PDA

View Full Version : Парене след уриниране



rdrdr
03-10-2011, 07:13
Здравейте.Преди няколко месеца ми се появи един проблем,на който не му обърнах много голямо внимание но сега взе да ме притеснява.След уриниране започва да ми щипе,пари(не мога да го опиша точно) на главичката.Урината си е нормална на цвят но забелязах,че когато завършам процеса уриниране т.е когато струята стане съвсем малка,цвета й става един мътен,матов не е прозрачен.Възможно ли е да имам някъква вътршна раничка и как мога да разреша проблема.Предимно става така след мастурбиране или секс.Понякога се оправям и след 1 месец пак ми става така.Мерси предварително!

gab4ooo
03-10-2011, 16:39
аз съм момиче и също имам този проблем . Всички мислеха че ми се е получило външно замърсяване от неправилно избърсване. Но се оказа че имам микроби в урината . Но въпроса е там че ти водиш и полов живот . Е това може и да е от там . Проблема е че дори да е вътрешно или външно задължително трябва да го лекуваш иначе става хронично. ако ти е вътрешно от урината тогава ти се качва в бъбреците ама ти кат си момче незнам къде ти отива и става опасно . Тъй че ходи да те видят някой доктор няма страшно или дай стерилна урина . а дотогава можеж да се мажеж с ДАКТАКОРТ много е хубаво и можеж да пиеш УРОСТИМ то е взима без рецепта и е безвредно само те почиства отвътре