PDA

View Full Version : Моля Ви, помогнете ми, дайте ми съвет как да подходя



someone23
03-09-2011, 13:40
Да започнем от това – влюбих се в едно момиче , при това много , да израз който е познат на всички Ви ! Запознахме се на един концерт , от приятели . Още от тогава много ми хареса. Разбира се разпитах за нея и беше заета тогава. Но намерих си я по скайпа , по facebooka . След доста време започнах да си пиша с нея , ей така просто , тя беше на морето още, зачитихме се и бая време мина , но точно исках да я поканя да се видим и се оказа , че беше заета още, мислех си , че е свободна , но явно не беше . Оставих нещата така както са и след време се оказа , че вече е свободна , а ние още си писахме и явно е имало интерес , след като си пишеше с мен , тя ми пише , аз и пиша. Ето , че дойде ден в който се видяхме. Това ни беше за втори път. Лафихме си за различни неща и нали идваше нова година и я поканих , да дойде в нас , понеже там я празнувахме. Имаме много общи приятели , а това беше още по-добре. И така идва Нова Година , събираме се , с нея останахме насаме на балкона и се целунахме. После след време докато си танцуваме пак се целунахме няколко пъти , но ето оставаме сами в хола , бяхме седнали и изведъж , както се целувахме , тя ми казва , че иска да си останем само приятели , разбира се ми стана много кофти , понеже от много отдавна си я харесвам, разбира се са ме рязали момичета не веднъж, не съм имал кой знае какви успехи с тях , да не кажа никакви , но не се оплаквам , така се е случило, имало си е различни причини. И да продължа, и след като ми го каза това , явно е усетила , че не искам само да си останем със забивката , аз и казах , че тези работи съм ги чувал и друг път и станах и тръгнах да си ходя на някъде , но тя ме хвана за ръката и ме спря и ми каза , че на този етап иска да си останем приятели , с една дума искаше да се опознаем повече , което е разбираемо , все пак се виждаме за трети път , пък и се целувахме вече , и си казах , явно имам шанс с нея и останах при нея да си говорим. Бяхме гушнати и ми разказа , за предишната си връзка и ми стана ясно, защо не иска да се хвърля веднага в друга , момчето се е държало доста гадно с нея. Също ми сподели , че така е скачала от връзка на връзка през последната година и иска малко да си почине от това , но явно последната е била оказала повече влияние. Така след този наш разговор , цяла нощ идваше при мен , милваше ме , говорихме си , мен ми беше терсене , защото не веднъж съм се парил и знам как боли, безсънни нощи, след това (знаете какво имам впредвид). Аз също си я милвах , допускаше ме до себе си , очевидно. След Нова Година нали върлуваше грип, и доста мой приятели се бяха разболяли и тя също беше болна , има синозит и и се запушва носа , няма какво да обяснявам , по скоро си бяхме настинали , защото беше отворено в нас постоянно. И спонтанно , докато бях с един приятел реших да и занеса цвете , нали беше болна и заради това реших да използвам случая. Отидох до тях , знаех къде живее , беше вечер, занесох и цветята , очевидно се зарадва , покани ме у тях , говорихме си. И след това започнахме с нея да се чуваме , да си излизаме , наляво надясно. Чувахме се си се по телефона. Бяхме се разбрали с притяли един ден да отидем в нас с нея . Така сабирахме се, лафим си , но я виждам , че така си страни , и стигнахме до разговора ,понеже бяхме сами в стаята, че искала сега да е свободна , никой да не я задържа , мен ми стана кофти , тя започна да се гушка в мен, нали да ме успокоява, после в колата се разплака ,на път за в тях, така и не знам защо , виждаше ме , че ми е кофти, но не показа , че плаче , но я забелязах и не казах нищо. Продължихме да се виждаме и мина време и виждах , че нещо нещата явно не вървят , но виждах , че сякаш не иска , смисал, как да го обясня , вътрешно усещане и реших да говоря вече с нея , защото знам накъде отиват нещата и как после ще се нараня зверски , а вече започнах да си изпитвам сериозни чувства към нея. Извиках я пред тях , слезна долу и започнахме да си говорим , и и споделих мойте чувства към нея , и и казах , че искам да опитаме или просто да спрем да се виждаме, тя остана стаписана, явно и стана кофти , започна да ми обяснява , че съм я карал да направи компромис със себе си и явно като че ли можеше да стане нещо между нас и след това ми обясни типичното вече , че не искала сега връзка, става скоро на 18 години , искала да живее , знаете ги тези изрази всички. Но ето нещо от вътре ме караше да не искам да спра да се виждам с нея и просто си замълчах , виждаше се , че тя също не иска да спираме да се виждаме и този разговор не остана довършен. Минаха няколко дни. След това предстоше рожден ден , на наш приятел, аз не бях влизал с интернет бая време и влезнах , тя веднага ми писа , пита ме къде съм се изгубил , малко дръпнато се държах с нея в чата , усетих се, започнах по така не дръпнато да си говора с нея , тя ме разпита за подарък и така нататък , започна да ми праща целувки и така. Идва рождения ден , тя идваше при мен , по едно време седна в мен, но малко пак дръпнато се държеше. След рд-то я закарах до тях и като си казвахме чао я целунах по устата. За човек като мен , това беше върховното удоволствие. И така пак си продължихме да се виждаме , канеше ме на един концерт, канеше ме да излизаме, хващаше ме за ръката имахме близост , гушках я , за чао пак си я целувах по устата . Реших да си го карам по-бавно с нея. Нещо се бяхме сдърпали с нея , аз бях виновен , но на следвашия ден се видяхме и и подарих 3 различни рози по-много романтичен начин , тя много се впечатли после пак си идваше при мен. Дойде Свети Валентин , подарих и от любимите цветя голям букет , подарих и много хубаво сърце (нали бижу), пратих и една валентинка по нейната най-добра приятелка нали уж от таен обожател от училището и,след това разбра, че е от мен разбира се, много се зарадва от всичко това. Бях този ден с нея през цялото време ,бяхме си у тях седеше в мен, разглеждахме си снимки, гушках си я, вечерта отиде на танци, аз взех нейната най-добра приятелка (която много ми помага и ми дава съвети за нея ,нали споменах за нея преди малко) и след нейните танци пак отдох при нея, обаче с приятелката и, тя пак се зарадва, и вечерта си беше написала ,нали на facebooka, че е прекарала много хубав и уникален ден. Зарадвах се , че го пише това , явно всичко това и е харесало. Ето дойде ден в който пак се видяхме и отидохме у тях, малко след Свети Валентин. Техните бяха у тях , направили бяха вечеря , поканихаме да остана , заговорихме се с тях , явно ме бяха харесали , нали и преди са ме виждали, после играхме карти , много хубаво си прекарахме. След това те си легнаха , ние с нея пак си говорихме какво ли не , слагаше си краката в мен , гушках я пак и т.н. Родителите и и тя ме поканиха да отида на Банско със тях , отдавна се бяха разбрали да ходят , но спонтанно решиха и мен да ме поканят и аз се зарадвах и приех. И отиваме там , настаняваме се , бяхме в различни стаи със нея , нейната приятелка щеше да идва същия ден , обаче не стана така и щеше да идва на сутринта. Целия ден си бяхме с нея , след като се настанихме. Вечерта след като вечеряхме , излезнахме всички на разходка , тя ме беше хванала за ръка , през пръсти , сложи си ги в джоба на якето ми заедно с моите , говорихме си , усещах близост и по начина по-който си говорихме също. След това , когато се прибрахме в хотела останах в нейната стая за през нощта. Говорихме си пак какво ли не , лични работи , свъразни с нея, гушкаше ме , аз я гушках , усещах топлинат и. Казах си най-накрая нещо вече може да се случи между нас. Тръгнах да я целувам , но ми каза да се спра , а това и друг път съм го чувал след опити да си я целувам не само по устата, целувах си я по лицето и т.н. и ми даваше , но всеки път като започна по-сериозно да я целувам по устата тя все ми казва да се спра. Казах си, какво да направя явно не иска още. Заспахме след това. Аз разбира се се будех през цялото време , наблюдавах я как спи , толкова е сладка, когато спи. Нали разбирам , че някой от вас, ще кажат , ама защо не съм спал с нея , защо не си бил по-нахален, еми какво да ви кажа , на практика опитах какво ли не , сами виждате, сега няма да насилвам момичето. Да говорих си с нея , имала си е гаджета , правила е секс и т.н. На сутринта пристигна нейната приятелка , взехме я от автогарата , отидохме в хотела , тя да се настани. Бях си в стаята и извиках момичето (в което съм влюбен) в мойта стая и от дума на дума пак стана въпрос за нас и тя каза , че и тя не знае какво правим , и изведъж типичния израз „аз не те чувствам , както ти ме чуватваш, чувствам те само като приятел”, при което аз изпаднах вече в и аз не знам как да го опиша – нервна криза , започнах да се питам отново , как след вичко кото направих за едно момиче , пак така се случва, тя започна да казва , че всъщност и тя не знае какво иска. Питах я защо въобще ме покани тук ,след като знае какво чувтвам към не и тя ми каза, че и е много приятно с мен. Разплаках се пред нея (знам какво ще кажете , не го казвайите , който е бил влюбен в някой и е чувствителен , ще ме разбере , не ме нападайте , случи се и това е ) , тя дойде при мен започна да ме милва , казваше ми да спра , успкоих се малко . Тя отиде в стаята си , извиках нейната приятелка , тя запона да ми обяснява , че тя е таква , и тя не знае какво иска и т.н. Отиде си и тя в стаята , аз я последвах и ги чух какво си говорят през вратата. Приятелката и казваше на нея , защо не опитаме , че може да се влюби в мен , че сега ми е много гадно. Тя казваше все , че не знае , че не иска така, и че ако тръгне с мен , тя сама си се знае , че после , тя ще е виновна за това , че сме скъсали , че ще стане още по-гадно тогава. Приятелката и казваше , че нищо не се знае , че може ако опитаме да е по-добре и т.н. Беше ми кофти цял ден. Вечерта се стегнах , понеже имаше майка и рожден ден, държах се нормално на вечерята и след това вече късно вечерта пак говорихме и вече тя си каза , че не искала таква връзка , искала да се влюби в мен , каза ми също за къде бързам , и че ако иска да спра да се виждаме щяла да уважи моето решение, но ако искам да се виждаме да е като приятели и без такива прегръдки. Връщах се в София на следващия ден и без това и тя ми каза да си отида сега и да реша какво да правя. Те оставаха за още няколко дни. Върнах се в София , замислих се , осъзнах , че загубих и малката близост , която имам с нея , осъзнах , че я притиснах по този начин и за това така реагира, мислех си , че я загубих , но не ми е казвала „търси си друга” или „никога няма да стане между нас” и това поне ми дава малко спокойствие. Разбрах , че е паднала , понеже кара snowboard и си е счупила китката и веднаха и се обадих да я чуя как е , тя явно се зарадва , поговорихме си малко , казах и че ще се видим в София и така приключи нашия разговор. След като си дойдоха от Банско се чухме , пак си я разпитвах как е. Един ден отидох до тях да я видя , държах се нормално , никаква близост , полафихме си. Чух се после с нейната приятелка и тя ми каза , че след като съм и се обадил , веднагала след като съм разбрал , че си е счупила китката ,още докато са били в Банско, понеже не и бях звънял след като се прибрах, тя е станала по весела , започнала е да се усмихва , дори и майка и го била забелязала това. Това го разбирам така , че се е зарадвала да я чуя как е и явно не е била много на кеф , все пак се е контузила, но знам ли. Зарадвах се от това. Не си бяхме писали няколко дни , след като влязох в интернет , веднага ми писа , поговорихме си , после след още два дни пак тя ми писа. Бях пратил мартенички по един наш приятел , бях и пратил и шоколад , понеже тя много обича , после в деня в който ги получи ми звънна , благодари ми , каза ми, че трябвало лично да съм и дал този колет , но и казах , че така съм преценил. Сега дойде 8 март , звъннах и да се видим , закарах я до тях , правих се на ударен до последно и накрая и подарих цветя , подарих и на майка и също , защото явно много ме уважава. Качих се у тях , беше майка и там , много се зарадва , започнахме да си говорим , после родители и отидоха на ресторант , аз продължйх да си лафя с момичето, държах си пак дистанция и така завършва мойта история. Така искам да ми кажете , какво мислите по случая , извинявам се за дължината на историята ми , но реших , че трябва да споделя всичко с Вас. Моля Ви , въздържете се от коментарите „бъди мъж” , „търси си друга” , „приемай нещата по-леко” , това хора съм го чувал , боря се всеки ден с това , старя се да се държа мъжки , но всеки знае какво представляват чувствата. Кажете ми сега как да подходя от тук нататък . Какво Ви е мнението за историята ми. Искам това момиче , все вярвам , че поне нещо малко има , каквото и е да е то , от всичко , което се случи между нас. ! Хвърлих толкова труд и желание за да бъда с нея , не искам всичко да се пропилява , разбирам, че насила няма как да стане , но ми кажете съветите си. Кажете ми какво да правя , вече достатъчно си разбивах сърцето , достатъчно тъгувах , не искам и това момиче да изгубя. Така е , факт има си обожатели , свалят си я , така е , нормално е , ясно ми е . Повтарям, искам това момиче , кажте ми , ще я чакам , какво да правя .... Мил съм, кавалерствам и, мисля , че всичко което може да иска едно момиче, го правя , разбира се не съм идеален , но кой е. Много Ви благодаря за отделеното време и за отговорите . Съжалявам ако има правописни грешки. Благодаря Ви от сега !

storex
03-09-2011, 13:42
Оооо, много е дълго, май искаш да ми съсипеш зрението 8)

storex
03-09-2011, 14:00
В крайна сметка прочетох историята и ако ти си объркан, аз мога да ти кажа, че 2 пъти повече от теб се обърках :)
Като цяло тая мацка ме съмнява нещо... цяла година скачала от връзка на връзка, предполам щото попада на неподходящи за нея, и изведнъж като попада на теб (ти, който изглеждаш свестен тип и небройкаджия), се отказва... Отделно на няколко пъти ти казва, че не те иска като нещо повече от приятел, пък те оставя да я целуваш къде ли не, не, че нещо ама аз не си целувам приятелите по устата :))) Та, тя хем е свикнала с лошо отношение от предния и приятел (поне аз така го разбрах), а сега ти като се държиш супер добре с нея и тя ти се качва на главата и те разиграва, така че дръж се малко по-сопнато с нея и спри да й сваляш звездите, щото като направиш така с една жена и много й се вдигат активите и почва да си те върти на малкия пръст... Та така, ако решиш да продължаваш да я убеждаваш да опитвате, стига си й свалял звездите и направо си й кажи или да спре да те разиграва и залъгва, или спирайте изобщо взаимоотношения и я остави да се усети сама, че е сгрешила, като не те е допуснала до себе си...
А, между другото има ли вероятност нейната приятелка да те харесва теб, да си се замислял върху това?

Fiction7577
03-09-2011, 14:10
Въпреки, че е дълго, го прочетох. Ами какво да ти кажа - красива история.

Изпъстрена е с много хубави моменти, аз лично се впечатлих от теб.

Най-много за това с цветята за 8 март, когато си подарил и на майка и. Мило, от твоя страна.

Относно момичето ... ами мисля, че си те е харесала доста сериозно, но я е страх да не скъсате. Не иска да те губи, желае да си до нея, обаче явно възможността връзката ви да се окаже фалш, или това че тя все някога ще свърши я плаши.

Аз те съветвам просто да бъдеш до нея. Друго няма какво да направиш - както и ти каза, не е уместно да я притискаш, само ще развалиш граденото до сега.

Бъди и приятел, дръж се по същия начин с нея - мило, търпеливо, любезно, това много ни се харесва. :)

С по-горното мнение не съм особено съгласна, тъй като ако почнеш да се държиш по-сопнато с нея, вероятността яко да се скарате става неописуемо голяма. Но изборът си е твой.

Все пак е възможно както се спомена вече, нейната приятелка да те харесва и за това момичето да се държи по този начин.

Прояви още търпение, колко си търпял до този момент, още малко няма да ти навреди.

За хубавите неща се иска време! :)

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 14:11
Остави я,нека тя те потърси..

someone23
03-09-2011, 14:52
Така първо, на казаните до сега отговори Благодаря искренно ! Аз на майка и бях подарил много хубав шал за рождения и ден , подарих и даже и мартеница, тя много си харесва подаръците, даже ми писа по facebookа писмо в което ми благодари за мартеницата. Явно много ме уважвa , аз също нея. Не , няма нищо общо с нейната приятелка , тя беше с друго момче, въобще когато се видяхме за първи път с момичето което харесвам. Нейната приятелка НЕ ИЗПИТВА чуватва към мен ! Тя няма нищо общо ! Даже на нея не веднъж съм и казвал какво чувствам към момичето в което съм влюбен ! Тя просто ми помага , питал съм я , защо го прави това , така да ми помага, все пак не се познаваме от толкова отдавна и тя сама си каза , че се вижда , че съм искрен и добър и за това ми помага . Това е .

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 15:23
Хора престанете с това кибер пространство.....
Facebooke,skype...и всички простотии...
Неможе ли лично да ти благодари?
Вече като прочета,как някой ''предложил''на друг да ''си станат гаджета''по skype и facebooka се вбесявам...

someone23
03-09-2011, 15:41
Не се бяхме виждали , заради това , аз я видях вчера и лично ми благодари , нямаше как , все пак не се бяхме виждали с нея (за майка и говоря) както и да е , очаквам още мнения благодаря !

Iria
03-09-2011, 16:18
Личи си, че си изключително мило и добро момче. Интересна история. Имам чувството, че тя си играе по някакъв начин с теб. Не знам, не я познавам, но някак си не е нормално някой да прави всичко за теб, да даваш признаци,че го харесваш, а да не го допускаш до себе си.

П.П Искам момче като теб. :D

vagarious
03-09-2011, 16:38
Хм, цялата история прочетох и да ти кажа, мисля, че разбирам момичето,защото малко или много аз и тя си приличаме.Какво искам да кажа!?Ами може да не е свикнала на това внимание, което й обръщаш .. всички тези красиви жестове и изобщо всичко, което правиш за нея е твърде неочаквано и за нея всякаш нереално, в сравнение с предишните й връзки, от които тя е разочарована.За тях не знам кой има и кой няма вина, но все пак разочарованието там е факт.
Това, което сега ще напиша, може би ще ме опровергаят повечето и няма да се съгласят, или най-малкото няма да ме разберат, но .... може просто да не харесва такъв тип момчета като теб - добър, мил, внимателен и обгръщащ я с внимание, в рамките на нормалното(смисъл..не я задушаваш).Затова казах, че я разбирам и че малко или много с нея си приличаме.Може да предпочита тя да тича след някого, тя да прави това за някой, което ти сега правиш за нея.Въобще не знам дали обясних добре, не знам дали ме разбра, но ... това е, което мисля.Естествено може и да греша. :) Жалко само, че не оценява действията ти, или поне не ти го показва.
За сега ще е хубаво да се държиш съвсееем леко на дистанция, не дотичвай веднага.Запази хубавото си държание,но на този етап я остави малко да усети липсата ти, НО не напълно.
Е,това е от мен. /и междудругото - поздравления за смелостта ти и изобщо за всичко, което си направил./

w0sh
03-09-2011, 17:00
Заслужава ли си да го чета това?

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 17:05
Заслужава ли си да го чета това?
C две думи,той настоява,a тя не връзва.