PDA

View Full Version : Писна ми



secretsexyboy
03-08-2011, 19:29
Излизам вече с едно момиче от моя клас вече 5 месеца и тя е просто ... страшна! Красиви крака, готин задник, големи дружки и в лицето е идеална. Тя много е хлътнала и много ме ревнува (и аз съм така и просто не знам какво ще правя без нея)..., но ОООЩЕ не ми пуска. В предишните ми връзки ходих с най-много 1-2 месеца и вече пускаха, а повечето бяха девствени, а сегашната, която обичам повече от всичко е девствена и не пуска! Дори всички мои приятели й са казвали, че толкова време не съм бил на сухо, но тя чака перфектния момент... Та да прибързвам ли или да съм търпелив като нея, макар че не знам колко още ще издържа? ](*,)

straus
03-08-2011, 19:33
Жените просто трябва да разберат че магарето гладно не стои... а вече дали ще я чакаш, ти сам прецени дали си струва, ако наистина ти пука за нея ще я чакаш.

Autistic
03-08-2011, 19:33
Ако я обичаш – Чакаш. Щом казваш че е детствена просто направи така че 1-вият и път да бъде неповторим и незабравим - т.е. чакаш подходящия момент както прави тя. А ако всичко е ток ще сте заедно много дълго време.
Ем успех :-D :-D :-D

WaterLilly
03-08-2011, 19:41
Скъсай с нея (че да я отървеш от себе си)

ForzaFelipe
03-08-2011, 19:50
Еми говори с нея бе,ние ли да и кажем да ти пусне...Говори с нея явно има причина ;)

atanasovaa
03-08-2011, 20:12
Колкото и да чака за да дойде перфектия момент ... такъв надали ще има. Не ме разбирай погрешно - мисълта ми е, че пълно щастие няма. А относно въпроса - не й разбивай мечтите за идеалния момент, прекалено грубо би било.

SuNsEt
03-08-2011, 20:24
Не си ли малко прост?Чуй се само "сегашната,която обичам още не ми е пуснала" -да ти имам любовта,да не си на 13???

MlqkoSkakao
03-08-2011, 20:33
хахаха братчее, като гледам как пишеш, си с нея само заради готиния задник и яките ''дружки'' :? мн елементарно и щом не ти пуска сигурно не е готова и не иска :) капиш?

Sladurcho
03-09-2011, 00:44
еми щом не ти пуска явно те мисли за някъв бройкаджия, а и то не само го мисли ами си е така ! и как можеш да твърдиш че я обичаш като в описанието си за нея споменаваш само външни черти..според мен просто обичаш "дружките" й както вече казаха! Най добре остави момичето на мира за да не съжелява после цял живот че е пуснала на такъв кретен :) успехчета

Schneeflocke
03-09-2011, 01:44
Жените просто трябва да разберат че магарето гладно не стои... а вече дали ще я чакаш, ти сам прецени дали си струва, ако наистина ти пука за нея ще я чакаш.

А "мъжете" трябва да разберат, че жените, ако искат да правят секс с магарета, ще идат в обора...

straus
03-09-2011, 07:42
Жените просто трябва да разберат че магарето гладно не стои... а вече дали ще я чакаш, ти сам прецени дали си струва, ако наистина ти пука за нея ще я чакаш.

А "мъжете" трябва да разберат, че жените, ако искат да правят секс с магарета, ще идат в обора...

true true..

Sofff
03-09-2011, 08:15
Ако толкова я обичаш - чакай . Сигурно ще си заслужава . По - добре така отколкото да се наебеш с някоя курва, която пуска на 2рия ден и вече ти е безинтересна .

Flopper
03-09-2011, 10:14
Наистина е тъпо да я пришпорваш и да късаш с нея заради това, обаче и 5 месеца са доста време! Питай я какъв е проблема. На колко години сте? Защото ако е на 13-14 - малка е - може да я е страх, да и е рано...

DarkTemplar
03-09-2011, 10:20
5 месеца са си сериозен период, особено ако се виждате всеки ден. Поговори с нея, явно нещо я притеснява.

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 10:25
Ако я ''обичаш''настина,чакай.
Макар,че а3 лично се съмнявам,да я обичаш.
Просто си с нея заради секса и като се наебете със сигурност ще я зарежeш.И това,че не ти пуска,те изнервя,но пък точно заради това ти е и интереснa.Щом молиш приятелите си,да и говорят колко време си седиш на сухо...вижда се колко я ''обичаш''.
По мисленето ти съдя,че си на 13-14г.

secretsexyboy
03-09-2011, 11:29
Ако я ''обичаш''настина,чакай.
Макар,че а3 лично се съмнявам,да я обичаш.
Просто си с нея заради секса и като се наебете със сигурност ще я зарежeш.И това,че не ти пуска,те изнервя,но пък точно заради това ти е и интереснa.Щом молиш приятелите си,да и говорят колко време си седиш на сухо...вижда се колко я ''обичаш''.
По мисленето ти съдя,че си на 13-14г.

Не съм молил приятелите си да говорят с нея... това е станало зад гърба ми... научих скоро

fenastz
03-09-2011, 12:46
Недей да стоиш на сухо :)

SexyBitch
03-09-2011, 13:16
Да не ти е пораснала брада от чакане :? Вие не губите нищо, даже се като правите секс, а ние момичетата си губим девствеността и слад тва ако се малолетен и майка ти разбере ша та изсели от вкъщи. Не осъзнаваш ли колко е важно за момичето да е на сигурно място, вместо да я минеш :-x И след тва ходи да разправяш, че си мил и грижовен :-x :?

spexx
03-09-2011, 15:45
изчакай де.. то излиза че си с нея само заради външността и ... не вярвам чак толкова да не издържиш// пък е девствена.. така че

spexx
03-09-2011, 15:47
изчакай де.. то излиза че си с нея само заради външността и ... не вярвам чак толкова да не издържиш// пък е девствена.. така че

buzzzz
03-09-2011, 18:02
5 месеца никак не са малко.... Поговори с нея, но внимавай как ще подходиш и си подбери думите, да не се изцепиш направо "Мацка, кога ше ми пуснеш" :-D Пък ако я обичаш - ще чакаш колкото трябва.

FuckedUp
03-09-2011, 18:05
http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/3486482/DUMB-BITCH.jpg

Hilary_
03-09-2011, 18:12
Ако толкова я обичаш ше чакаш и година ако трябва!!! .. :-x

whitediamond
03-09-2011, 19:10
Красиви крака+готин задник+хубава е в лицето=описанието на сексуален обект. Сори,ама така се описва момичето което си е*бал онази вечер,примерно. :?

bybz
03-09-2011, 19:27
НЕ! Ти ме уби! :shock:
Какви ценности имаш само не е истина
:booooomb: :booooomb: :booooomb:
И аз на нейно място, не само, че ще те
държа на сухо, ами и бой ще ядеш,
докато не се научиш да оценяваш момичетата
както трябва! :lol: :lol: :lol:

Perseus
03-09-2011, 19:29
Натъпчи курвето с алкохол и амфети.И го блъскай в дупето... :smt003

scarlett8
03-09-2011, 20:51
Имай търпение,къде сте се забързали всички?% месеца да не би да престаряхте?В крайна сметка е девствена,не мисли само за себе си.А ако много се отчаеш-мисли за "дружките". :razz:

BlueFace
03-09-2011, 21:46
Всички знаем, че ти си с нея само заради секса. Пускането на тази тема го доказва. Така че да не се залъгваме с думи като "любов" и изрази от типа "не мога да живея без нея". :?

Изводът е : ако искаш да я праснеш ще трябва да изчакаш ;)

SwEeTMuFFiN
03-10-2011, 14:28
скъсай с нея за нейно добро. КАК МОЖЕ ДА КАЗВАШ ЧЕ Я ОБИЧАШ И ДА ИСКАШ ДА ТО ПУСНЕ. КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ЧЕ СИ ОТНЕЛ ДЕТСТВЕНОСТТА НА ТОЛКОВА МОМИЧЕТА. АКО БЯХ ГАДЖЕТО ТИ ЩЯХ МНОГОО ДАТЕ ИЗМЪЧВАМ И ДА ТЕ :-x :-x :-x :-x

zooyork
03-10-2011, 15:00
Тъп си брат ;]] такива като тебе много съм ги виждала ... само заради секса .... не струвате мама те пере, тате ти дава пари, и вече се мислиш за мъж :-x :smt045

LovelyGirl
03-10-2011, 15:12
Ако толкова я обичаш ше чакаш и година ако трябва!!! .. :-x

Хилари, ти пък 10 години чакай..
Сексът е важен за една връзка.Особено за една по-дълга връзка.И какъв е този велик, идеален момент, който всички чакат?Не казвам да си легнеш с първия срещнат, вярно е, че трябва да е с правилното момче, ама това прекалено чакане си е излишно.Добре, той ще я обича и ще я чака 1 година, а тя как така за 1 година не го е опознала или там каквото и трябва, за да прави секс с него.Сексът сближава хората, не е номално за толкова голям период да не ти се прииска да усетиш човека до себе си по такъв интимен начин.
5 месеца не са малко, трябва да са се опознали, трябва и да са говорили на тази тема, трябва и да са се сближили доста.
Зависи и на колко години са де.Ама си мисля, че за това време най-спокойно можеш да го обсъдиш с нея и да видиш тя какво мисли по въпроса.

DarkTemplar
03-10-2011, 16:17
LovelyGirl, ааа не така, девствеността на Hilary_е прословута. Когато най-после го направи (дано да го доживеем), е задължително да пусне тема тук и всички да й честитим. Даже може и да съберем пари за по-големичък подарък, който да ознаменува този велик повод. ;)

EritYy
03-10-2011, 16:21
ако незнаеш как да я предразположиш никой не ти е виновен, направи така, че тя да се почувства желана и спокойна и да я предразположиш добре, ако не стане значи просто момичето не е готово и в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не трябва да насилстваш нещата..
Другият вариант е да говорите за тези работи и да се изясните, може момичето да има някакъв страх - попитай я... 8)

HapkoMaH
03-10-2011, 17:11
изчакай

ForzaFelipe
03-10-2011, 19:06
Може просто да не иска да го правите още,защото до сега е правила секс с неподходящите и иска с теб да е специално.Говори с нея както ти казах,не я питай директно "кога ще се *беме" естествено,малко по заобиколно :)

LovelyGirl
03-10-2011, 19:09
^ Тя не е правила секс досега :)

ForzaFelipe
03-10-2011, 19:23
^ Тя не е правила секс досега :)


Че аз кво четох тогава бе 8-) Еми значи всичко е ясно,като повечето момичета иска този момент да е идеален и иска всичко да е перфектно.Може да се притеснява,все още те съветвам да говориш лично ти с нея :)

secretsexyboy
03-11-2011, 17:21
Baby, I like it.... утре вечер... :grin:

fenastz
03-11-2011, 17:41
Baby, I like it.... утре вечер... :grin:


БРАВО ! 8) Айде, успех, да издържиш много ! 8-)

ForzaFelipe
03-11-2011, 18:42
Baby, I like it.... утре вечер... :grin:

Честито тогава и да не ни изложиш ей 8-) 8-)

Undying
03-11-2011, 19:05
LovelyGirl, ааа не така, девствеността на Hilary_е прословута. Когато най-после го направи (дано да го доживеем), е задължително да пусне тема тук и всички да й честитим. Даже може и да съберем пари за по-големичък подарък, който да ознаменува този велик повод. ;)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата: иска специален момент, ами дай и го, подготви една романтична вечер и и подари най-хубавия първи секс, за който може да мечтае. :D

jghgh
03-11-2011, 19:32
Бате, вие колко сте прости.....

Пак ще спирам да влизам тук, щото се отчайвам от това какви хора има на тоя свят, честно.
Гръмнете се, че сте жалки, seriously.

fenkaaa
03-11-2011, 23:43
По нагоре ти е казано - Ако обичаш-ЧАКАШ :)