PDA

View Full Version : помощ ..



ChastityMeyer
03-09-2011, 16:00
Така тъй като не знаех къде да сложа темата я сложих тук .. дойде ми за първи път на 13 януари.До сега всичко ми беше нормално но ми дойде на 06.03.2011 закъсня ми с една седмица така това няма значение .. обаче когато ми дойде на първия ден (06.03.2011) нали прицапа .. на втория ден имаше само една капка, а на третия изобщо .. когато се подмивам чувствам че има нещо което пречи да влезе нещо във влагалището мисля че това е хименът (девствената ципа) .. до сега си беше нормална но когато се подмих 1 ден и сякаш тя беше по-голяма имах чувството че е подута пък друг път е по напред от самото влагалище нз защо така стана когато ми дойде помощ моля ви предварително ви благодаря! :cry:

LadyDi
03-09-2011, 16:18
Ти къде си представяш, че се намира девствената ципа?

И не, тя не може да пречи на менструалната кръв да изтече.
Напълно нормално е първите няколко пъти цикълът ти да е малко нередовен, не съвсем обилен. Така че няма какво да се тревожиш. Ще минат няколко месеца преди да започне да ти идва редовно и да тече нормално.

ChastityMeyer
03-09-2011, 16:21
Ти къде си представяш, че се намира девствената ципа?

И не, тя не може да пречи на менструалната кръв да изтече.
Напълно нормално е първите няколко пъти цикълът ти да е малко нередовен, не съвсем обилен. Така че няма какво да се тревожиш. Ще минат няколко месеца преди да започне да ти идва редовно и да тече нормално.

ами намира се на входа на влагалището това което Ви казвам според мен е тя защото е точно на входа благодаря ти много :)

gab4ooo
03-09-2011, 16:48
споко . тва което ти е подуто то сеподува като нещо се подсцепиш (без мръсни мисли) . Това е нормално . мен мама ми даде неска се мажа с некво кремче че вчера неможех се движа :ДД

JustSmile97
05-03-2011, 21:06
първите 2 години може да не ти идва редовно, но след това трябва да се оправят нещата.. иначе, ако толкова се тревожиш пии чай от бял равнец ;)