PDA

View Full Version : Ще изчакате или...



ForzaFelipe
03-09-2011, 17:00
Сега ми дойде една идея за тема :) Чудех се къде да я пусна,ако някой модератор не мисли че е за тук да я метне в секс :)

Така представете си че има 2 момичета/момчета с който се зарибявате и си допадате като единия/едната и малко по затворена,иска нещата да станат по-бавно,за да се опознаете по добре,а другия/другата е готов/а да скочи в леглото с вас веднага,но все пак и тя иска сериозна връзка,коя/кой бихте избрали?



Аз бих избрал тази която иска нещата да станат по бавно,защото тя първо ще е по сериозна във връзката ни според мен,а и удоволствието след като след доста време си я спечелил ще е огромно.Пък и така ще имаме повече време да се опознаем.

Вие сте :)

vpowerrr
03-09-2011, 17:06
Зависи доста от другите части от характерите на момичетата. Това, че едната е по-решителна не означа непременно, че ще е по-несериозна. :)

marti93
03-09-2011, 17:11
аз съм момиче ,но бих избрала тази която не бърза със секса ,иска да се опознаете!секса е лесно да се направи ,но когато държиш и обичаш един човек , тогава има по-голяма тръпка

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 18:15
ПО-бавно.

Sh@d0w
03-09-2011, 18:20
Зависи от това какво търся.

MaLkaTa_LaDy
03-09-2011, 18:34
Зависи до каква степен на бавно. При прекалено бавно ще ми омръзне. При недостатъчно бавно ще ми омразне след известно време. Та ако бавно и бързо са в двете крайности, бих избрала второто.

BlueFace
03-09-2011, 18:40
Зависи до каква степен на бавно. При прекалено бавно ще ми омръзне. При недостатъчно бавно ще ми омразне след известно време. Та ако бавно и бързо са в двете крайности, бих избрала второто.

Подкрепям.

umri
03-09-2011, 19:37
Ти май нищо не си попил от това, което ти казах.

Hilary_
03-09-2011, 19:53
Аз бих избрал тази която иска нещата да станат по бавно,защото тя първо ще е по сериозна във връзката ни според мен,а и удоволствието след като след доста време си я спечелил ще е огромно.Пък и така ще имаме повече време да се опознаем.
същото и за мен, но в женски род .. 8-)


аз като ти казвам, че си моето второ аз не ми вярваш .. :lol:

mrazqkindergarten
03-09-2011, 19:55
Бих избрала някой, който да гледа сериозно на мене и да не ме кара да чакам цяла вечност .. Тоест да, сама ще си стоя. :D

fenastz
03-09-2011, 20:02
Разбира се, че тази, която ще легне с мен по-бързо. В една връзка търся секса преди всичко :)

kombarka
03-09-2011, 21:18
Зависи от моите нужди. 8-)

Naman07
03-09-2011, 21:26
И 2те искат сериозна връзка и с 2те си допадаме.. Много зависи от другите им черти на характера. Едната щом е готова на момента, това говори за импулсивен човек, забавен, които знае какво иска, но това, че иска сериозна връзка пък също така говори за някаква зрялост. Другата от своя страна с тази затвореност, показва, че не е от най-сигурните персони, понякога с такива хора не е добре да си имаш вземане-даване в интимен план, но, хей! всеки с вкуса си. Аз на този етап бих предпочел импулсивното момиче.

MaGuSs
03-09-2011, 23:28
Аз бих избрал тази която иска нещата да станат по бавно,защото тя първо ще е по сериозна във връзката ни според мен,а и удоволствието след като след доста време си я спечелил ще е огромно.Пък и така ще имаме повече време да се опознаем.

DarkTemplar
03-09-2011, 23:33
По-импулсивната. Нещо не ми е по вкуса да го играя тирбушон и секс-учител. А и решителните мацки са ценна стока.

storex
03-10-2011, 00:40
Аз бих избрал тази която иска нещата да станат по бавно,защото тя първо ще е по сериозна във връзката ни според мен,а и удоволствието след като след доста време си я спечелил ще е огромно.Пък и така ще имаме повече време да се опознаем.
+1
Но по принцип е ясно, че мъжкия пол е този, който по-бързо търси леглото :)
Ако пък момичето е от бързо търсещите леглото, то е ясно, че е лесна и лековата 8)

umri
03-10-2011, 01:24
Но по принцип е ясно, че мъжкия пол е този, който по-бързо търси леглото :)
Ако пък момичето е от бързо търсещите леглото, то е ясно, че е лесна и лековата 8)

Точно заради такива като теб момичетата и жените не дават свобода на първичните си нужди, а като го направят се чувстват виновни и не повтарят.

anonymous708973
03-10-2011, 07:40
Евала на умри за пореден път.
Не виждам какво лошо има едно момиче да се поддава на въпросните нужди също толкова често и със също толкова хора колкото мъжки пол.
Тялото си го иска просто...

DevilWish
03-10-2011, 08:13
И 2те искат сериозна връзка и с 2те си допадаме.. Много зависи от другите им черти на характера. Едната щом е готова на момента, това говори за импулсивен човек, забавен, които знае какво иска, но това, че иска сериозна връзка пък също така говори за някаква зрялост. Другата от своя страна с тази затвореност, показва, че не е от най-сигурните персони, понякога с такива хора не е добре да си имаш вземане-даване в интимен план, но, хей! всеки с вкуса си. Аз на този етап бих предпочел импулсивното момиче.
+1

DarkTemplar
03-10-2011, 09:47
Евала на умри за пореден път.
Не виждам какво лошо има едно момиче да се поддава на въпросните нужди също толкова често и със също толкова хора колкото мъжки пол.
Тялото си го иска просто...
Трябва да се поддавате и светът ще стане по-добро място за живот. :)

LoVeLySmile7
03-10-2011, 14:29
Определено по-бавно за да имаме време да се опознаем добре и тогава връзката наистина ще има потенциал да стане нещо по-сериозно от поредната свалка.

mynichka
03-10-2011, 14:32
Бих заложила на по- бавното, по- интересно ще е! А и смятам, че ще излезе по- сериозна връзка :)

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:12
Бих обърнала внимание на доста по-важни неща от готовността за секс...Защото секс почти всеки може да прави,но не всеки е подходящ за връзка ;) /попринцип съм от хората,които търсят връзка,а не просто секс.../