PDA

View Full Version : Малка обява



DaKurlzz
03-10-2011, 13:57
ТЕМАТА НЕ Е ЕБАВКА!!!

Ако има самотни момичета от София, нека си оставят скайп на ЛС. (на 18 съм)

Колкото и подигравки да изкажете, пак сте по-доло.

Wits
03-10-2011, 13:58
Пиши ми , аз съм сама , на 15 и още съм девствена :( :(
:-)

Sh@d0w
03-10-2011, 13:58
Че то има ли нужда да ти се подиграваме,само като чета жалките ти опити да се уредиш ми става тъжно за теб 8)

TheBeliever
03-10-2011, 14:00
С тази тема ти сам си се подиграваш.

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 14:07
Хммм...Откога и "батковците" започнаха да се опитват да се уреждат във форумите? :D :D :D

ПС:С тази тема ти сам си се пре***ваш...ПОРАСНИ!!!

DaKurlzz
03-10-2011, 14:11
Че то има ли нужда да ти се подиграваме,само като чета жалките ти опити да се уредиш ми става тъжно за теб 8)

Ясно как бихте се отнесли към някакво човече, опитващо се да внесе тръпка в живота си ...
2010 мнения? It cuts like a knife, when I tell you "get a life"

Русокоске, пише се "П.П (ПослеПис, а не П.С - PostScript)

Не знам кой глупак би послушал съвет от такива съфорумници, малко помислете с горните си глави (момчета)

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 14:14
Не знам кой глупак би послушал съвет от такива съфорумници, малко помислете с горните си глави (момчета)

А аз не знам кой глупак търси съвети и срещи със себеподобни,както ни нарече :D

Sh@d0w
03-10-2011, 14:15
Че то има ли нужда да ти се подиграваме,само като чета жалките ти опити да се уредиш ми става тъжно за теб 8)

Ясно как бихте се отнесли към някакво човече, опитващо се да внесе тръпка в живота си ...
2010 мнения? It cuts like a knife, when I tell you "get a life"

Русокоске, пише се "П.П (ПослеПис, а не П.С - PostScript)

Не знам кой глупак би послушал съвет от такива съфорумници, малко помислете с горните си глави (момчета)

Боже някакъв пъпчив девственик с ниско самочувствие ми казва Get a life ?!Дечко виж кога съм се регистрирал,после се опитвай да се правиш на оборотен.


Смешен си и жалък.

DaKurlzz
03-10-2011, 14:19
Не знам къде си ме виждал, за да знаеш, че съм пъпчив и явно ми спиш е леглото, за да ми кажеш "девственик" ...

Не съм пъпчив! Може да съм дебел и грозен, и тъп, и дебел, и грозен, ама не съм пъпчив!!!

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 14:19
Боже някакъв пъпчив девственик с ниско самочувствие ми казва Get a life ?!Дечко виж кога съм се регистрирал,после се опитвай да се правиш на оборотен.


Смешен си и жалък.

Подкрепям !!! :)

BlueFace
03-10-2011, 14:19
Poor you :)





Иначе запознанствата с момичета от тийн форум са голяма тръпка....

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 14:22
Не знам къде си ме виждал, за да знаеш, че съм пъпчив и явно ми спиш е леглото, за да ми кажеш "девственик" ...

Не съм пъпчив! Може да съм дебел и грозен, и тъп, и дебел, и грозен, ама не съм пъпчив!!!

Нищо против девствените,НО....честно досега за 2-ри път виждам някой така да се самонарежда публично...От това,което написа най-логичното,което следва е,че си девственик,особено като прибавим и факта,че си търсиш "забивка" ТУК... :) :) :)

Sh@d0w
03-10-2011, 14:23
Не знам къде си ме виждал, за да знаеш, че съм пъпчив и явно ми спиш е леглото, за да ми кажеш "девственик" ...

Не съм пъпчив! Може да съм дебел и грозен, и тъп, и дебел, и грозен, ама не съм пъпчив!!!

Това нещо се нарича логика-кой нормален младеж,който има поне малко самочувствие ще пуска оферти за секс в тийн форум?

Девствен си
Сигурно си и грозен
на интелект също не го докарваш

Сложи снимка,ако решиш да ме опровергаеш,иначе не си прави труда.

А да и забравих-жалък си.

DaKurlzz
03-10-2011, 14:25
Не знам къде си ме виждал, за да знаеш, че съм пъпчив и явно ми спиш е леглото, за да ми кажеш "девственик" ...

Не съм пъпчив! Може да съм дебел и грозен, и тъп, и дебел, и грозен, ама не съм пъпчив!!!

Нищо против девствените,НО....честно досега за 2-ри път виждам някой така да се самонарежда публично...От това,което написа най-логичното,което следва е,че си девственик,особено като прибавим и факта,че си търсиш "забивка" ТУК... :) :) :)


Естесвтено, че ще се самонареждам, аз се познавам и знам колко комплексирам и грозен съм ...
Потърсих помощ от тийнпроблем.нет, за да си намеря гадже, тъй като никога не съм имал и искам да видя кво е ... Писна ми приятелите ми да ми говорят колко е*али и какви пи*ки били, а аз да стоя вече толкова години на сухо :((( Явно няма да намеря някое интересно момиче, отивам в сайтовете за запознанстжа :/

BlueFace
03-10-2011, 14:31
А през всички тези години полагал ли си усилия, за да подобриш външният си вид? Излизал ли си навън, ходил ли си по кафета,за да се запознаеш с някоя мацка? Щом си си разбрал проблема е време да го решиш. Но нещата не стават за 1 или 2 дена. Трябват време и усилия ;)

DaKurlzz
03-10-2011, 14:34
Не излизам по кафенета и не общувам с никакви момичета ... Как да си намеря гадже в такъв случай?

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 14:34
Хеееееей по-спокойно,не изпадай в нервна криза :D Просто тук не е мястото за запознанства с цел връзка или секс,защото всеки нормален човек,който прочете такава тема би те отрязал...Сайтовете за запознанства не са лош вариант,но не могат да заместят реалния контакт между хората...Моят съвет е да намериш момичето,което си струва в реакния живот,а не да вярваш на изкуствено създадени "личности" в интернет...И да допълня:според мен недей да си даваш толкова зор със секса,защото той няма да избяга.Намери подходящата и така го направи,колкото и банално да ти звучи :) Успех ;)