PDA

View Full Version : Влюбен /несподелено!?/ 112 Спешно е



Walle
03-09-2011, 18:14
Здравейте,
На кратко от 1 година съм влюбен в момиче, но в последствие тя почва да ме ругае, че и досаждам. Имам поводи да мисля, че и тя ме е харесвала по някое време, но всеки мой опит беше самоубийство по достойнството ми. Завършваше зле, като ме режеше. Последния път си казах, че ще бъда по търпелив и в момента и пиша по рядко (през 2 седмици), но наскоро, като й писах направих едно сравнение с цел да я разсмея, но тя ме разбра погрешно и май ми се обиди. Или можеби си търси причина да скъса контакт с мен !?(аз съм тоя дето я търси де)
Пиша й, но без отговор...
Може ли да ми дадете бързо мнение за нещата...

TheBeliever
03-09-2011, 18:18
Тя ти е показала толкова пъти, че не желае да има нищо общо с теб и ти продължаваш да досаждаш?

Walle
03-09-2011, 18:20
Бях заблуден, а сега чувствам че след толкова много старание просто не трябва да се отказвам :)

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 18:21
Ругаете?
И ти я търпиш?? :? :shock:
На това място щях отдавна да прекратя контакт с нея.
Да и лепна шамар и повече да не се занимавам с нея..
За бога...защо се унижаваш?

TheBeliever
03-09-2011, 18:25
Бях заблуден, а сега чувствам че след толкова много старание просто не трябва да се отказвам :)

Всъщност след толкова много унижения ти е време да се откажеш.

Достойнство нямаш ли? Себеуважение? Поне уважи мнението и чувствата й (липсата на такива) и приеми, че тя не те харесва. Няма смисъл да си губиш времето и да вгорчаваш своя и нейния живот.

Walle
03-09-2011, 18:26
В друга такава битка излезнах победител... мачкаха ме, а сега ме търсят, но вече опита ми и преживяното ме е променило.
Този път положих повече старание - цяла година..
Или трябва да продължа с опитите или да я махна от живота (ФБ или скайп, понеже пролет лято и есен постоянно се засичаме, а това няма как да променя)

Walle
03-09-2011, 18:28
малка е и мисля, че е влюбена в друг, който я е наранил...
Мога да стисна зъби поне още едно лято и да се надявам, че ще го превъзмогне

vpowerrr
03-09-2011, 18:35
малка е и мисля, че е влюбена в друг, който я е наранил...
Мога да стисна зъби поне още едно лято и да се надявам, че ще го превъзмогне Помисли добре дали си заслужава. Струва ли си всичкото унижение? Пред колко хора си изглеждал като пълен глупак? Като идиот? Струва ли си нервите и търпението това момиче? Според мен, Не. Щом така те унижава и те ругае и не ти пише и ти показва твърде явно, че не иска да има общо с теб, защо продължаваш? Винаги са ми били много интересни подобни хора, които се крепят на косъмче надежда и вярват толкова силно. Вярват въпреки болката, унижението и раните. Как успяваш да изтърпиш и да си го причиниш? За мен това не е признак на ''сила'' а на глупост. Спри се. Губиш си времето.

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 18:37
Противоречиш си.
Но както и да е..
Няма смисъл да се унижаваш още.
Спри да и обръщаш внимание и ще почне да тича по теб като послушно кученцe....Повечето жени харесват мъжкарите.

Sladurcho
03-09-2011, 18:40
Зарязвай я и продължавай напред

Walle
03-09-2011, 18:40
Мисля, че вече прекрачих прага и изглеждам като емблемата на Рено пред нея и приятелите ми.
Повечето ме заебаха, а и не ми остава време да мисля за тях от нея

umri
03-09-2011, 18:47
Лепка си - нещастник. Като не те щат им еби майката.


Мисля, че вече прекрачих прага и изглеждам като емблемата на Рено пред нея и приятелите ми.
Повечето ме заебаха, а и не ми остава време да мисля за тях от нея

Ти си мега нещастник и путкопоклонник. Познавам бая сган като теб, които си за*баха приятелите заради момичета. Нито един от тях не е прокопсал.

SolemnityOfDeath
03-09-2011, 18:52
Майна, виж са.
я вземи бичи отбоя, не мислиш ли? когато не те искат някъде, не те искат. ако само се напъваш допълнително, ще те искат още по-малко.

всяко напъване те слага по-високо в скалата й на 'досадник столкър' и по-ниско в скалата на приятелите ти като техен близък.

трябва да си глупав, за да не се досетиш, че нещата не са наред така.

Hilary_
03-09-2011, 19:00
тегли й една майна както тя на теб .. :lol:

fenastz
03-09-2011, 19:03
Осъзнай факта, че има и други момичета и, знам, че е трудно - лепни се на друга :-o

Kopu
03-09-2011, 19:49
Гледай сега, ако момиче те отреже 1 път не би трябвало да я поглеждаш вече... В морето има много рибки... ;)

BlueFace
03-09-2011, 20:47
I don't think she understands the sacrifices that I made
Maybe if this bitch had acted right, I would've stayed
But I've already wasted over half of my life
I would've laid down and died for you, I no longer cry for you

No more pain, bitch, you took me for granted
Took my heart and ran it straight into the planet
Into the dirt, I can no longer stand it
Now my respect I demand it
I'ma take control of this relationship, command it
And I'ma be the boss of you now, goddammit

And what I mean is that I will no longer let you control me
So you better hear me out, this much you owe me
I gave up my life for you, totally devoted to you, while I stayed
Thankful all the way, this is how I fucking get repaid?


Eminem си знае работата, последвай неговия пример и се откажи от тази кифла....

mmmissing
03-10-2011, 06:58
[b] Покажи и, че можеш и без нея.. 8) Спри да и пишеш и да се интересуваш от нея. Ако тя има някакви чувства към теб ще те потърси рано или късно, ако ли не просто не те иска в живота си .. :? Животът понякога е доста гаден и не винаги можеш да си с този човек, когото желаеш .. :? Но в край на сметка ще има още много други, който биха те направили много по-щастлив .. :)

DevilWish
03-10-2011, 07:06
Тя ти е показала толкова пъти, че не желае да има нищо общо с теб и ти продължаваш да досаждаш?
Taka e

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:58
Понякога е трудно за простосмъртните да признаят САМИ ПРЕД СЕБЕ СИ,че са отхвърлени и нежелани...Тежко е,боли,но такъв е животът...Вземи се в ръце и осъзнай,че след като от година те режат по всички параграфи,значи и 100 години да се натягаш пак НЯМА да те огрее...Преодолей го и продължи напред!!! :)

EritYy
03-10-2011, 16:01
извинявай за израза, но се правиш на "женчо" кажи й направо- "абе момиче не разбра ли че имам по-голями симпатии към тебе, ако искаш нещо по -така хубаво, ако не ай довиждане и приятен ден..." 8)

Fiction7577
03-10-2011, 17:47
Ти си лепка.

Тя ти е показала толкова пъти, че не те харесва и не иска да сте заедно, а ти продължаваш да се буташ в нея и очакваш, да спре да те ругае и да ти се зарадва?!WTF?!

Зле си, човек.

Зле си, защото за 1 година, през която тя те е псувала в лицето, не ти отговаря на скайп и още куп други неща не си разбрал, че не си желан.

Хубаво е човек да не се отказва, но трябва и да се усеща кога вече няма смисъл, и кога почва да прекалява и досажда.

От това което прочетох, ти такава граница нямаш.

Време е да си поставиш такава и да оставиш момичето на мира. Тя ако те харесва, ще те потърси.

Walle
03-10-2011, 18:21
извинявай за израза, но се правиш на "женчо" кажи й направо- "абе момиче не разбра ли че имам по-голями симпатии към тебе, ако искаш нещо по -така хубаво, ако не ай довиждане и приятен ден..." 8)


Ми не се правя на женчо.. Казвал съм й в очите, че я обичам, а тя ме реже с смс ...

FuckedUp
03-10-2011, 19:00
I don't think she understands the sacrifices that I made
Maybe if this bitch had acted right, I would've stayed
But I've already wasted over half of my life
I would've laid down and died for you, I no longer cry for you

No more pain, bitch, you took me for granted
Took my heart and ran it straight into the planet
Into the dirt, I can no longer stand it
Now my respect I demand it
I'ma take control of this relationship, command it
And I'ma be the boss of you now, goddammit

And what I mean is that I will no longer let you control me
So you better hear me out, this much you owe me
I gave up my life for you, totally devoted to you, while I stayed
Thankful all the way, this is how I fucking get repaid?


Eminem си знае работата, последвай неговия пример и се откажи от тази кифла....

Като не знаеш за какво не става дума, недей копи/пейст.

BlueFace
03-10-2011, 20:04
^ Добре, господин разбирач, обясни за какво става дума... :?

П.П. Знам защо Еминем е написал песента ,но думите му извън контекста може да се тълкуват по много начини ;)

Walle
03-11-2011, 14:05
Обичам я, тя е моето момиче мечта. Ще се справя с нахалството си и няма да спра да се боря за нея, дори да е необходима кратка пауза. Но ви умолявам за съвет какво мога да направя аз за да преодолее бившия си... Как да й покажа, че няма да я оставя и, че онзи е просто минало. Нахалствах и дълго време с цел да разбере, че не бих се отказал от нея или пък наранил. Усещам страх, че ако се откажа от нея, никога повече няма да ме потърси и ще се убеди в това, което вярва, че всичко си отива.

karito0
03-12-2011, 09:47
Ти ако знаеш колко е гадно да те преследват такааа!!!!
Не разбирам защо си вгорчаваш живота.
1.Тя НЕ ТЕ ХАРЕСВА.. и повярвай ми, няма да те хареса никога, ако продължаваш така! Всъщност ще те помни като "онзи нахалник".
2.Според мен ти НЕ Я ОБИЧАШ.. просто искаш да си с нея, защото не можеш да я имаш!
3.Не вярвам този, който я наранява всеки ден (с нахалството си) да може да я успокои.. при условие, че бившият и я е наранил 1 ПЪТ!!!
Не знам.. най-добре се откажи или изчакай поне година.., но не мисля, че ще стане. Тя винаги ще те помни като.. "Този досадник"
П.П. Учудвам се, че не те е блокирала от Skype.

Greshka
03-12-2011, 11:34
Според мен трябва да спреш напълно.След като те е псувала значи не й е приятно.Има и други момичета.Предполагам, че след време тя ще се сети за теб.Ще те потърси след като забрави нахалството ти. :) Може би по-късно и ти ще осъзнаеш, че няма смисъл след като чувствата не са взаимни. :)

nomatterwho
03-12-2011, 12:13
Не можеш да я накараш на сила да те харесва, сеш се?
Ако продължаваш ще изгубиш всяка надежда тя да започне да ти симпатизира, ако вече не си я изгубил. За да не влошаваш нещата, недей й се бърка. Ще стане и по-зле - ще се скарате, ще прекрати всеки контакт с тебе и тогава ще съжаляваш, че дори и приятели не сте си останали.
Преживей го, тя не те иска и с тази твоя вманиаченост по нея падаш в очите на останалите хора.

Clocks
03-12-2011, 12:58
Опитай се да я превъзмогнеш и да приемеш, че тя не изпитва нищо към теб.

fen7asy
03-12-2011, 13:59
112 вика маняка (рофл)
и да не е спам: не съм го прочела.. ще ме извиняваш.. :lol: :lol: :lol:

e3l4ito0
03-12-2011, 16:00
ами само бих казала не търси проблема в теб, щом те е псувала има нещо :) не мога да бъда сигурна точно какаъв е проблема но може би точно с онази шега си я обидил, което значи ~~няма чувство за хумор не е единствена.!! :)

PeRfEkTnAtaAa
03-12-2011, 18:21
Ем тя още от началото ти е показала , че неиска да има контакт с теб ....

ReTarDeT
03-12-2011, 19:42
Зарежи я и си търси друга :)

JoreBekama
03-13-2011, 02:33
tolkova macki che ti za edna se precakvash q i tegli edna plovdivska mayna i i kaji ti ujasno zakasnq :D

martina1501
03-13-2011, 16:24
Хораа все казвате да я разкара .. пфф..ами ако това е нейният начин да обича ?? Да иска той да я забележи?? Мии кажи и истината пък да става квото ще :D

Walle
03-14-2011, 12:56
Ти май не си прочела нищо от написаното до сега ?
Казвал и показвал съм й, че я обичам и то много пъти но умът и е другаде...

Walle
03-14-2011, 17:54
Няма ли поне един човек, който да разбира как се чувствам... За втори път отхвърлен в живота... От 1вия разбрах, че ако си тръгна нищо не печеля, напротив само губя! Искам този път да е различно, очаквам Happy End, обаче незнам какво повече да направя, как да се боря за нея :( Ясно ми е, че няма еднствен отговор, който да ми я спечели. Не съм вярвал в това никога. И все пак по какъв начин да грабна сърцето й? (необходими или не още няколко месеца)

TheBeliever
03-14-2011, 18:11
ако си тръгна нищо не печеля, напротив само губя!

Печелиш възможността да срещнеш момиче, което да отговаря на чувствата ти.

Постоянството и упоритостта са добри качества. Но още по-добре би било ако умееш да разпознаваш загубената кауза и да се оттегляш с достойнство. Нещо, което на теб все още ти липсва.

Krasencety
03-14-2011, 18:34
Идея нямаш колко добре те разбирам. Била съм на твое място. Всички ти казват да я оставиш и да продължиш напред. Съветвам те същото, ако продължаваш, има вероятност да станеш непоправим досадник в очите й. Знам, че е трудно и знам колко си влюбен в нея. Просто трябва да продължиш напред. Сигурна съм, че и теб те харесва някое момиче и иска да е с теб, но не й обръщаш внимание. Спри за малко и се огледай. Тя НЕ Е единствена!!! Щом те псува и не иска да общува с теб на дали можеш да й помогнеш за бившия. Тя не иска помощ от теб! Няма смисъл!! Айде успех! Горе главата! :-)

nerwna
03-15-2011, 04:53
1 път си и писал не ти е отговоорила..
2-ри път си и писал не ти е отговорила..
Има ли смисъл и за 3-ти ??

Спри да се унижаваш и да тичаш след нея като кученце (-;

lixofana
03-15-2011, 05:20
Според мен просто я забрави! Тя очевидно не иска да е с теб..

Dyany10000
03-15-2011, 06:59
Лепка си - нещастник. Като не те щат им е** майката.


Мисля, че вече прекрачих прага и изглеждам като емблемата на Рено пред нея и приятелите ми.
Повечето ме заебаха, а и не ми остава време да мисля за тях от нея

Ти си мега нещастник и путкопоклонник. Познавам бая сган като теб, които си за*баха приятелите заради момичета. Нито един от тях не е прокопсал.

Walle
03-15-2011, 18:38
Мисля, че скоро ще забрави келеша, но не и страха да не я напуснат отново. Ето в това е проблема... Как да я убедя, че не бих я оставил за нищо на света?

TheBeliever
03-15-2011, 19:02
Защо си толкова убеден, че като "забрави келеша" ще поиска теб? Толкова ли акъла ти не побира вероятността (по скоро факта) тя да не те харесва?

bratignat
03-15-2011, 19:12
Остави момичето намира. Твоето е по-скоро мания, а не любов. Защото ако я обичаше, след първия й оказ щеше да я оставиш на мира.

Walle
03-15-2011, 19:22
ддз има неща, които вие не виждате... Глупаво беше да пиша темата...