PDA

View Full Version : Как да подходя към мацката



jicatakz
03-08-2011, 19:05
Аве хора трябва да ми помощ! Отдавна съм забелязал, че нямам проблеми да общувам с хубави момиче освент тези които са ми харесали, просто не мога да измисля тема за приказване :shock: Сега съм загледал една девойка с 1 год. по-малко от мен (не се познаваме), но тя винаги е в група. Плана ми е да отида и да и кажа на ушенце да дойде с мен да и кажа нещо, ще я заведя някаде където няма много хора и там вече зацепвам :-o да и кажа директно че я харесвам или да я поканя да излезем вече незнам :? ако може да помогнете ще съм много благодарен :-D
П.С. даже още незнам как се казва но е много готина :grin:

kombarka
03-08-2011, 20:13
А така няма ли малко да я стрешнеш? :lol:

iveetyy
03-08-2011, 20:36
^ Точно. Карай го малко по-кротко. Като за начало - разбери как се казва. ;/

fenastz
03-09-2011, 12:38
Не ги слушай, давай смело напред !!! :)

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 12:49
ЩЕ я стреснеш.
Давай по-бавно.
Първо и разбери името...
Иначе ще отидеш и ще и кажеш'ей ти,искаш ли да ходиме на кафе?''.
:lol: Ако ми кажат така,ще се изхиля в лицето му.
Защото ще изглежда като глупак...

XxNymphetaminexX
03-09-2011, 13:01
ЩЕ я стреснеш.
Давай по-бавно.
Първо и разбери името...
Иначе ще отидеш и ще и кажеш'ей ти,искаш ли да ходиме на кафе?''.
:lol: Ако ми кажат така,ще се изхиля в лицето му.
Защото ще изглежда като глупак...
+ :lol:

----
последния който каза по мой адрез "мацка" или беше "девойка" яде токчета мн здраво... дразнещо е .. има момиче... красиво момиче ...

ПП. даа и действай по-спокойно запознайте се а-у ..

K_O_L_E_V
03-09-2011, 13:09
Да не е 50 годишен педофил , че да я стрестне ? :D :D

TheAvenged
03-09-2011, 13:17
Давай смело Живко ама не и казвай от първия път, че си я харесал. Запознай се с нея пък чак тогава я сваляй. Тъкмо ще ни запознаеш с нея, ако не ще трябва да станеш по- добър по пиене :D . Гроб съм да знаеш!

Sh@d0w
03-09-2011, 16:46
Личи си че нямаш опит още в тия неща...Боже погледни го отстрани как ще изглежда,използвай главата си (горната) преди да правиш каквото и да било...

vagarious
03-09-2011, 17:13
Личи си че нямаш опит още в тия неща...Боже погледни го отстрани как ще изглежда,използвай главата си (горната) преди да правиш каквото и да било...

хахах тоооочно !!! 8-)

jicatakz
03-09-2011, 18:33
Личи си че нямаш опит още в тия неща...Боже погледни го отстрани как ще изглежда,използвай главата си (горната) преди да правиш каквото и да било...
Tочно брат до сега с момичетата които съм имал вземане -даване минаваше само с мислене с долната глава :D за сега положението е добре писахме си по скайпа, но лошото е че нямаме общи приятели :o
оттука дайте някакъв съвет как да продължа.. до сега не е било толкова трудно :D
@TheAvenged мълчи до гроб да не разваляме имиджа :D

BlueFace
03-09-2011, 20:57
:lol: :lol: :lol: Недей ходи да и казваш нещо на ушенце и да я викаш насаме :lol: :lol: Ще вземе да те помисли за някакъв ненормален.
Вземи и скайп и си уговорете среща на някое кафе. А останалото ще се нареди в последствие да се надяваме ;)

MaGuSs
03-09-2011, 22:35
Ако обича да рискува ще дойде с тебе, ако не не и се набивай на очи ;)

LoVeLySmile7
03-10-2011, 13:24
Давай по-полека за да не се отдръпне още от начало. Не ти препоръчвам скайп защото има възможност всичко да си остане там а на живо да сте само на здравей здрасти. Първо се опознайте добре тогава предприемай нещо по-сериозно .

buzzzz
03-10-2011, 16:27
:razz: Да бе, името не и знаеш, пък ще я каниш на кафе. WTF? Повярвай ми, нищо няма да постигнеш така. Забрави просто. " Здравей, може ли да се запознаем?" е добро начало. Оттам нататък няма как да не се оправиш. Нали викаш, че преди си нямал проблеми :-D

umri
03-10-2011, 16:39
Тва ше е супер странно и щи са смеят много. Отиваш сам, може и с приятел и заговаряте цялата група. Малко може да забият, затва им дрънкай нещо. Като се поразмъти общия разговор й искай телефона. Ако я мернеш в даскало, ако сте от едно училище, я настигни докато върви нанякъде, кажи й "здрасти, от известно време те забелязвам, аз съм еди кой си" след като ти се представи й искай телефона или фейсбука, за да излезете някой път. Ако те резне, пиеш една студена вода и се радваш, че си събрал топки да я заговориш, щото не всеки може. Ако пък ти го даде й звъниш, и след 2-3 дена да я уговаряш за кафе. Най-важното от всичко е, не толкова какво казваш, а как го казваш. Самоувереността и самочувствието личат отдалече и са много важни. Гледай в очите, не в земята.

HapkoMaH
03-10-2011, 17:32
като за начало, запознаите се : )

Fiction7577
03-10-2011, 18:00
Тва ше е супер странно и щи са смеят много. Отиваш сам, може и с приятел и заговаряте цялата група. Малко може да забият, затва им дрънкай нещо. Като се поразмъти общия разговор й искай телефона. Ако я мернеш в даскало, ако сте от едно училище, я настигни докато върви нанякъде, кажи й "здрасти, от известно време те забелязвам, аз съм еди кой си" след като ти се представи й искай телефона или фейсбука, за да излезете някой път. Ако те резне, пиеш една студена вода и се радваш, че си събрал топки да я заговориш, щото не всеки може. Ако пък ти го даде й звъниш, и след 2-3 дена да я уговаряш за кафе. Най-важното от всичко е, не толкова какво казваш, а как го казваш. Самоувереността и самочувствието личат отдалече и са много важни. Гледай в очите, не в земята.

Абсолютно вярно. Виж този вариант, струва ми се доста добър.

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 18:02
Ъмм.. имам спомен,че някъде по-напред той каза,че вече са се запознали или нещо такова ..

Paramour
03-11-2011, 12:05
не й казвай веднага, че я харесваш..
така ще я стреснеш.
по-добре й поискай телефона или направо я покани да излезете някъде двамата :)