PDA

View Full Version : Най-добрия ми приятел ! ;(



kotencemotence
03-09-2011, 16:24
Здравейте..просто незнаех към кого да се обърна и реших към вас за съвет..
От около 3 години .. близо 4 си имам/имах (незнам в какво време да говоря вече..) най-добър приятел момче..и постоянно всяко лято сме на басейни,морета..в Италия бяхме ходили..вечер на партита..кафенца..всичко 6 точки..моментите с него са ми незабравими..и от 1 година с него спряхме да се виждаме толкова често..той ми каза,защото съм си хванала приятел..а това не е така..постоянно си го търсех..но той се събра в компания ..която го карат да пуши трева..смърка пико и разни такива неща.. и аз му казах да се спре защото мисля за негово добро..ии даже незнам какво е станало..абсолютно всичко съм си споделяла с него и ми липсва това преживяване..никога няма да намеря такъф приятел като него..с който да се лигавя..с който да говоря и на много сериозни теми..който ме изслушва,както и аз него..днес се разбрахме да излезем и ми каза че ще ми звънне защото имал работа..ноо вече 4 часа и половина са минали и не ми е звъннал..аз му звъня..не ми дига..просто ми беше адски тъпо когато усещах че се отдалечаваме един от друг..а и не можах да направя нищо по въпроса..просто незнам какво да правя..искам си най-добрия приятел обратно !!!! ;(

bloodyF
03-09-2011, 16:49
трудно ще се оправите.
но винаги има надежда, така че просто му се обади пак. може нещо да се е случило и да не е успял да ти се обади (паднала му е батерията примерно) :)

danibebi
03-09-2011, 20:45
Опитай се да поговориш с него и да се изясните. Разбирам какво ти е. Но все пак, той ако вече е безразличен (едва ли е така, но например) каквото и да правиш, едва ли ще си струват усилията . :)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 07:18
ем.. излезте с него поговори хубаво ... има един сайт ..http://neumirai.org/

Накарай го да го прегледа... и един филм имаше правен за наркоманията в България "Пропуснат живот" мисля че се казваше( в замунда тр да го има)..беше мн добър ...

Както и да е.. говори с него.. това е най-важното ..

ПП> Имам спомен ,че пикото не се смърка ама може и да бъркам...

kotencemotence
03-10-2011, 17:41
не..смърка се пикото..

modjodjodjo
03-10-2011, 18:13
Сигурна ли си, че не е изпитвал някакви чувства към тебе и като е видял, че ще си останете просто много добри приятели, се е отдръпнал?
Пък и колкото и да му казваш, че не трябва да прави дадено нещо, мисля че няма да има ефект, дори може да се отдръпне още повече. Остави го да прави каквото иска, живота си е негов :)
Ако той не иска да се върнат старите времена, просто мисля, че няма какво да направиш

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 18:27
не..смърка се пикото..

Дe да знам... не съм някаф ш*бан наркоман :lol:

Както и да е.. разрових се пикото е метамфетамин хидрохлорид... тоест шмърка се... както и да е... все е няква тъпа гадост...


ПТ. Просто му помогни.. или поне се опитай... не знаеш колко уникално е чувството да спасиш човешки живот ;хх Малко крайно звучи,но откажеш ли го от тоя шит ,точно това ще направиш

eLssiii
03-10-2011, 20:25
Не го оставяй точно сега ... ! Бъди до него .. тръгнал е по много лош път , трябва да го измъкнеш . Нужен е разговор и това е . Припомни му всичките ви прекрасни моменти заедно и струва ли си за някакви глупости всичко това да свърши ! Покажи му колко много държиш на него и че не искаш да го загубиш !

iLovePussyJuice
03-10-2011, 20:37
Сигурна ли си, че не те е харесвал? :-o

пс- Ани, ти ли си? 8-)

Schneeflocke
03-11-2011, 00:38
Сигурна ли си, че не е изпитвал някакви чувства към тебе и като е видял, че ще си останете просто много добри приятели, се е отдръпнал?


И на мен това ми беше първата реакция... тя, както го написа, най-вероятно е... А от това спасение няма...само времето лекува...