PDA

View Full Version : Турските сериали



Greshka
03-10-2011, 13:45
Какво мислите за турските сериали? Гледате ли ги или по скоро мислите, че не трябва да бъдат толкова излъчвани ? :)

mokka
03-10-2011, 14:17
Категорично съм против! Може да има 1-2, но пък те се оливат! Цяяяяял ден. Най-голямата глупост е как ги дават дори в прайм-тайма, вместо да дават сносни сериали. Жив пример - БТВ: от 8 Забранения плод, новия сезон на Отчаяни съпруги - в неделя следобед... Е...

ludiqtzubar96
03-10-2011, 14:18
Като прочетох заглавието,ето това ми стана-
:-& :-&
Просто толкова ги мразя!!!!!!Обаче не ги мразя,защото са турски,а защото са сапунки!!!

UNITED2
03-10-2011, 17:39
Аз съм ЗА но само по един в 20:00 часа,както преди бяха Листопад,Перла и т.н :razz: Имат си небивал рейтинг,нека го пускат тоя от 20:00 ама тия по цяяяяяяяяяял ден като се прибера в 1:30 от даскало та до 22:30 само турски сериали :razz: Дори не пускам ТВ-то просто стават противни !!! И всички са много кофти,баахти :o

BladeDancer
03-10-2011, 18:23
ПРОТИВ!
Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !

psych0
03-10-2011, 18:47
ПРОТИВ!
Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !

и аз съм на това мнение. против!

flower757
03-10-2011, 19:04
Хем ги гледам, хем мисля, че не трябва да са чак толкова излъчвани .. Гледан Мечтатели и от време на време Забранения плод/него от липса н др./ ..Добре , айде .. почнаха с един .. ама не мисля, че е нормално по най-главните български телевизйи,целодневно да се дават турски сапунки :? .. както казаха по-горе- от 1 и 30 като почнат /по бтв/ , до 10 часа , с малки изключения!! Ами по нова-същата работа, че и по-зле .. Не трябва да завладяват българските екрани.. Таа ..да обобщя:Не съм ,,против,, , но не съм и ,,за,, .. да дават по 1-2 максимум .. :)

radeberger
03-10-2011, 19:34
Не ги гледам и ми е все тая. Против съм да ги дават в 20:00 часа. Адски глупаво е.

Colouring
03-10-2011, 20:20
Ми добре,да има 1-2 максимум там следобеда да си запълват времето,ама какво е това цяяяяяяял ден?Сутринта турски сериали,на обяд пак,вечерта да не говорим.И как може вечерта,хората се прибират от работа,пускат си телевизора и какво да видят-по уж свестните телевизии само турски сериали ми дават.И то е най-гледаното време.Вместо да пуснат някой стойностен филм.
Аз съм 'за' да има 1-2 и то да се дават да кажем следобед,който има време и желание-да си ги следи.А вечерта като искаш да си пуснеш телевизора да не гледаш физиономиите на Али Реза,Ферхунде,Мехмед,Шефке и аз не знам още кой,а някой хубав филм(/предаване),който ще ти е интересен и от който ще научиш нещо.

xWandereRx
03-10-2011, 20:31
Ми добре,да има 1-2 максимум там следобеда да си запълват времето,ама какво е това цяяяяяяял ден?Сутринта турски сериали,на обяд пак,вечерта да не говорим.И как може вечерта,хората се прибират от работа,пускат си телевизора и какво да видят-по уж свестните телевизии само турски сериали ми дават.И то е най-гледаното време.Вместо да пуснат някой стойностен филм.
Аз съм 'за' да има 1-2 и то да се дават да кажем следобед,който има време и желание-да си ги следи.А вечерта като искаш да си пуснеш телевизора да не гледаш физиономиите на Али Реза,Ферхунде,Мехмед,Шефке и аз не знам още кой,а някой хубав филм(/предаване),който ще ти е интересен и от който ще научиш нещо.



съгласна, по принцип изобщо не ми се иска да ги има, ама скоро едва ли ще ги спрат, поне да ги намалят малко
то ебаси....айде сериалите поне са преведени, ама то и турски новини и скоро не знам още какво ще пуснат....не помня някой да е казвал, че в България има 2 официални езика
както и да, да ги има сериалите ама не по цял ден бахти

LaChupacabra
03-10-2011, 20:32
ПРОТИВ!
Те ме отказаха от телевизията! Просто цял ден турски сериали. Ние в Мангалия сме ве ? Айде моля ви без да промивате мозъците на лелките и каките щото взеха да ги харесват тея мангали и ... утре ще учим децата си как Турция не ни е завладяла а просто ни е помогнала и че в Батак не се е случило избиване на населениеот а е имало мирен спор между мангали и Българи. И че Левски и Ботев са престъпници. Позор !

и аз съм на това мнение. против!

Nam3less3
03-10-2011, 20:42
Аз съм за. Гледам Забраненият Плод и се радвам, че го дават в 20:00 часа, защото е удобно след вечеря да се излегна малко пред телевизора(гледането на телевизия е релаксиращо за разлика от стоянето пред лаптопа/телефона).

againstyou
03-10-2011, 20:43
ПРОТИВ !!! ДОЛНИ МАНГАЛИ ;хх !!!

vaniliika
03-10-2011, 20:55
ПРОТИВ !!! ДОЛНИ МАНГАЛИ ;хх !!!

UNITED2
03-11-2011, 11:58
Откога турците са мангали ? :razz:
Или изобщо не сте гледали турски сериал,или сте гледали ама се правите на интересни като ги наричате мангали :D
Което не е правилно просто не е,спрете да преувеличавате бах мааму !
Ако кажете,че тези актьори на снимката приличат на мангали просто ще ме скъсате от смях :razz: :razz: :razz:
http://www.askimemnu.tv/setfoto/AK-I-MEMNU-57.-BLM-%2855%29.jpg
Айде ся признайте си ;) Може да са скучни и смотани сериали ама специално в сериал като тоя от 20:00 актьорския състав си го бива ;)

RaisedOnRock
03-11-2011, 12:36
Да си призная,ги гледам :lol:
Псувайте ме,но редовно гледам Забраненият плод.Когато съм хващала Мечтатели и Морска звезда,също са ми били интересни.
И,да,гледала съм и Листопад и Перла. 8-)
Като са ми интересни,ще ги гледам,няма значение дали са цигански,български,турски или инджикитайски.
Не страдам от предразсъдъци.

ecstazy
03-11-2011, 13:40
Ми аз гледам Забранения плод и кво? ше ме разпънете ли тука? Ще си гледам квото си искам и грам не ми пука за вашето мнение... що толко се палите по турските сериали? що преди няколко години когато даваха латиноамерикански сериали не ги плюехте? цял ден само некви сапунки даваха.. но си мълчахте... не знам... Единственото, за което мога да псувам телевизиите, е че постоянно пускат турските сериали( както беше с ония латиноамериканските). Един-два - бива. Ама всеки час ?!

Lucifercho
03-11-2011, 13:56
ПРОТИВ В България - Български сериали трябва да има,турските да си ходат на П**ка си лелина...

BladeDancer
03-11-2011, 17:10
Мъжа на снимката не си е турчин 100%. Къде си видяла турчин със руса коса. А тая си прилича на мангалка със по-светла кожа. Грозна грозна ... Супер неприятна ми е. Попринцип като видя турчин ми става гадно щото да оставим това че е турчин просто 80% от тея които съм виждал са супер грозните.
ecstazy абе гледай си ги никой не говори, че не трябва да ги гледате. Става въпрос, че хората които не обичат турци или сериали по цял ден трябва да гледат това или да не гледат телевизия. Ми то стана досадно. Друг въпрос е колко е съмнително, че изведнъж само турски сериали почнаха да дават. Така става като някой им бута парички ама айде... дано да не съм жив кога турците промият мозъка на нас...

А другото е, че в България трябва да подкрепяме българските неща, а не после да ревете по форуми, че България няма да се оправи пък да не подкрепяте развитието и. Не може хоп и да направят нещо хубаво тука което не е било хубаво! Е то не става така.

А за латиноамериканските сериали няма кво да кажа. Аз попринцип съм против налагането на едно и също нещо по телевизията и съм против сапунките. И да спомням си кво беше още от както бях на 6-7 години като даваха и аз тогава малък с мама и с татко съм гледал.. и като пораснах кво май само аз съм порастнал - сериалите с еднакви истории ( това не изключва турските).

Ето ви аргументи хора не трябва да ни плюете, че мразим турци и мразим сериали. Никой не вие казал да правите същото като нас.

Nam3less3
03-11-2011, 17:31
Ами то дават български сериали - Забранена Любов и Стъклен Дом примерно, а Стъклен Дом е сериал от класа но и срещу него плюете.

Nam3less3
03-11-2011, 17:34
А и като цяло телевизията не струва и нивото и е ниско(за рекламите нямам думи), ако искате качествена телевизия си пуснете Дискавъри.
Ама то хората са виновни, телевизията показва това което искат да гледат, а влезте в замунда и вижте - посредствените и обикновените филми са най-теглени, а най-стойностните и интересни филми са с по 10-20 сийдъра...

RaisedOnRock
03-11-2011, 18:02
ако искате качествена телевизия си пуснете Дискавъри.

Да,кефят Дискавърито.History-то обаче са ми фаворити.Ей,много свястни рабати дават!Супер интересно е.

BladeDancer
03-11-2011, 18:45
nameless ... никой не говори че иска да гледа само сериали... Ебаси и ние сме хора !

sp33der
03-11-2011, 19:24
Твърдо против!

wildheart
03-12-2011, 12:33
Против.

Nam3less3
03-12-2011, 16:17
Ама предците на тея 2мата са убивали безпощадно моите деди.. Аз НЕ мога да ги харесвам !
ДА СЕ СПРЕ ТУРЦИЗИРАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ! :lol: :lol: :lol:
Болен човек си, ходи се лекувай.

UNITED2
03-12-2011, 17:13
Вие па с ваште деди и пра деди вече се превземате,тия двамата к'во общо имат с уния хора ? Все едно,че те са същите и са правили лошо за България ми не е така да го еа,нямат нищо общо с т'ва което е ставало,както и ние !
Защо не забравите и не живеете пълноценен тийнейджърски живот и спрете да се правите на патриоти ? 8)

BladeDancer
03-13-2011, 00:35
Ама предците на тея 2мата са убивали безпощадно моите деди.. Аз НЕ мога да ги харесвам !
ДА СЕ СПРЕ ТУРЦИЗИРАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ! :lol: :lol: :lol:
Болен човек си, ходи се лекувай.

Що да е болен? Тва че едни осъзнават кво става а други не ( и после ще се вайкат) не означава, че някой е болен ...

Nam3less3
03-13-2011, 00:55
Ама предците на тея 2мата са убивали безпощадно моите деди.. Аз НЕ мога да ги харесвам !
ДА СЕ СПРЕ ТУРЦИЗИРАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ! :lol: :lol: :lol:
Болен човек си, ходи се лекувай.

Що да е болен? Тва че едни осъзнават кво става а други не ( и после ще се вайкат) не означава, че някой е болен ...Не е нормално да не харесваш някой хора, щото техните предци са избивали твойте(теоретично).

ellunce3
03-13-2011, 00:57
:-x то0лкова ги мразя тези сапунки че ми иде да счупя телевизора хем защото са турски хем защото вече се уляха цял ден неспират да ги дават ;х като0 отида в дск и ми говорят за сапунки вече научих и имената на някой от там някфи бехлиул ефе мине денис и някфи такива омръзна ми отида при баба и дядо и те гледат само такива като0 почнат от 1:30 и сваршат в 9 ;х и то като0 свърши единият сериял и почне друг пак турски и то ся с тоя забранен плод и тия мечтатели дано да ги спрът дай боже някой ме послуша :booooomb: :-x :-x :-x :-x :-x 8) :grin:

ArrowsOfDeath
03-13-2011, 10:33
Разберете, че се предлага това, което се търси. Докато има интерес от хората към турските сериали, ще има и кой да ги пуска.

ValLoveYa
03-13-2011, 11:47
Категорично съм против! Може да има 1-2, но пък те се оливат! Цяяяяял ден. Най-голямата глупост е как ги дават дори в прайм-тайма, вместо да дават сносни сериали. Жив пример - БТВ: от 8 Забранения плод, новия сезон на Отчаяни съпруги - в неделя следобед... Е...

Съгласна съм!

BladeDancer
03-14-2011, 14:53
Ама предците на тея 2мата са убивали безпощадно моите деди.. Аз НЕ мога да ги харесвам !
ДА СЕ СПРЕ ТУРЦИЗИРАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ! :lol: :lol: :lol:
Болен човек си, ходи се лекувай.

Що да е болен? Тва че едни осъзнават кво става а други не ( и после ще се вайкат) не означава, че някой е болен ...Не е нормално да не харесваш някой хора, щото техните предци са избивали твойте(теоретично).

Защо да не е нормално. Едно време ( преди 1000-2000 години ) цели народи са се мразили щото преди 100 години е имало война с тях, а сега не е нормално. Човешко е да мразиш някой хора заради това което предците им са направили на твоите. Пък и плюс това мога да дам много примери на прояви не добри за България от турска страна ( и не не на потурчени българи !)!

Nam3less3
03-14-2011, 15:16
Защо да не е нормално. Едно време ( преди 1000-2000 години ) цели народи са се мразили щото преди 100 години е имало война с тях, а сега не е нормално.Ами това е забавило развитието на човечеството и е довело до много глупави и безсмислени кланета и войни. Естествено, че не е нормално, ако беше и разсъждавахме тъй и до сега, още щяхме да сме в средновековието и както шиитите и сунитите и до днес да се избиваме. Цивилизованият и развитият свят е отрекъл такива неща и отдавна е загърбил крайният национализъм.
Ето ти заради тези предразсъдъци няма да гледаш този сериал, който може да е хубав и да ти хареса.

minionka
03-14-2011, 16:28
Против съм... 1-2 ок..ама .. те 15-20-30!! :D А и не харесвам турци... макар че те са ни по-братя от сърби или гърци... ама ддз... имам някаква неприязън към тях!

BladeDancer
03-14-2011, 16:33
Защо да не е нормално. Едно време ( преди 1000-2000 години ) цели народи са се мразили щото преди 100 години е имало война с тях, а сега не е нормално.Ами това е забавило развитието на човечеството и е довело до много глупави и безсмислени кланета и войни. Естествено, че не е нормално, ако беше и разсъждавахме тъй и до сега, още щяхме да сме в средновековието и както шиитите и сунитите и до днес да се избиваме. Цивилизованият и развитият свят е отрекъл такива неща и отдавна е загърбил крайният национализъм.
Ето ти заради тези предразсъдъци няма да гледаш този сериал, който може да е хубав и да ти хареса.
По този пост разбрах, че има още много да разбереш за света в който живеем. Мисленето на човека не се е променило много през тези 1000 години. Айде да имам интерент и компютри и живеем мааалко повече, всичко друго- същото. А относно сериалите- най малката ми причина да не ги гледам е че са сериали. Вие все още ли не можете да разберете, че не за това се оплаквам от тези еднакви изкуствени неща? Да оставим на страна, че са турски (въпреки че това влияе много). Какво подяволите да му харесам на това. Твърде драматично. Гледаш една серия- гледал си цял сезон. Изкуствено игране на актьори. Преди това си гледал 21312 сериали със същия сценарий въпреки че да кажем не гледаш сериали... И на всичкото отгоре го дават по цял ден! Е аз да не съм .. и аз искам да гледам телевизия кво е тва. Телевизия от 2 години заради тези сериали не гледам!

По вапроса защо мразя всичко що е турско казах, че има много по-важни причини от тази за 500 годишното турско робство, които са ме накарали като видя турчин да го псувам! Пък камоли да гледам турски сериал.

yeeee
03-14-2011, 16:36
Олелеее като гледам,колко враждебно сте настроени...Да признавам си гледам.Но само Забраненият плод.И какво толкова имате против турците.Какво са виновни сега хората. :? :?

Nam3less3
03-14-2011, 16:51
По този пост разбрах, че има още много да разбереш за света в който живеем. Мисленето на човека не се е променило много през тези 1000 години.Ами обясни ми тогава какво трябва да разбера. Историята, политиката и всичко демонстрират много добре какво и как се е променило.

BladeDancer
03-14-2011, 17:04
Политиците са същите лайна като от преди 1000 години... Или те маниполират по някакъв начин или ти пращат армия / полиция и т.н. Света е същия- човека с най-много власт е тоя с най-много пари и той е много важен. Другите кучетата ги яли. И да има враждебно настроени нации в днешно време. Виж кво става в близкия изток. Кво се е променило моля те ?

И ПАК ПОВТАРЯМ : Има много причини да мразим турците, тва че вие не ги виждате.. ваш проблем.

UNITED2
03-14-2011, 17:37
Вие пък като ги мразите и те са да вземат да се колят ли ? :razz:
На много нива над нашата скапана държавица са,киното им е също много нива над нашето,въобще има ли причина на тях да им пука,че пешо от сливен или иван от софия ги мрази ? :)
И сериалите ще си дават,та даже и ше ги повтарят,няма к'во да се напъвате с тая умраза,само ми кажете кои са причините да ги мразите освен прословутото ни минало с пра дедите им ?
Ама то си е казано,като чуеш БЪЛГАРИН значи ЗЛОБАР така че не се и очудвам на повечето тийнчета в тоя форум.
Гледайте по позитивно на нещата от умраза към тях не печелите нищо ;)
А и айде да не се лъжем,българина мрази всичко,което е с нещо повече от него,по заможен или нещо от тоя сорт ! Не е ли така ? :)

pricelessxv
03-14-2011, 19:50
Алелее то темата е За или Против турските сериали, а не 'Разкажете ми турско-българската война' :D :D Иначе по темата, преди бях против, сега ми е вече все едно, даже понякой път когато хвана Забраненият плод го гледам.

Iria
03-15-2011, 16:24
Против! Против и за новините на турски!!! Не разбирам защо по цял ден и по двете национални телевизии дават турски сериали. Все едно това е телевизия на Доган... Няма такъв интерес към сериалите, просто някои хора гледат, защото нямат кабелна телевизия. Лошо е, че оказват влияние на децата. Например по БТВ новините-Малкия коментар бяха попитали децата как си представят рая или нещо такова. Две деца споменаха, че там има като турските къщи от сериалите, което е срамно за страната ни. Децата да вземат пример от Турция. :booooomb:

BladeDancer
03-15-2011, 18:57
Вие пък като ги мразите и те са да вземат да се колят ли ? :razz:
На много нива над нашата скапана държавица са,киното им е също много нива над нашето,въобще има ли причина на тях да им пука,че пешо от сливен или иван от софия ги мрази ? :)
И сериалите ще си дават,та даже и ше ги повтарят,няма к'во да се напъвате с тая умраза,само ми кажете кои са причините да ги мразите освен прословутото ни минало с пра дедите им ?
Ама то си е казано,като чуеш БЪЛГАРИН значи ЗЛОБАР така че не се и очудвам на повечето тийнчета в тоя форум.
Гледайте по позитивно на нещата от умраза към тях не печелите нищо ;)
А и айде да не се лъжем,българина мрази всичко,което е с нещо повече от него,по заможен или нещо от тоя сорт ! Не е ли така ? :)
Не не не мога да повярвам бе мамка му бе. Ти четеш само думите - турци сериал омраза или кво ?
Първо ОМРАЗА се пише. Второ ходи в турция като толкова я харесваш. Трето най-важната причина е че имаме българско самосъзнание и трябва да развиваме българските неща. Ти като нямаш ходи си другаде. За кво са ни такива хора дето приказват "Чуждата паница е по-яка ама аз няма да направя нищо за мойта и тя да стане като оная щото другата била по-яка". Кво очакваш. Никой не ти е виновен на теб че такова е киното и държавата. Държавата показва какви са хората. ОООчудвай се от тийнчетата в тоя форум ама си оправи правописа малко преди да говориш за БЪЛГАРИЯ (както ти написа).

UNITED2
03-15-2011, 19:14
Вие пък като ги мразите и те са да вземат да се колят ли ? :razz:
На много нива над нашата скапана държавица са,киното им е също много нива над нашето,въобще има ли причина на тях да им пука,че пешо от сливен или иван от софия ги мрази ? :)
И сериалите ще си дават,та даже и ше ги повтарят,няма к'во да се напъвате с тая умраза,само ми кажете кои са причините да ги мразите освен прословутото ни минало с пра дедите им ?
Ама то си е казано,като чуеш БЪЛГАРИН значи ЗЛОБАР така че не се и очудвам на повечето тийнчета в тоя форум.
Гледайте по позитивно на нещата от умраза към тях не печелите нищо ;)
А и айде да не се лъжем,българина мрази всичко,което е с нещо повече от него,по заможен или нещо от тоя сорт ! Не е ли така ? :)
Не не не мога да повярвам бе мамка му бе. Ти четеш само думите - турци сериал омраза или кво ?
Първо ОМРАЗА се пише. Второ ходи в турция като толкова я харесваш. Трето най-важната причина е че имаме българско самосъзнание и трябва да развиваме българските неща. Ти като нямаш ходи си другаде. За кво са ни такива хора дето приказват "Чуждата паница е по-яка ама аз няма да направя нищо за мойта и тя да стане като оная щото другата била по-яка". Кво очакваш. Никой не ти е виновен на теб че такова е киното и държавата. Държавата показва какви са хората. ОООчудвай се от тийнчетата в тоя форум ама си оправи правописа малко преди да говориш за БЪЛГАРИЯ (както ти написа).
Кълна се,че всеки който няма к'во да каже се заяжда с правописа на другия ! :razz: Ако не бях допуснал правописни грешки,какво щеше да ми отговориш ? :shock: :razz:
Ние,че трябва да развиваме българските неща,трябва ама нали се сещаш,че говорим в момента,какво е положението ;)
Представи си само ако ние бяхме развити,както са турците (със сигурност повече от нас,и говоря за турците в ТУРЦИЯ не за циганите тук) дали щяхме да ги мразим ? Или нямаше да ни пука,какво е било преди и т.н и т.н ;)
Мрази си ги няма лошо,само да те светна,че от това нищо не печелиш ;) А ти,като се гордееш с на'шта държава само чакай да дойте нуждата ти от работа,дом и добро място за живеене тогава да не вземеш да бягаш към някъде другаде а ? Щот докато нямаш нужди лесно се говори,че ще стоиш тук и ще се бориш и т.н ама после нещата се променят ;)

Не всичко,което лети се яде ;) Remember this ;)
И да,нашите са в чужбина и познай защоо ??? Защото тя може да им даде много повече от колкото България,и не само може ами им е дала,не че не тъгуват напротив,носталгията за страната е тежко нещо но просто няма начин :) И на тях не им се иска да ходят по краищата ама,трябват пари,трябва да се учи трябва да се яде,да не говорим,че искахме да си построим къща която с работа в БГ никога нямаше да успеем :) Тъжно но факт ...
Красива но жалка страна е нашата,наистина жалко. ;)

BladeDancer
03-16-2011, 15:28
Вие пък като ги мразите и те са да вземат да се колят ли ? :razz:
На много нива над нашата скапана държавица са,киното им е също много нива над нашето,въобще има ли причина на тях да им пука,че пешо от сливен или иван от софия ги мрази ? :)
И сериалите ще си дават,та даже и ше ги повтарят,няма к'во да се напъвате с тая умраза,само ми кажете кои са причините да ги мразите освен прословутото ни минало с пра дедите им ?
Ама то си е казано,като чуеш БЪЛГАРИН значи ЗЛОБАР така че не се и очудвам на повечето тийнчета в тоя форум.
Гледайте по позитивно на нещата от умраза към тях не печелите нищо ;)
А и айде да не се лъжем,българина мрази всичко,което е с нещо повече от него,по заможен или нещо от тоя сорт ! Не е ли така ? :)
Не не не мога да повярвам бе мамка му бе. Ти четеш само думите - турци сериал омраза или кво ?
Първо ОМРАЗА се пише. Второ ходи в турция като толкова я харесваш. Трето най-важната причина е че имаме българско самосъзнание и трябва да развиваме българските неща. Ти като нямаш ходи си другаде. За кво са ни такива хора дето приказват "Чуждата паница е по-яка ама аз няма да направя нищо за мойта и тя да стане като оная щото другата била по-яка". Кво очакваш. Никой не ти е виновен на теб че такова е киното и държавата. Държавата показва какви са хората. ОООчудвай се от тийнчетата в тоя форум ама си оправи правописа малко преди да говориш за БЪЛГАРИЯ (както ти написа).
Кълна се,че всеки който няма к'во да каже се заяжда с правописа на другия ! :razz: Ако не бях допуснал правописни грешки,какво щеше да ми отговориш ? :shock: :razz:
Ние,че трябва да развиваме българските неща,трябва ама нали се сещаш,че говорим в момента,какво е положението ;)
Представи си само ако ние бяхме развити,както са турците (със сигурност повече от нас,и говоря за турците в ТУРЦИЯ не за циганите тук) дали щяхме да ги мразим ? Или нямаше да ни пука,какво е било преди и т.н и т.н ;)
Мрази си ги няма лошо,само да те светна,че от това нищо не печелиш ;) А ти,като се гордееш с на'шта държава само чакай да дойте нуждата ти от работа,дом и добро място за живеене тогава да не вземеш да бягаш към някъде другаде а ? Щот докато нямаш нужди лесно се говори,че ще стоиш тук и ще се бориш и т.н ама после нещата се променят ;)

Не всичко,което лети се яде ;) Remember this ;)
И да,нашите са в чужбина и познай защоо ??? Защото тя може да им даде много повече от колкото България,и не само може ами им е дала,не че не тъгуват напротив,носталгията за страната е тежко нещо но просто няма начин :) И на тях не им се иска да ходят по краищата ама,трябват пари,трябва да се учи трябва да се яде,да не говорим,че искахме да си построим къща която с работа в БГ никога нямаше да успеем :) Тъжно но факт ...
Красива но жалка страна е нашата,наистина жалко. ;)
Виж направи ме изключително лошо впечатление за тва се заядох. Да говориш за България и така да пишеш. Не че аз имам ебати правописа и не че подкрепям постването на коментари само за да се кажи, че горния не може да пише...
Всеки който е учил поне малко история в 6-7 клас ще знае що трябва да се мразят. Не ми се обяснява какво са правили в България, но ако знаеше щеше да говориш по друг начин !
Съгласен съм с това, че в чужбина ще ти е по-добре да се развиваш ок.. ама поне не мислиш ли някой ден да се върнеш и да направиш нещо за България, която въпреки шансовете за оцеляване на някой тука финансово, е направила нещо за теб? Аз лично не бих я напуснал да живея другаде, защото не бих издържал. Обичам всеки ден прекаран тук, колкото и идиоти да има и т.н.
Нашите пък не са в чужбина и работят по цял ден. Предпочитам го честно... Да си оставиш детето в само при някой друг- това не бих го направил. Не ги виня или нещо такова - да добри родители са мислят за теб ама ... човек даже не се пробва да оцелее тук.

slaw4o
03-17-2011, 02:00
Какво мислите за турските сериали? Гледате ли ги или по скоро мислите, че не трябва да бъдат толкова излъчвани ? :)


Мисля, че положението е трагично, пак ни поробиха но под друга форма :-&

Linns
03-17-2011, 15:34
Против! Писна ми от трагедии и драми!

slashhhhx
03-18-2011, 14:42
ПРОТИВ! Да не би в Турция да дават Стъклен дом?!Сички тъпи турци да се махат от телевизора ми.Тва вече не е нормално!Ебаси.Кат се почне от обяд до вечерта.Кой ги гледа толкова бееееееееееееееееееееееее еее?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?! Аз лично не познавам един човек който да я гледа тая измет.Аре ако ше дават сериали,то поне да са латиноамерикански... -.- .Лелеее мноооого се дразня.Ама МНОГО.

ArrowsOfDeath
03-18-2011, 15:07
ПРОТИВ! Да не би в Турция да дават Стъклен дом?!Сички тъпи турци да се махат от телевизора ми.Тва вече не е нормално!Ебаси.Кат се почне от обяд до вечерта.Кой ги гледа толкова бееееееееееееееееееееееее еее?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?! Аз лично не познавам един човек който да я гледа тая измет.Аре ако ше дават сериали,то поне да са латиноамерикански... -.- .Лелеее мноооого се дразня.Ама МНОГО.

Хахахахаха :lol: :razz:

stigmata
03-18-2011, 15:24
Писнало ми е на к*ра от тея турчоре.Ква е тая мания за турски сериали не знам!Да ги махат да му е*а майката!

ArrowsOfDeath
03-18-2011, 15:26
Можете и да спрете да носите турски дрехи (в това число влизат и анцузите ви адидас от битака) :lol:

UNITED2
03-18-2011, 16:13
Можете и да спрете да носите турски дрехи (в това число влизат и анцузите ви адидас от битака) :lol: =; :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BladeDancer
03-18-2011, 19:46
Аз не нося адиувас нито турски помии. Не всеки е пича който се прави на голямата работа хаха с адидас !!

xWandereRx
03-19-2011, 13:11
сега нали щяло да бъде сезона на българските сериални, да видим какво ще стане :D

sweetyKari
03-23-2011, 18:15
Против !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nirvana13
04-11-2011, 14:21
Преди време по БТВ беше по добре - запълват времето от 2 до 4 с некоя сапунка , а вечерта от 8 до 10 дават нещо стойностно ...
Или пък по БНТ - Дързост и красота сезон 200 епизод 1500000
Ок да пускат сапунки ама не цял ден .

stelit0
04-11-2011, 22:55
Против!Не ни стигат 500 години робство,а сега и сериалите ще им гледаме.Ай сиктир.Да няма пък да им потпомагаме икономиката като им копуваме сериалите.100% те ги продават за жълти стотинки само и само да се покажат какви са европейци уж и да ги вземат в евро съюза,ама пак няма да стане.Женят се и се развеждат по тея сапунки за щяло и нещяло.Да,да в Турция пък точно някой ще им позволи.При това в нито един филм когато съм ги мяркала докато сменям каналите не съм видяла някой да пуши,а там една доста голяма част от населението са пушачи.Правят се на големите европейци,ама не са!и като оставим всичко това на страна,самите сериали са пълна боза.Пуснаха "1001 нощ" и от там като се почна... :-o То не бяха перли,то не бяха листопади...абе голяма глупост са.При това в най-гледаното време ги пускат или не те просто са си по цял ден.Ами аз вече телевизор не пускам.Поне хубавото е,че започнаха да пускат малко български сериали,че иначе щях да си метна ТВ през терасата...

ArrowsOfDeath
04-12-2011, 10:40
Сериалите им са МНОГО скъпи да знаеш. Не си мисли, че ги "продават за жълти стотинки". "Цената на един епизод е между 500 и 20 хил. долара, в зависимост от заглавието, годината на производство и т.н. В началото епизодите са вървели по 30-50 долара. "

nirvana13
04-12-2011, 13:01
Е нали БТВ станаха няколко канала вече , да си направят още един за сапунки и денонощно да ги въртят ако искат - нямам нищо против....

Rorschach
04-12-2011, 13:06
Защото някой ви заставя да ги гледате... :lol:

againstyou
04-13-2011, 15:54
Откога турците са мангали ? :razz:
Или изобщо не сте гледали турски сериал,или сте гледали ама се правите на интересни като ги наричате мангали :D
Което не е правилно просто не е,спрете да преувеличавате бах мааму !
Ако кажете,че тези актьори на снимката приличат на мангали просто ще ме скъсате от смях :razz: :razz: :razz:
http://www.askimemnu.tv/setfoto/AK-I-MEMNU-57.-BLM-%2855%29.jpg
Айде ся признайте си ;) Може да са скучни и смотани сериали ама специално в сериал като тоя от 20:00 актьорския състав си го бива ;)
Не ми пука как е.Турци,мангали..не правя разлика.

ri41
04-13-2011, 16:43
от самото начало съм против, тогава много им се впрягах, но сега видях че няма смисъл, живеем в корумпирана държава, ако са платили достатъчно може цял живот да гледаме тея тъпни, вместо "Анатомията на Грей" или "Отчаяни съпруги" и куп други готини серияли, ако щете ми вярвайте и минута не съм гледала тея бълвочи!