PDA

View Full Version : Проблем със ставите



TupacAmaurShakur
03-09-2011, 19:52
Ходя на фитнес от около 5 месеца, но скоро се разболях и 1 седмица бях извън залата.През тази седмица започнаха да ме болят ставите, когато оздравях ходих 2-3 пъти на фитнес но болката нарастваше и реших да си отпочина малко.Вчера ходих на лекар и си направих изследвания, каза ми че ми няма нищо, но аз все още се притеснявам понеже немога да тренирам заради болката.. :( Случвало ли ви са е подобно нещо?И какво мога да направя за да ми мине по бързо? :?

Chacho
03-09-2011, 19:57
Карай по-леко докато ти се възстанови организмът. Болка в ставите се появява и от студеното време, лоша разгрявка. След боледуване е хубаво да отделяш повече време за подгряване на ставите.

Greennight
03-10-2011, 12:21
Карай по-леко докато ти се възстанови организмът. Болка в ставите се появява и от студеното време, лоша разгрявка. След боледуване е хубаво да отделяш повече време за подгряване на ставите.+1 А също може и да е от бърз растеж+тежки железа.

firstdiesel
03-10-2011, 20:00
може да имаш някъв вид артрит, който се получава от възпаление на гърлото ... мен ме бяха пращали, кръв давах, на ЕХО-К хоих, на ортопед и на други места. Цял ден от болницата не излезнах. Въри се оплачи пак да те прати личния някъде ...

TupacAmaurShakur
03-10-2011, 20:06
И аз давах кръв..Но лекарката ми каза че всичко ми е наред.А и като си почивам почти ми мина, само китките все още ме болят леко..Мисля че няма смисъл да ида на лекар отново :)