PDA

View Full Version : Може ли да забрeменее ?



xsxss
03-09-2011, 18:08
Значи проблема ми е такъв : днес приятелката ми ми направи фелацио след което аз свърших. И след около 30 - 1 час се натискахме голи , понеже тя е девствена. Не съм го вкарвал в нея, само съм го потърквал по половия и орган и тя сега се притеснява дали не е възможно да е забременяла , да е имало още остатъци от сперма по моя полов орган и да е попаднало в някув начин в нея . Моля ви помогнете .. ;]

Konstantine
03-09-2011, 18:22
:lol: не

xsxss
03-09-2011, 18:25
:lol: не
Cигурен ли си? Oбоснови се защо, защото нея я е страх и не ми вярва,че неможе да забременее

xsxss
03-09-2011, 18:27
Тц,още докато ти е духала е забременяла.
Абе може ли да сте толкова необразовани бе... Не е бременна,обаче не е и от най-умните.
Е не тя си мисли, че може да забременее, защото се натискахме голи
и може да има още остатъци от сперма ..

Konstantine
03-09-2011, 18:30
:lol: не
Cигурен ли си? Oбоснови се защо, защото нея я е страх и не ми вярва,че неможе да забременее
За да забременее, сперматазоидите ти трябва да са зобами с бинаболи,стероиди, анадрол, омнадрен, метан + инжекция безоловен, че да се доберат до целта :)))
И никъкво празнене в гъза, че там вече наистина има опастност да хване :}}}

xsxss
03-09-2011, 18:30
Първо-минало е доста време.
Второ-нямало е проникване.
Тая твоята приятелка...5 клас ли е?
Сериозно питам.
амии на 15 години е .. аз съм на 16

bettinaG
03-09-2011, 18:32
Първо-минало е доста време.
Второ-нямало е проникване.
Тая твоята приятелка...5 клас ли е?
Сериозно питам.
амии на 15 години е .. аз съм на 16

:razz: :razz: :razz: :razz:

FuckedUp
03-09-2011, 18:33
Тцтц. Седнете сега двамката пред пц/лаптоп-а и прочетете всичките важни теми..лошо няма да направите.

FuckedUp
03-09-2011, 18:35
Тцтц. Седнете сега двамката пред пц/лаптоп-а и прочетете всичките важни теми..лошо няма да направите.
Хич няма да направят лошо... На 16 питат забременява ли се от натискане... :?
Не им е лесно. :?

Comic
03-09-2011, 18:47
miminko - не че се заяждам, но много лошо първо впечатление оставяш.

по темата:
Всички сме го преживели, и питането, и притеснението. Шанс за забременяване НЯМА.[/b]

xsxss
03-09-2011, 18:49
miminko - не че се заяждам, но много лошо първо впечатление оставяш.

по темата:
Всички сме го преживели, и питането, и притеснението. Шанс за забременяване НЯМА.[/b]
Мерси :)

Comic
03-09-2011, 18:52
И абсурдно да е, това ли е начина? Говоря за първия пост, на втория вече даде отговор. Преди мнооого време сме си лафили в Кофата, но сега си много различна. (с други регистрации)

отговор е даден, потребителя е разбрал, може да заключиш темата :)

BlueFace
03-09-2011, 21:52
Ето ти една идея- преди да почнете да се плющите вземете се хванете да си обогатите сексуалната култура. Прочитането на някоя друга статия в интернет, а защо не и книжка, няма да ви навреди.

П.П. Аз залагам на тризнаци ;)

straus
03-09-2011, 21:54
За автора имам следния съвет, върни се обратно към чикиите, с тоя акъл без да искаш ще надуеш на някоя корема :D

ForzaFelipe
03-09-2011, 22:37
За автора имам следния съвет, върни се обратно към чикиите, с тоя акъл без да искаш ще надуеш на някоя корема :D

А да как ще я забремени бе,със 69 :razz: :razz: :razz: Няма как да е бременна като е още девствена,все едно да пиеш вода със затворена уста...

storex
03-10-2011, 00:55
Аз може ли да попитам извън темата нещо - тя като ти е правила фелацио, ти нещо на нея правиш ли й? 8)

bybz
03-10-2011, 08:22
Аз може ли да попитам извън темата нещо - тя като ти е правила фелацио, ти нещо на нея правиш ли й? 8)

Оха :-D това ми хареса :-) :-) :-) :-)

IvoncHeTyYy
03-10-2011, 18:30
Без да е имало проникване как ще забременее бе :x
Аре прочетете малко теми във форума.

И да ти кажа авторе miminko си е супер мацка просто всеки човек ще ти каже ,че нямате с гаджето ти грам сексуална култура :X

buzzzz
03-10-2011, 18:58
Бебе не става толкова лесно, от едно натискане на голо :D :D :D Малеееее.. не, не !!!! Вземете се образовайте малко, 16-годишни.. срамота бе!

Lucifercho
03-11-2011, 12:49
Да си запиша: Когато се натискам с приятелката си да си слагам кондоми.Също така като се целувам с нея на езика да си сложа за да не забременее.Да ми препоръчате някой кондом за езика :? :(

Ronnan
03-11-2011, 13:15
Шанса е толкова микроскопично малък, че ако все пак се роди дете, може да го кръстите Исус.

mitkosoft
03-11-2011, 13:50
и аз съм съгласен с miminko сегашните младежи са пълни простаци...не може да не знаят основни неща за репродуктивната система на човека. Но така ще е те не знаят кой е Иван Вазов кво остава за секса да знаят нещо. И защо да сядат да четат като могат да идат на кафе на което им промиват мозъка с тъпа чалга и си говорят ценизми и простотии и клюки. Това е бъдещето ни приемете го набор 93 нагоре са пълна измет