PDA

View Full Version : как да разбера дали и той ме харесва



myname
03-10-2011, 13:06
Има едно момче , което харесвам , но не мога да разбера дали той изпитва същото. Излизали сме заедно не веднъж наще родители са приятели. Говорим си ма не знам дали не е така щото му е приятно да си говорим или и той ме харесва .

Винаги ми се усмихва като ме види и ме поздравява , или аз него го поздравявам...
Аз имам една приятелка на която класната и стая до неговата и като се кача да я вида почти винаги се виждаме . Много ми е странно как така като не се кача 1-2 дена си намира причина момчето да дойде до моята класна и да си говорим за нещо. :o :o :o Често се засичаме на разни места абе няма ден дето да не се видим :-D :-D ма имам чувство , че него го е срам да говори с мен пред негови приятели. :) Абе общо взето това е искам да питам как да разбера дали и той ме харесва л8-) 8-) 8-) така аз съм на 14 той е на 15 :)
Ако има правописни грешки съжалявам :oops: :oops:

Sh@d0w
03-10-2011, 13:11
Заговори някои негови приятели,които знаеш че го познават .Започни непринуден разговор и можеш да вметнеш "знаеш ли дали си харесва някое момиче?" или нещо от сорта.Другия вариант е да говориш с него,но нещо ми подсказва,че не би се навила :D

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 13:16
3аговори го.
Щом си намира причина да дойде,да те види,когато не слезеш..

BlueFace
03-10-2011, 14:35
Вербалната комуникация му е майката...Ние не сме екстрасенси или гадатели, за да ти кажем ;)