PDA

View Full Version : ВСЕ ОЩЕ....



AFL
03-09-2011, 19:46
Възможно ли е ... и защо по дяволите ми се случва. Все още чувствата са ми адски силни ала не трябва да е така. Той е адски голямата грешка, макар че е много добър, прекалено даже, но е зает. Просто се случи, отдавна. Чувствам всичко толкова смесено. За хората, които ще ме упрекнат, че съм била на второ място, мога да кажа, че никога не съм си го пожелавала и на вас може да се случи, когато чувствата надделеят, няма спасение, особено при толкова чувствителен човек като мен. И мога да кажа, че скоро обстоятелствата ще се променят отново да сме прекалено близо един до друг. И незнам какво да правя. Искам да владея ситуацията ала нямам представа какво ще ми се случи по-нататък а искам да знам. Хора, не ви пожелавам това което чувствам ....толкова е силно. И да кажа над 20 години съм, но все пак реших и аз да пиша.

xvd
03-09-2011, 19:53
И при мен е същата ситуация, само че с момиче. Съвета ми е да забравиш просто за вас, ако човека отсреща иска, той ще те потърси. Иначе няма смисъл човек само да се излага. Продължаваш напред и това е.

AFL
03-09-2011, 19:59
Ама писна ми. Направо не издържам вече...той не е от онези грубияни, или от надутите... той е много забавен и добър и зает, не че ако беше свободен със сигурност щеше да стане нешо... но е кофти... ама съм обедена...че и аз съм специална за него, не е внушение...но преди беше така, а сега не съм сигурна... сега въобще не знам къде се намирам. И като знам, че скоро ще се виждаме всеки ден ми се свива сърчицето !

Naman07
03-09-2011, 20:11
Примери се с факта, че в момента не може да сте заедно. Другото е просто прекалено неовладяни емоции :Р Нещата не са никак толкова зле, колкото си ги гласиш в малкaта, красива главичка, повярвай :D . Със здраве.

AFL
03-09-2011, 20:25
Ми той е странен, аз съм странна. Дано всичко да се оправи...но толкова ни беше хубаво заедно....пасваме си идеално. А сега когато пак ще се виждаме ми е толкова болно :(

Naman07
03-09-2011, 20:31
А не бива. Овладяна си от мисълта, че просто няма как да сте заедно и за това ти е болно. Научи се да чакаш. Радвай се на миговете си с него, нима те прави щастлива само физическият контакт с него? Научи се да се радваш също на целостта на самия момент. Дано се оправиш :D

AFL
03-09-2011, 20:44
Така е. Не знам, ще видя какво ще стане.

Fiction7577
03-10-2011, 09:12
Ти не знаеш какво е точно да ти е болно, има хора в къде къде по-сложни и невъзможни за осъществяване на щастие ситуации.

Ако ви е писано да сте заедно, ще бъдете.

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 09:38
Примири се факта,че няма да сте заедно.
Забрави за него.

EritYy
03-10-2011, 10:08
ако не искаш да продалжаваш да се я0досваш, защото повярвай ми нататък ще става много по-сложно, по добре прекрати- не ти препоръчвам да си 2рата.
Имам приятелка, която е в твоето положение, и която не влагаше никакви чувства в НИКОЕ момче изведнъж много се промени, заради момчето, с което се вижда и което има сериозна приятелка, изобщо не е същата,много по-раздразнителна е станала и агонията й се увеличава с всеки изминал ден. Повярвай ми, знам какво й е, затова те съветвам още докато е рано да помислиш мнооого добре дали си заслужава измъчването или не... Късмет :)

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 10:10
Спри,ако поне малко се уважаваш.

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:20
Забраненият плод е най-сладък...Щом си Обедена,че и да беше свободен нищо нямаше да се получи,значи изводът е много прост:ЗАБРАВИ ГО!!!Ако нещо ще се случва остави той да действа след време,а ти си живей живота,както пожелаеш :)

xvd
03-10-2011, 18:33
Човек трябва да се научи да не бъде много склонен на компромиси, когато става въпрос за любов - или иска човека да е с теб, или не.

AFL
03-10-2011, 21:18
Значи, пак казвам над 20 години съм, няма да кажа точната възраст. Повечето от коментарите сме ги обсъждали с приятелките като сме били още на 15. Напълно съм наясно какво чувствам, но не знам какво ще стане а това ме влудява, понеже искам аз да владея ситуацията, а в същото време не искам и драми да има. Просто писах за да ми олекне по някакъв начин. Не исках да затормозявам вас да ми решавате проблема а и няма просто решение на него като става въпрос за чувства, защото ситуацията е прекалено объркваща като цяло. Всеки може да се прави на велик във форумите и да показва, колко горд и безскрупулен може да е в такива ситуации, но всички добре знаем, че в реалността не е така. Благодаря все пак.

Undying
03-10-2011, 21:33
И аз съм в подобна ситуация, ами да ти кажа аз просто съм се научила да живея с чувствата си, ако нещо трябва да се случи, ще си му дойде времето...

marti93
03-13-2011, 10:01
ясно е ,че го харесваш,а и ние жените обичаме мили и внимателни мъже!мога само да те посъветвам да го игнорираш ,защото ,той или иска да изневери или само флиртува,повярвай ми и в 2-та случая теб ще те боли