PDA

View Full Version : Кърпа на главата



xvd
03-09-2011, 17:45
Здравейте,
според вас каква е причината мъж да носи такава кърпа на главата си http://knightsofkentsfield.com/blog/?page_id=81&category=3?
Интересно ми и съм виждал на човек, който се занимава с фитнес, доста здрав е, но съм забелязал, че е напълно епилиран, дори няма вежди.
Вие какво мислите? Каква е причината?

Greennight
03-09-2011, 17:55
Да не му пече слънце ?

xvd
03-09-2011, 18:02
От много години я носи, не вярвам да е само защото се харесва с нея... : (
Ако има заболяване, не се връзва да тренира фитнес и да пие добавки...

SemperArdens
03-09-2011, 18:28
връзката с фитнеса може да следствие от това, че зоби яко и е оплешивял от големите количества тестостерон, които си бие.

всички други места където може да има окосмяване, като по-гъста брада, косми по гърба, гърдите и пр. - там то се засилва.

твоя човек ако няма и вежди най-вероятно просто е роден така или има някакво заболяване, не се сещам как се наричаше състоянието;

xvd
03-09-2011, 18:49
връзката с фитнеса може да следствие от това, че зоби яко и е оплешивял от големите количества тестостерон, които си бие.

всички други места където може да има окосмяване, като по-гъста брада, косми по гърба, гърдите и пр. - там то се засилва.

твоя човек ако няма и вежди най-вероятно просто е роден така или има някакво заболяване, не се сещам как се наричаше състоянието;

Аха, ясно, значи не ги бръсне умишлено...

SemperArdens
03-09-2011, 19:26
едва ли. айде ръце, крака, глава, гърди, окей. ама чак веждите да си махне........

xvd
03-09-2011, 20:16
Мерси за отговорите! :)