PDA

View Full Version : Просто....нужда от любов..



Sevdito
03-08-2011, 21:01
Бихте ли тръгнали с когото и да е просто,защото имате нужда от това да бъдете обичани,макар,че сърцето ви е в ръцете на друг..?

VaMpiRKaTaaa
03-08-2011, 21:13
Имам си глава на раменете.
Тя не е там само за украшение.
Сърцето ми е в мойте си ръце,не го давам на никой.
И съответно,не не бих допуснала тази грешка.
После може да ми изиграе лоша шега.
Това е губене на време..нерви..разбити сърца и много сълзи.
За мен любовта..това е пълна глупост.
И не,любов няма,или то поне не вечна.
Няма нищо вечно на този студен свят.

ivcheto0o
03-08-2011, 21:14
Най-вероятно не,по този начин ще заблуждавам не само себе си,а и някой друг.

ForzaFelipe
03-08-2011, 21:25
Бихте ли тръгнали с когото и да е просто,защото имате нужда от това да бъдете обичани,макар,че сърцето ви е в ръцете на друг..?

Не бих,но честно казано вече се съмнявам...никога не казвай никога...

YouNeedLobotomy
03-08-2011, 21:29
Имам си глава на раменете.
Тя не е там само за украшение.
Сърцето ми е в мойте си ръце,не го давам на никой.
И съответно,не не бих допуснала тази грешка.
После може да ми изиграе лоша шега.
Това е губене на време..нерви..разбити сърца и много сълзи.
За мен любовта..това е пълна глупост.
И не,любов няма,или то поне не вечна.
Няма нищо вечно на този студен свят.



Лъжеш.
А ако не лъжеш вече си умряла заради кислородна недостатъчност, защото си си извадила сърцето.
От друга страна съм напълно съгласен, че не трябва да си даваш сърцето на разни хора просто така.
Защото всъщност сърцата вървят доста скъпо на черния пазар. Някой трябва да ти е доста близък, за да му повериш сърцето си като цяло.

П.П. Ако вече не беше мъртва поради неспособност на организма ти да запази хомеостаза без сърце бих ти предложил якетата, които предлагам на пазара в Младост 1. (За всички, които не са мъртви, но мислят, че света е студен, нека заповядат да ги стопля.)

YouNeedLobotomy
03-08-2011, 21:35
Туко що осъзнах, че темата е пълна с шибани зомбита О.О

И то особено непресметливи зомбита. Ако бях зомби не бих дал сърцето си да стои в ръцете на някой друг, защото на черния пазар работят сякви хора с различни вероизповедания и етнически принадлежности. Развили са невероятна толерантност. И биха откупили сърцето ви така или иначе.

Хора спрете да си раздавате органите толкова непредвидливо. Всичко това е капитал, с който можете да учите в Англия например.

П.П. Ако някой предлага бъбрек до 3 хилядарки съм готов да преговарям.

jghgh
03-08-2011, 21:42
Бихте ли тръгнали с когото и да е просто,защото имате нужда от това да бъдете обичани,макар,че сърцето ви е в ръцете на друг..?
Апф......... Не. Жал ми е.


Всъщност съм правила по-лоши неща, все с добра усмисъл, но .. failed.

FuckedUp
03-08-2011, 22:35
Бихте ли тръгнали с когото и да е просто,защото имате нужда от това да бъдете обичани,макар,че сърцето ви е в ръцете на друг..?

Биг тайм.

TheNewReligion
03-08-2011, 22:37
Блякс...бих го направила само в най-великия момент на отчаяние, наставал някога в краткия ми живот.

MaLkaTa_LaDy
03-09-2011, 06:59
Би било приятно егоистично от моя страна. И стига наистина да ме кара да се чувствам добре, бих го направила. Но малко вероятно да ми носи удовлетворение... До един момент ще успея да си въобразя нещо, но колкото по-сериозни стават нещата, толкова по-трудно ще ми е да поддържам илюзията, че аз все пак имам нещо към него...

iveetyy
03-09-2011, 07:56
По-скоро не.

strave
03-09-2011, 08:00
Щастието на хората,често е заради нещастието на другите. Да тръгна с някоя просто защото тя ме харесва,а аз не значи да започна каквато и да е връзка с лъжа и да сенасиля да я харесвам.Не е удачен вариант. 8)

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 09:33
YouNeedLobotomy

Първо:НЕ лъжa.
Второ:Не,не съм умряла,жива съм все още както виждаш..
Трето:Да,сърцето си и любовта си от години съм ги заключила.
3а какво са ми?Чувствата само ПРЕЧАТ и ВРЕДЯТ.
ТАКА си ми е добре.
Четвърто:Аз не се разкривам и не се отпускам напълно пред майка си..камоли пред някой друг.

Flopper
03-09-2011, 10:18
Ми аз съм го правила - уж клин клин избива, но само се обърках още повече и всичко между нас приключи много бързо. Тъпо е да правиш нещо насила, пък и да лъжеш човека до теб

valdesbg
03-09-2011, 10:40
Ебаси филма :)

Не бих го направил. По няколко причини - първо в момента в който приключат отношенията ми с някой.. то тоя човек няма никакво влияние върху мен и живота ми. Независимо от мястото, което е заемал до момента - каже ли се край, всичко изхвърча като ято скакалци. Следователно никоя част от тялото ми не му принадлежи.

Друга причина - нямам нужда да бъда обичан или да обичам. Т.е. живота ми не зависи от това. Обикновено имам желание за нещо такова, но не и нужда. Красиво е и наистина чудесно е да обичаш и/или да те обичат. Не и жизнено необходимо. Така че се преживява, ако точно в конкретния момент, няма кой да бъде до мен :)

Вампирке... някой ден ще те намерят изядена от хилядите ти котки, които (ще) имаш. Хич не се и заблуждавай че си върхът на сладоледа. Пишеш жалки неща, по жалък начин. Казал съм ти го вече не е един път.

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 10:41
pti4igrip и аз мисля като jghgh.
И а3 ли съм рецидивист? :D

w0sh
03-09-2011, 10:43
Знае ли човек как ще се подреди живота.

Избягвам и съм против на подобни спекулации със собствените ми и чуждите емоции, но в по-ранното тийнейджърство имах някакви подобни изцепки.

Който не е извършил грях, нека хвърли пъврия камък.

valdesbg
03-09-2011, 10:47
Чавдаре - по казуса - аз съм безгрешния :) Кого ще замеряме?

w0sh
03-09-2011, 10:51
Епък мене, очевидно >Д

Аз бих ти предложил да не се кахъриш за мненията на вампирката, а грижливо да си ги складираш в текстови документи, за да има на какво да се смееш през самотните дъждовни вечери.

Immortalbeloved
03-09-2011, 11:32
Бих го направила.

fenastz
03-09-2011, 12:24
Да, бих

DeVilTerroR
03-09-2011, 14:56
Ако имам дори и малки симпатии към второто момиче бих го направил !

Eliii
03-09-2011, 15:33
Би било приятно егоистично от моя страна. И стига наистина да ме кара да се чувствам добре, бих го направила. Но малко вероятно да ми носи удовлетворение... До един момент ще успея да си въобразя нещо, но колкото по-сериозни стават нещата, толкова по-трудно ще ми е да поддържам илюзията, че аз все пак имам нещо към него...

Мдам... :(