PDA

View Full Version : Желана.. но все още САМА ;((



mmmissing
03-09-2011, 20:36
Не мога да се оплача от външния си вид. Не ми липсват и обожатели. Имам много приятели, винаги център на внимание, старая се да съм мила и отзивчива с околните.. Но проблема е там, че винаги съм САМА, макар и заобиколена от много приятели и любов. Липсва ми онзи човек, на когото мога да разчитам във всяка едно ситуация, когато нещата не вървят на добре, когато приятелите ми си отидат и когато ме налегне тъгата.. Липсва ми нежността и пламъка в очите на любимия човек. Но знам, че проблема е в мен самата. Не мога да показвам чувствата си, често се крия зад безразличната маска, не мога да допусна никого в живота си, а всъщност изгарям от вътре, от необходимостта за любов и нежност.. Вероятно всичко това ви звучи глупаво и наивно..... Вероятно няма да разберете непрестанното ми вътрешно противоборство. Просто се нуждая от съвет, от необходимостта да бъда излушана. Повярвайте, не ми е никак лесно![/quote]

BlueFace
03-09-2011, 20:42
Ами какво да ти кажа. Ти сама знаеш ,че проблемът е в теб. Докато не разрешиш противоречието в самата себе си нещата няма да се променят...
Предполагам си на около 16, а на тази възраст на момичетата доста често ви се случва да не знаете какво искате.

П.П. Няма как да получиш любовта и ласките, които искаш, ако не се отвориш към света и възможностите, които той ти предлага ;) No pain, no gain.

BladeDancer
03-09-2011, 20:43
Спокойно. По твойто описание си добро момиче, а за такива винаги има желание. Все ще се намери човека с когото ще се отпуснеш. Не го чакай или не мисли за това просто се отдай на други интереси той сам ще дойде!

vagarious
03-09-2011, 20:44
1към1 сме с теб, авторке. :(

mmmissing
03-09-2011, 20:53
Ситуацията, в която се намирам е отвратителна. Чак се дразня на самата себе си. На изпуснатите възможности, който съм имала. А като се замисля колко хора съм наранила с привидното ми безразличие. Просто гордостта ми често ми е в повече.. :? Изградила съм около себе си толкова дебела стена, че дори сама не мога да я разруша. А сърцето ми си иска неговото ... :smt007

BlueFace
03-09-2011, 21:01
Няма такива неща "сама не мога да я разруша". Способна си да контролираш действията и желанията си, ако го искаш достатъчно силно. Очевидно има нещо, което подсъзнателно те спира. Може би те е страх, кой знае...Преодолей страха си и действай ;)

domain
03-09-2011, 21:04
Пържолке, пържолке... ^ прав/а си за страха (bow)

NomNomNom
03-09-2011, 21:22
Филми .

brutaLxxbunny
03-09-2011, 21:27
1към1 сме с теб, авторке. :(

Даа :shock: Нямаш представа колко ти влизам в положението..Но да ти кажа,преди време един приятел ми беше пратил една група във Фейсбук( ех този Фейсбук :D ),която звучеше така:
"Момичетата са като ябълките...Най-добрите са най-отгоре на дървото.Момчетата не искат да стигат толкова нависоко,защото ги е страх от падане и от това да се наранят.Вместо това,те просто обират падналите ябълки,които не са толкова добри,но пък са лесни.И така,ябълките на върха на дървото си мислят,че има нещо сбъркано в тях,но всъщност те са прекрасни.Те просто трябва да изчакат правилното момче,което е достатъчно смело да изкачи целият път до върха.."
Късмет,момиче :-)

domain
03-09-2011, 21:40
ако не бях сигурен, че това е определен човек - сигурно инак щях да коментирам, но... Филма е забил отдавна - преди да... все 1...
Нека да повторя - насаме със собствената ти тишина... несъществото си...
Можеш да продължиш да ревеш и във фейкбука, и по скайп, и по форуми но си знаеш много добре...

"Не знам..."
"Лъжкиня!"

BladeDancer
03-09-2011, 21:44
ако не бях сигурен, че това е определен човек - сигурно инак щях да коментирам, но... Филма е забил отдавна - преди да... все 1...
Нека да повторя - насаме със собствената ти тишина... несъществото си...
Можеш да продължиш да ревеш и във фейкбука, и по скайп, и по форуми но си знаеш много добре...

"Не знам..."
"Лъжкиня!"

във филма извън филма остави ги да живеят. Няма значение къде са. Теб кво те бърка. :)

w0sh
03-09-2011, 21:52
Лошото е че филмите научиха всички, че уж съществуват такива хора.

Реално околкните са също толкова пропукани и винаги нещастни от конкретното си състояние човешки същества. Като го разберем и нещата стават по-лесни

domain
03-09-2011, 21:55
че се чувствах отговорен, защото макар от чуждия филм да си бях взел - доста и от моя вложих... именно чувствах - вече е казано и то не веднъж... Всичко останало са само излишни думи... Неволни или не толкова лъжи.

DarkTemplar
03-09-2011, 22:14
Аман от психодрами и безхарактерни тийнове с "дълбоки" проблеми.

storex
03-09-2011, 23:45
Браво, бе, нашата... ще ми се около мен да се навъртаха такива като теб, за съжаление, обаче, всички, които виждам около мен са гадни наконтени куклички, които търсят богати чичковци и си мислят, че света се върти около тях и парите на чичковците... успех на теб, ще намериш принца си, ноооо ще трябва време ;)))

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 04:31
Ще намериш точният човек.
Млада си.
Времето е пред теб.

mmmissing
03-10-2011, 05:03
Няма такива неща "сама не мога да я разруша". Способна си да контролираш действията и желанията си, ако го искаш достатъчно силно. Очевидно има нещо, което подсъзнателно те спира. Може би те е страх, кой знае...Преодолей страха си и действай ;)
Да, може би имаш право .. Имам известен страх от това да не бъда наранена или използвана .. :cry: Винаги когато съм с някой, по принцип за не повече от 2-3 дни, не показвам това, което чувствам, може би именно поради този страх .. Много често се разочаровам прекалено бързо от човека до мен, не знам дали имам прекалено високи критерии или винаги попадам на ''боклуци'' .. :?

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 07:40
Проблема и е супер повърхностен ;дд

Както и да е.. вината си е изцяло твоя.. работи върху себе си
!

MaLkaTa_LaDy
03-10-2011, 07:44
Имаш прекалено ниско самочувствие? Започни да казваш това, което мислиш. Като ти дойде нещо на акъла, го кажи колкото и глупаво да звучи, дори да разкрива голяма част от теб. Ще видиш, че реакцията отсреща ще е най-обикновена. И така малко по малко все по-лесно ще разрушаваш стената около себе си. Ааа сега като го прочетох не звучи много логично, но имаше един цитат [която не знам от къде е но няма значение]:
"Happiness is when what you think, what you say and what you do are in harmony."
Замисли се над това.

fenastz
03-10-2011, 15:21
Имаш всичко, което аз бих искал, но пак се филмираш. Явно наистина няма щастие.

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:33
Този път ще пропусна съветите по същинската част на твоя проблем,защото ми омръзна да пиша едно и също на всяка тема като твоята...Обаче от историята ти едно нещо ми направи силно впечатление,а именно,че искаш човек,който да е до теб,когато "приятелките" ти си отидат...Нарочно сложих думата приятелки в кавички,защото щом те не са до теб,когато най-много имаш нужда,значи не са ти истински приятелки...Направи си изводите сама за този факт,а съветите оставям на другите съфорумници :)

ScarletBite
03-10-2011, 15:41
Оф, айде стига... Драма, драма, драма. :)
Бях в подобно състояние преди известно време. Накрая ще разбереш, че причината е в самата теб - не в някакъв твой недостатък или недоимък, а в нагласата ти и бариерите, които си поставяш.
Ако искаш да обичаш - обичай! Болка? Необходима е. Без дим няма огън.
Обичай! Семейството си, приятелите си, живота си, мъжете. Въпреки недостатъците, въпреки проблемите, въпреки всичко - обичай! Обичай без да очакваш любов в замяна! Обичай без да искаш потвърждение или да се мъчиш да покажеш или скриеш любовта си с жест и гримаса. Обичай, без да центрираш любовта си върху определен човек, защото така ще го задушиш - досущ като цвете, което, в желанието си да се грижиш добре за него, си удавила заради прекалено поливане.
Обичай дори боклуците и използвачите. Това винаги е маска - разчупиш ли я, провокираш ли нежност в този човек, държиш ли се достойно - и да не го покаже, дори и да ти се подиграе външно, отвътре ще те усети като добър човек и даже ще ти се възхити. Голям е шансът да помогнеш на такъв тип човек. Само че внимавай... може да те завлече към дъното.


Поздрав с най-любовната музика - http://www.youtube.com/watch?v=ApwUrvyD0jE&feature=autoplay&list=QL&index=2&playnext=2

HapkoMaH
03-10-2011, 17:39
мисля че, ще намериш лубимия несе отчайваи :)

Paramour
03-11-2011, 12:19
съгласна съм със всичко казано от DarkTemplar :)

fen7asy
03-11-2011, 12:30
Аман от психодрами и безхарактерни тийнове с "дълбоки" проблеми.


ОБОЖАВАМ ТОЗИ КОМЕНТАР.

Hilary_
03-11-2011, 14:41
сама си отговаряш на въпроса.. открий се за останалите и виж разликата ..

WaterLilly
03-11-2011, 16:12
Филми .
OMG, like, I know, right?!