PDA

View Full Version : Помагайте но не се присмивайте моля ви



gab4ooo
03-08-2011, 21:16
Благодаря предварително . Ето го и проблема . Постоянно мисля за болести . Най - вече мисля за спин . мисля че съм болна . не съм правила секс не съм използвала наркотици (игли и темподобни) . Само веднъж съм се целувала.Предполагам че повечето ще ми се изхилите.Но аз се чувствам ужасно . имам чувството че си изживявам последните дни . че господ ме наказва. незнам за какво . държа се добре с хората имам много приятели . мисля си и за рак веднага щом ме заболи нещо . посъветвах се с психоложка която каза че като малка е имала същите проблеми . както и с медицинско лице . тя също каза 4е е от пубертет и мислите са ми неоснователни. Може да се дължи на прекаленото свободно време . сега ходя само на училище и стоя пред компа . преди тренирах баскет но спрях . моля ви кажете ми какво да правя успокойте е ако е възможно но не злоупотребявайте . само да ви кажа че целувката ми беше с непознат но нямах рани щях да си спомням беше 1-вия учебен ден и след тва на диско бях . Не ме плашете че сте посегна към ножа. мс

gab4ooo
03-08-2011, 21:44
някой да помага плс

GLaDOS
03-08-2011, 22:00
Е какво да помагаме ?
На колко години си ?
Почти всеки минава през такъв период ... на мен какви глупости са ми минавали през главата ,направо няма да повярваш :shock: и съм още жив :D !
Карай по-спокойно ,всичко е внушение ...
Просто като ти дойдат такива мисли или те заболи нещо , удари един парацетамол и си мисли за нещо друго ...знам ли ?
И това с целувката е много глупаво ...
Ще отлетят тия мисли след време ,не се притеснявай - просто избягвай да си мислиш за такива работи . \:D/
Също може и по-често да излизаш с приятели ...

Red_Hair
03-09-2011, 09:54
ох още един хипохондрик,това е симптом за 70 годишни старци които знаят че скоро им идва времето и им е свидно за животеца и търсят най-малката причина(дядо ми беше отишъл на лекар защото като си духнал носът една сутрин и излязъл секрет голям колото филтър на слимцигарите и си помислил че е някакъв важен орган)за да идат на лекар и не се отказват без да им предпишат лекарства,и купуват вода хисар която дава живот.не си търсете болести синдроми психози и др. не се филмирвайте толкова,а относно медицинаските лица при тях е обратното с изключения ест,те си мислят че като са лекари са безсмъртни

Abigoria
03-09-2011, 13:42
Психолог/ психиатър. Че ще почнеш и ти да друсаш хапчета..

northernice
03-10-2011, 13:50
и аз бях така около година ..бях си поставил 10на диагнози и си мислех че ще умра :D
започнах да си запълвам свободното време повече и ми мина 8)

П.С: От психолози и лекари сиг щях да се побъркам още повече така че не ходи

Abigoria
03-10-2011, 15:23
и аз бях така около година ..бях си поставил 10на диагнози и си мислех че ще умра :D
започнах да си запълвам свободното време повече и ми мина 8)

П.С: От психолози и лекари сиг щях да се побъркам още повече така че не ходи

На мен моят психолог ми помогна. Аз наистина имам множество заболявания, и моята форма на хипохондрия е доста тежка (за което допринася и генетичната ми предразположеност към рак, инфаркт и какво ли още не). Запълвала съм и свободно време, и успокоителни съм пила- не помага. Минава за известно време, но ако се случи нещо по-... хм, притесняващо, се започва пак. Психоложката ми дава задачки, говорим си, споделям й.. Разликата в начина ми на мислене е доста голяма в сравнение с преди..

Та, ще ме прощаваш, ама лапешките ви депресии не могат да се сравняват с истинското нещо.И не можеш да сравняваш нея със себе си. Най- малкото, защото тя е момиче. Когато си болен, отиваш на лекар. Ако не отидеш, ставаш по- зле и се озоваваш в Бърза, после при психиатър. Не е яко.

Извод: Психолозите не ядат хора, не са страшни и не са участници в секти, които убиват девици в центъра на пентаграм и се къпят с кръв на младенци. Не са и лелки и чичковци с бели престилки, чакащи зад вратите на кабинетите си някой да влезе, за да могат да му нахлузят усмирителна риза и да му надупчат задника с инжекции с успокоителни.. Те са нормални хора, които искат да помагат на останалите.

gab4ooo
03-10-2011, 16:06
Благодаря ви за отделеното време и внимание и че помогнахте. Вече мисля по малко . Да не кажа голяма дума :)

EritYy
03-10-2011, 16:11
всеки път когато ти дойдат такива мисли на ум се захвани с нещо-каквото и да ее, просто да вършиш нещо забавно-излез навън с приятелки, на кафе, на кино(по възможност на някоя комедия), или пък вкъщи се захвани с чистене, готвене (на мен лично готвенето много ми помага и успокоява) , просто да вършиш някаква дейност, за да се концентрираш върху нея и да не мислиш за такива лоши мисли... и спонкойно-това е временен период, всичко ще отмине :)

gab4ooo
03-10-2011, 16:30
мс :)

Rolezzz
03-11-2011, 12:30
Пални една цигара дори и да не пушиш и глътни 1 ракия и си мисли за живота а не за глупости ;)

ImmortalSportFreak
03-11-2011, 18:50
Наистина имаш прекалено много свободно време,щом ти идва на ума да си мислиш за такива глупости... животът е кратък и трябва да го изживееш пълноценно и да бъдеш доволна от него.Щом са ти казали,че нищо ти няма,не би трябвало да се притесняваш за болести.И като те заболи нещо не тр да си мислиш за най-лошото.. Не се филмирай.Учи повече,чети книги,ходи повече с приятелите и тренирай нещо.Гледай да не ти остава време за такива глупави мисли-запълни го с учене и забавление. :)

gab4ooo
03-11-2011, 19:49
всъщност чета ,,Подсъзнанието може всичко'' и гледах филма ,,Тайната'' и горе долу разбрах , че всичко е от мозъка . А според вас спин от целувка с език може ли да се хване . Ако си нямал външни рани . Са ако ми кажете ,,ДА'' ще се самоубия

gab4ooo
03-11-2011, 19:50
всъщност чета ,,Подсъзнанието може всичко'' и гледах филма ,,Тайната'' и горе долу разбрах , че всичко е от мозъка . А според вас спин от целувка с език може ли да се хване . Ако си нямал външни рани . Са ако ми кажете ,,ДА'' ще се самоубия

StolenBliss
03-11-2011, 20:27
всъщност чета ,,Подсъзнанието може всичко'' и гледах филма ,,Тайната'' и горе долу разбрах , че всичко е от мозъка . А според вас спин от целувка с език може ли да се хване . Ако си нямал външни рани . Са ако ми кажете ,,ДА'' ще се самоубия

Да не те излъжа, но мисля че беше в Америка. Та там даже са отписали целувката с език като начин за пренасяне на ХИВ. Иначе при целувка с език трябва да имаш някаква рана в устата или някви афти примерно и тогава (но пак шанса е миниатюрен). Даже не ми се вярва момчето, с което си се целувала да има спин. Не се шашкай, всичко е в главата, както ти сама каза. ;)

ImmortalSportFreak
03-11-2011, 21:20
А според вас спин от целувка с език може ли да се хване . Ако си нямал външни рани . Са ако ми кажете ,,ДА'' ще се самоубия
Не.

gab4ooo
03-12-2011, 17:56
БЛАГОДАРЯ , БЛАГОДАРЯ ви много . Наистина незнам как да ви го кажа . Много ми помогнахте . Аз дори се притеснявах да ви прочета отговорите . Но нали не го казахте за да не се самоубия

ImmortalSportFreak
03-12-2011, 18:59
Не,казахме ти истината,разбира се. ;)
И не си помисляй за самоубийство-това не решава проблеми,а даже напротив-създава нови. ;)
Айде стига си се депресирала и бягай да се забавляваш! :)

moonwalkir
03-12-2011, 21:54
Споко бе , намери си гадже , започни да излизаш с приятели , възползвай се от младостта и от тиийнейджърските ,години защото скоро ще искаш да се върнат (това е банално но е факт) .
Относно спина , не го мисли това са глупости то т'ва си е шанс едно на незнам колко милиона.... :D