011, 16:13
Изключително непрофесионално от негова страна, ако е имал нещо лично към България то това е може би е най-ясния начин да покажеш пред света колко тъпо и ограничено може да е едно човешко същество като него.