PDA

View Full Version : Каква искам да стана като порасна - есе



mimssss
03-10-2011, 13:18
Утре имам контролно на тема "Каква искам да стана като порасна" и трябва да е от 100 до 120 думи и си нямам и идея какво да пиша,а в интернет не намерих нищо :-o Попринцип и аз не знам каква искам да стана 8-) и например лекар (въпреки,че съобще не искам това 8-) ) Някой ако може да ми напише или ако има нещо готово ще съм му много благодарна.

NomNomNom
03-10-2011, 13:27
Една позната искаше да стане стриптизьорка.

Ама, момиче, ти срсли?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Измисли си нещо и пиши , 120 думи са малко.

Extremescream
03-10-2011, 13:36
Нали знаеш, че не е задължително да е истина? :-o
Сериозно, тъпи ли сте, или просто мързелът ви достига нови нива? Какво искам да стана като порасна...Да не си първи клас, че да те затруднява подобна тема, та дори и тогава не беше трудно да се отговори.

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 19:02
Една позната искаше да стане стриптизьорка.

Ама, момиче, ти срсли?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Измисли си нещо и пиши , 120 думи са малко.

iLovePussyJuice
03-10-2011, 21:19
Искам да стана жрица на любовта. Досегашният ми житейски опит показа, че това е нещото, което ме удоволетворява най-много.
Чувствам, че живея живота си пълноценно, освен това самото занимание ми доставя удоволствие.
Понеже съм възпитана по старомодна патриархална ценностна система, искам всяко едно мое начинание да бъде одобрено от родителите ми, а те се гордеят с мен, което ме прави още по-щастлива.
Защо ми харесва ли?
Защото има ли нещо по-прекрасно на този свят от да направиш изморени шофьори на МПС категория C+E щастливи?
А към това като се прибави и паричното заплащане, което е единствения начин да издържам семейството си, защото не съм била достатъчно внимателна в час, докато съм била ученичка и за нищо друго не ставах, пък и да си призная харесва ми усещането...Ако трябва да се направи аналогия, напомня на темата за труда, която намираме при Вапцаровите стихотворения.
По този начин ще бъда духовно извисена личност и ще оставя следа след себе си.


написах го за 3-4 минути, слушайки....няма да кажа какво xD
есето е богато на изразни средства
6цата е бетон, да ми направиш карта с отстъпка...ама да важи и за при колежките :Р

StolenBliss
03-10-2011, 21:28
Ба като бях по-малка ако знаех, че в тоя форум могат да ти напишат домашното, лелее.. цена нямаше да имате :D

shadow4e
03-10-2011, 21:30
Зелени лапички за поста на iLovePussyJuice.

Убедена съм, че учителката ще го хареса и ще те накара да го прочетеш пред целия клас, за да се запознаят всички с твоята мечта. Ако си била аутсейдер, след това есе всички момчета от класа ти, ще те търсят да оставате след часовете! Така че има и много други положителни неща, които ще спечелиш, а не само едната му шестица. :P

iLovePussyJuice
03-10-2011, 21:32
много ясно
батко ви мисли не само за оценките ви, ами са много повече 8)

SmilezZz
03-11-2011, 10:28
Не можеш да напишеш нещо по тази тема.. То това направо си е срамота.. Ти лично мнение нямаш ли си ? Не знаеш ли каква искаш да станеш ? Или поне коя професия ти харесва повече ? Избираш една професия и пишеш защо искаш да бъдеш такава.. Защо ти харесва и т.н. Седни и си размърдай малко мозъчните клетки..