PDA

View Full Version : Малко помощ да намеря нещо :D



DownloadVirus
03-09-2011, 12:30
Имате ли да дадете някакъв линк дето да се продават книги на Арнолд,биография,трениорвк и,такива неща..

Rutten
03-09-2011, 12:41
Мойто момче, да станеш като Арнолд нети трябват много "тренировки" само където що-годе на месец-два трябва да даваш по 900 лева за "цикъли"..

DownloadVirus
03-09-2011, 12:52
Пич не спами,просто искам да чета,много добре знам,че няма да стана като Арнолд,дори и да дам пари за химия.

pipaloo
03-09-2011, 13:30
мисля че няма и аз съм търесел по библиотеки насам натам няма ! пък до тренировката помпай здраво и яж по много :-o

fatrat
03-09-2011, 14:26
Мойто момче, да станеш като Арнолд нети трябват много "тренировки" само където що-годе на месец-два трябва да даваш по 900 лева за "цикъли"..
а ти можеш да дадеш 10.80 за един буквар белким фанеш нещо ...

Everytime
03-09-2011, 14:47
Пич не спами,просто искам да чета,много добре знам,че няма да стана като Арнолд,дори и да дам пари за химия.

книгата я имам на пс-то във снимки.Демек снимани са страниците (: намери ме по скайп ако искаш и ще ти я метна (: :P

Chacho
03-09-2011, 19:54
Имам една книга на Арнолд, която се казва Културизъм (или Културизмът, но мисля, че беше първото). В нея има за наградите, които е взимал, малко за него и предимно тренировки, хранене. Има интересни неща в нея, повечето от нещата дори във форума са коментирани, няма нищо сложно в нея. Затова ми харесва, защото понякога забравяме, че зад простите основи се крие голяма част от успеха. Коремните преси дори в книгата не са написани с наименованието си, ами описателно име с 1 абзац обяснение, какво представлява това упражнение. С други думи, като за човек, за първи път чуващ думата спорт. И все пак е хубава книга.

Търсих линк от нета, но не успях да намеря, но мисля, че по книжарниците трябва да я има, засичах я наскоро. На корицата Арнолд позира на някъв син фон (някво небе).

DownloadVirus
03-10-2011, 10:59
Everytime ми даде линк и свалих от нета книгата на Арнолд в снимки (снимки + тескт , всичко)

Мерси.

Може да се локва темата.

peychev
03-11-2011, 07:24
http://www.free-ebook-download.net/other-book/1573-arnold-schwarzenegger-bodybuilding-training-ebook.html

дано да съм помогнал само че е на english :)

DownloadVirus
03-11-2011, 12:07
http://www.free-ebook-download.net/other-book/1573-arnold-schwarzenegger-bodybuilding-training-ebook.html

дано да съм помогнал само че е на english :)

Щом е на Английски няма смисъл.