PDA

View Full Version : Кастинг в училище.Какво мислите



katy1997
03-09-2011, 15:18
В училище имаме кастинг за приемане в една театрална група.Може да се разкаже виц,стохотворение,песен о т.н.Аз и две мои приятелки решихме заедно да направим сценка по виц.


Учителка седи на чина.Влиза една ученичка(лигла) и сяда до нея.Седат малко в мълчание.След това учителката вика:
-Свинете не седят до птиците!
-Еми тогава аз отлитам-отвърнала ученичката.
Учителката се ядосва и вика момичето ,за да го изпита по география(Ще имаме малка карта).Тя много се учудва,защото всички отговори бяха верни.
-Ще те попитам последен въпрос:ти кое би избрала парите или знанието.-попитала госпожата.
-Парите.-отвърнала ученичката.
-Жалко-каза жената-аз бих избрала знанието.
-Еми то който каквото няма това избира.
Госпожата взела бележника не момичето и написала "свиня".
-Виждам ,че сте се посписали,но къде е оценката?-пита ученичката и излиза от стаята(от сцената)
След 10 минути звънецът бие и учениците влизат в час.На госпожата и звъни телефона и тя излиза за малко.
Ученичката пуска музика и започва да танцува.Учителката влиза и я потупва по рамото:
-Айде в дирекцията,миличка!


Кастинга е в петък.
Ще има раязказвач,аз ще съм учителката и другото момиче ще е ученичката.
Кажете дали е добре,защото много искаме да ни приемат в тази група!

Jesie
03-09-2011, 15:34
Интересен е скеча, ама това последното с музиката много не ми допада, но пък ако например танца има добра хореография, а не просто кълчене, може да стане и с това.За шегите, ами смешни са, ама малко просташки.Е то това им е чара, ама все пак...може да има убидени;)

katy1997
03-09-2011, 20:48
Сега като се замисля наистина изглежда малко просташко.Моля ви дайте предложения какво друго можем да правим!

suNnykaty96
03-12-2011, 14:09
А защо не изиграете някоя сцена от филм, или трябва вие да сте си го измислили ? Защото наистина някой ( учителката по география например ) може да го приеме лично и да се обиди. Изберете си някоя яка сцена от комедия, комедиен сериал... според мен и на Аламинут скечовете им са много добри, може да черпите идеи и от там. Успех (: