PDA

View Full Version : Къдрава или права



Eos
03-09-2011, 16:00
Коса е на мода този сезон?

Каква предпочитате да бъде вашата коса? Защо?

mynichka
03-09-2011, 16:03
Не знам кое е на мода. Предпочитам къдрава, защото моята е къдрава и ми е по- лесно да се поддържам, не трябва да я удърпвам с преси и да я тупирам (топирам) не знам как се пише!

LovelyGirl
03-09-2011, 16:07
Аз се харесвам много повече с права коса и затова почти винаги я изправям.Иначе моята е чуплива.Ако я къдря, го правя с ретро машата.

bettinaG
03-09-2011, 16:14
Косата ми преди беше супер къдрева, но сега не е-много изправяне.
Иначе я нося различно..права, накъдрена(парцали, маша и т.н).

LipSy
03-09-2011, 16:18
Моята коса е права със чупки в краищата. Аз лично повече се харесвам права. Обаче истински изправена - с преса. Ако се къдря обичам да е с маша или на вафлички. За модните тенденции и на представа си нямам. Не че не се интересувам, просто все още не съм се информирала!

desadesa
03-09-2011, 16:19
По-често съм с права коса. Ако я къдря го правя с ретро пресата, но това се случва рядко. :)

GrippingBosh
03-09-2011, 16:22
Имам къдрава коса.Обожавам къдравите коси и съм супер щастливка.Използвам продукти за обем и пяна за къдрици и става супер.Ставам от сън и косата ми е перфектна ,не съм ли щастливка :-D

xxcherry
03-09-2011, 16:26
Къдрава съм,но винаги се изправям !
Не мога да се гледам просто с къдрава коса, по-точно с естествено къдрава..

shupishup
03-09-2011, 16:35
Всякаква се харесвам, естествената ми коса е къдрава. Преди година я изправях всеки ден, но вече или само я суша-или я изправям със сешоар и дифузер(много по-добре става от с нормалната приставка, според мен) и се запазва обема :)

vagarious
03-09-2011, 17:01
Не знам кое е на мода.Може би - както се харесваш най-много. 8-) хах

Иначе и аз преди я изправях постоянно, но от повече от половин година насам я издухвам(и изправям) със сушоара и на другия ден тя си седи почти права с по-естествени чупки.Само малко я топирам тук-там и това е.
Но пък от 2-3 седмици започнах пак да я изправям, защото не мога да й се нарадвам - остана само моя си цвят и седи една лъскава, мекичка.. превъзходна. 8-)
Ноо лятото пак ще я скъся и айде само сушоарчета. :)

FATALITY
03-09-2011, 17:14
Моята е чуплива и си я харесвам, защото ако поискам мога да си я изправя лесно ( в смисъл, че не е толкова къдрава, че да се изправя трудно ), а понякога я къдря с маша, или с ретропреса. :)

dream1707
03-09-2011, 17:19
Моята не си я харесвам особено, защото е нито къдрава, нито права ... седи една такава рошава ако не я изправям или къдря ;д ... По-често я изправям и и правя обем, а дори и да я къдря преди това трябва поне да съм я иправяла със сешоар и кръгла четка, защото много трудно мога дори и да я накъдря... Абе ужасна е ;д

nymphadora
03-09-2011, 17:42
Имам къдрава коса.Обожавам къдравите коси и съм супер щастливка.Използвам продукти за обем и пяна за къдрици и става супер.Ставам от сън и косата ми е перфектна ,не съм ли щастливка :-D

+1 :grin:
И аз съм къдрава,поддържам си я и си я харесвам.

bibss
03-09-2011, 17:51
Аз съм с чуплива коса, но е изправям през ден-два някъде,защото така се харесвам повече и не мога да се възприема с чуплива/къдрава коса.. :)

BrokenInnocence
03-09-2011, 17:58
Какво значение има кое е на мода, за бога, за да ти е комфортно и да си уверена като излезеш навън е важно да изглеждаш така както ти най-много се харесваш. Ако утре стане модерно момичетата да си бръснат главите к'во прайм?

Иначе естествената ми коса е чуплива,отиваща към къдрава. Харесвам си я, не изисква почти никаква поддръжка от типа "сресване, топиране, сешоари" и разни такива. Както казаха по-горе, ставам си сутрин и косата си ми е ок. От време на време я изправям като реша, че искам някакво разнообразие, но се случва мн рядко... веднъж-два пъти в месеца макс.

Greshka
03-09-2011, 19:20
Аз предпочитам права! Моята е права и си я харесвам , въпреки че не е перфектна.Случва се на се накъдря леко с пресата или с плитки, но рядко.
Доколкото разбрах в момента на мода са прическите със средна дължина.Колкото и да е модерно лично аз нямам смелост да се подстрижа 8-)

Preska
03-09-2011, 22:07
Моята е чуплива. Рядко топирвам и понякога изправям или с вафлички!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

MaGuSs
03-09-2011, 23:37
определено права...

sasec
03-10-2011, 06:06
Имам къдрава коса.Обожавам къдравите коси и съм супер щастливка.Използвам продукти за обем и пяна за къдрици и става супер.Ставам от сън и косата ми е перфектна ,не съм ли щастливка :-D

+1 :grin:
И аз съм къдрава,поддържам си я и си я харесвам.

+2

Cucko0
03-10-2011, 11:20
по принцип супер много се харесвам къдрава,но зимата къдриците не издържат много..затова ходя права

Lian4ety
03-10-2011, 11:29
Моята е перфектно права, дали си я харесвам.. ми горе долу .. Попринцип искам да съм къдрава и се къдря от време на време. За модерно незнам,но според мен както се харесваш. :)

anonymous708973
03-10-2011, 13:40
Да имаш красива къдрава коса и да я изправяш е цяло светотаство!
Така искам коса на красиви букли... ама не. Моята е права с 2 чупки по средата. Постоянно съм с изправена коса, къдря си трудно, защото е супер тежка и пада след 3 часа.

FuckingFreak
03-10-2011, 13:45
Моята е чуплива и си я харесвам, защото ако поискам мога да си я изправя лесно...

^
Също както мога и да я къдря лесно, без значение дали ще е с или без топлина

brutaLxxbunny
03-10-2011, 14:22
До скоро се изправях почти всеки ден,но сега просто се къдря с плитки.Твърде много се изгори косата ми.Иначе естествената ми е чуплива и изобщо не я харесвам,ужасна е.Но всеки с каквото му е дал Господ :)

smiirnoff
03-10-2011, 14:40
Имам къдрава коса.Обожавам къдравите коси и съм супер щастливка.Използвам продукти за обем и пяна за къдрици и става супер.Ставам от сън и косата ми е перфектна ,не съм ли щастливка :-D

Завиждам благородно 8-)
И аз обожавам къдрави коси, но имам почти права коса :x (понякога е начупена)..
Почти винаги ходя с права коса. Рядко се къдря, но ако се къдря, го правя чрез метода с фолиото и получава ефекта УАУ :Д :lol:

gabi7u
03-10-2011, 14:52
Моята е чуплива, само че не цялата ами се чупи по дължината под ушите пък до там е права - Така никога не ходя.
Или я изправям всеки ден, или я чупя с пяна цялата.
Лятото рядко я обработвам 8-) - вързана.

ri41
03-10-2011, 14:57
знам, че плитките са много модерни сега, би трябвало и чуплива коса

Kallyn4eto
03-10-2011, 17:55
не знам какво е модерно, но аз харесвам и къдрава и права коса. зависи колко е къдрава, зависи също така и от чертите на лицето.
аз лично се харесвам повече с права коса, а за щастие косата ми е натурално права, даже доста често ме питат дали си я изправям :-D не съм използвала преса, за да се изправям в живота си :D

Fiction7577
03-10-2011, 19:44
Аз съм с чуплива коса, но е изправям през ден-два някъде,защото така се харесвам повече и не мога да се възприема с чуплива/къдрава коса.. :)

+1. Смисъл аз се възприемам, но не мога да се гледам в огледалото просто, затова - с пресата! 8-)

monttitty
03-10-2011, 19:56
Имам къдрава коса.Обожавам къдравите коси и съм супер щастливка.Използвам продукти за обем и пяна за къдрици и става супер.Ставам от сън и косата ми е перфектна ,не съм ли щастливка :-D

Завиждам благородно 8-)
И аз обожавам къдрави коси, но имам почти права коса :x (понякога е начупена)..
Почти винаги ходя с права коса. Рядко се къдря, но ако се къдря, го правя чрез метода с фолиото и получава ефекта УАУ :Д :lol:
ооо някой би ли пуснал снимка накъдрен с фолио, защото аз се опитах да я направя на сестра ми и не стана добре :?

StolenBliss
03-10-2011, 19:57
Не се водя по модата. Иска ми се да имам чуплива или леко къдрава коса. Защо? Защото всеки иска това, което няма 8-)

againstyou
03-11-2011, 17:19
Оо определено съм за къдравите коси.Много ми харесват и искам да имам такава,само че като се накъдря и не ми стои повече от 2-3 часа.Моята коса е почти права и няма нужда от изправяне.

Minerva
03-11-2011, 18:11
Модерно е това, което ти отива.
За мен специално къдрава!

dead_princess
03-11-2011, 19:55
Права, перфектно права! Не се интересувам от модата, изправям я всеки ден, защото така я харесвам.

vikiraa
03-12-2011, 07:26
Попринцип имам чисто права коса и много хора даже ми завиждат за нея, но аз предпачитам къдрави коси и се къдря :P

Occhi belli
01-18-2013, 03:03
moqta e kadrava ama kato kaja kadrava mnogo kadrava.... na sitni kadrici dalga e pod dupeto mi i ne sam q boqdisvala nikoga ..... izpravqla sam q 3 ili 4 pati (a sam na 30) podarjam q samo s piqna za kosa bilba nz v balgaria daliq q ima no koito ima kadrava kosa i iska buklite mu da se otdelqt edna ot druga izpolvaite bilba......


P.s kogato q ispravih be6e do kolenata mi :D prili4ah na rapuncel :D

Colouring
01-18-2013, 07:51
С права съм, ама искам къдрава. :Д
И то даже не е хубаво права, а трябва да се изправям. ;/
Много харесвам букли и често се къдря с преса.

babity
01-18-2013, 08:47
Огромна, твърда и чуплива е моята. Никога не съм имала проблем с обема, независимо от това колко долнопробни продукти съм опитвала. Проблема е, че отказвам да я филирам и обема пада под нивото на ушите ми. Харесвам се повече с къдрава коса, но понякога се изправям. Като цяло рядко я правя каквото и да било, защото естествената и форма си е ок. Отгоре си е права, краищата седят на вълни. Айляаак!

pepa97
01-18-2013, 18:20
ОПРЕДЕЛЕНО КЪДРАВА!

kitty02
01-19-2013, 08:05
Аз имам чуплива коса (частта от правата ми коса е някъде до ушите, после почват едни чупкии :x) А пък ако я изсуша със сешоар стават едни много гадни вълнички, т.е. ту право, ту на вълнички - в едно :? А ако не я изсуша съм като гръмнал бойлер :D
Заради това предпочитам да я изправям. Много хора ми казват, че със изправена коса ми е най-добре. Но пресата започва да ми се разваля, така, че може би ще си взимам нова.

dream1707
01-19-2013, 13:58
Моята е права... Под права имам предвид като дъска. Зависи как я изсушавам де, някой път е съвсем леко начупена в краищата. Много, много рядко я изправям, не намирам и смисъл. Страшно се харесвам къдрава, за жалост обаче косата ми въобще не се поддава на третиране ... и много бързо се сплесква обратно след като я накъдря.

gugenceto2
01-19-2013, 14:08
Имам хипер права коса, но повече се харесвам накъдрена :)

tonssy
01-19-2013, 16:05
По принцип ми е права. Но изправена с преса още повече си я харесвам :D

EternalDream
01-20-2013, 13:50
Предпочитам прави коси. И за мое щастие, моята коса е перфектно права. Пробвала съм да я къдря с плитки, пяна и маша - стои добре, но пък се изправя прекалено бързо и става гадно вълниста.