PDA

View Full Version : Жените са курви



nikity666
03-09-2011, 19:46
Всичке жени са курви, няма 90, няма 80% ВСИЧКИ ДО ЕДНА! Излизам с доста жени някои свястни други пък са тип кучки! Но най-обичам, когато и завърта главата на някоя и тя си паа по мен здраво, обикновено правя секс с нея на третия ден, а преди това я омйвам и любимата ми част е зарязването. Обичам, когато ги наранявам, най-често го правя на техните празници за да подсиля ефекта рожденни дни, именни дни, 8 март е класиката, а още по-яко е когато го правя чрез смс, но спрях с тях, защото не ми се дават пари. Просто ми става супер гот, когато почна да и обеснявам защо късаме, а тя горката почне да ми реве и да ми се моли. Чувството е превъзходно, нямам думи, а те са все така наивни. Любимите ми са тип кучки, тях дори преди това ги унижавам малко. Причината да правя това се корени в детството ми, когато бях тинейджър не излизах много, а и момичетат се държаха зле с мен, но с времето започнах да влизам в час с нещата и в университета, когато бяха първите ми успехи с жените се заклех, че никога няма да им простта и ще се отнасям с тях като с боклуци без значение дали са добри или не. Не ме обвинявайте вие ме направихте такъв, затова ако има някоя тинейджърка или млада жена по-добре внимавайте как се отнасяте с мъжете за да не стават такива като мен все повече. И не никога не съм се влюбвал в жена, която да ми е разбила сърцето(което нямам към вас) и няма да го направя. За мен вие сте единствено секс играчки. Приемам всякакви обиди по мой адрес.

FuckedUp
03-09-2011, 19:57
Смотан си.

Naman07
03-09-2011, 19:58
Братчед, виновен си си само ти :Р.. никой не те е правил такъв, сам си си избрал пътя. Не живей и съвсем не си успокоявай загниващата съвест с подобни илюзии, съвсем искрено се разсмях като четох :lol: . Направо как си стигнал до университет е мистерия за мен, сивото ти очеизвадно е доста в помията :lol: . УВЕРЯВАМ те, дано запомниш това, че все някога ще съжалиш за тези си думи :) , неизбежно е.. но явно за някои е просто прекалено лесно да пропаднат. Думите ми все някога ще придобият смисъл в тази смърдяща клетка, в която си избрал да живее съзнанието ти :Р

Жив и здрав.

TheGirlNextDoor
03-09-2011, 20:03
за човек в университат имаш изключително зряло мислете,евала!Излез си от много тежкия филм те съветвам аз ;)

nikity666
03-09-2011, 20:05
Братчед, виновен си си само ти :Р.. никой не те е правил такъв, сам си си избрал пътя. Не живей и съвсем не си успокоявай загниващата съвест с подобни илюзии, съвсем искрено се разсмях като четох :lol: . Направо как си стигнал до университет е мистерия за мен, сивото ти очеизвадно е доста в помията :lol: . УВЕРЯВАМ те, дано запомниш това, че все някога ще съжалиш за тези си думи :) , неизбежно е.. но явно за някои е просто прекалено лесно да пропаднат. Думите ми все някога ще придобият смисъл в тази смърдяща клетка, в която си избрал да живее съзнанието ти :Р

Жив и здрав.
Повярвай ми, нямам никакви проблеми със съвестта! Радвам се, че съм те разсмял, хуморът е важна част за здравословния живот.

Naman07
03-09-2011, 20:09
Братчед, виновен си си само ти :Р.. никой не те е правил такъв, сам си си избрал пътя. Не живей и съвсем не си успокоявай загниващата съвест с подобни илюзии, съвсем искрено се разсмях като четох :lol: . Направо как си стигнал до университет е мистерия за мен, сивото ти очеизвадно е доста в помията :lol: . УВЕРЯВАМ те, дано запомниш това, че все някога ще съжалиш за тези си думи :) , неизбежно е.. но явно за някои е просто прекалено лесно да пропаднат. Думите ми все някога ще придобият смисъл в тази смърдяща клетка, в която си избрал да живее съзнанието ти :Р

Жив и здрав.
Повярвай ми, нямам никакви проблеми със съвестта!
О, повярвай ми, ще имаш :Р.. не го казвам защото ми харесва, а просто защото е така. Както гореспоменах, все някога думите ми ще придобият смисъл. :oops:

nikity666
03-09-2011, 20:10
за човек в университат имаш изключително зряло мислете,евала!Излез си от много тежкия филм те съветвам аз ;)
Вече завърших, работя в една доста голяма компания.

LovelyGirl
03-09-2011, 20:14
И си дошъл в ТИЙНпроблем да се похвалиш с това? :)

Shia
03-09-2011, 20:17
Курви сме,ама и без нас не можеш

nikity666
03-09-2011, 20:21
к**ви сме,ама и без нас не можеш
Не съм казал, че не мога, защото това е така, аз само спя с вас и нищо друго, докато от другата строно си мисли, че аз наистина я обичам. За по-горния коментар, преди малко прочетох една подобна тема и реших да си излея душата тук!

nikitka_
03-09-2011, 20:26
:razz: :razz: :razz: Добре,че има такива като теб,та да ми оправят настроението!Мисля,че определено имаш някакъв проблем... да не би да мина всички жени,та да знаеш,че всички са курви?Проблемът си идва от самият теб!Не са ти виновни жените!След време определено ще съжаляваш!Пък и никой и нищо няма да те пита искаш ли да се влюбиш или не!Слез малко на земята.Не се мисли за велик :)

TheGirlNextDoor
03-09-2011, 20:26
за човек в университат имаш изключително зряло мислете,евала!Излез си от много тежкия филм те съветвам аз ;)
Вече завърших, работя в една доста голяма компания.

еми казах ти евала ти на акъла :)

scarlett8
03-09-2011, 20:30
Според мен много филми гледаш :) Може да казваш,че не си се влюбвал,ама 100% си имал някакво разочарование,че да разсъждаваш като младата версия на Митьо Пищова.Дано ти поне изглеждаш по-добре и да звучиш по-достоверно поне пред тези,които те познават.

MakeMeLaugh
03-09-2011, 20:32
Имаш някакъв психичен проблем. Или по-скоро голям комплекс.