PDA

View Full Version : Да му кажа ли, че го харесвам?



karito0
03-10-2011, 15:04
Знам, че има безброй такива теми, но моят случай е малко по-различен!Проблема ми е следния-има едно момче от моя клас и аз много го харесвам още от началото на учебната година. Та той е сладък и мил, но много ме дразни това, че с всички момичета си прави "ебавки".Т.е постоянно казва нещо от сорта на " .. защото съм влюбен в теб" или пък "искам да съм хубав за теб" и тем подобни. Дразни ме, защото така "уж" иска да се харесва на момичетата и все пак го харесвам...някакси много добре се държи, като приятел.. Аз се опитвам по всевъзможни начини да му покажа, че го харесвам..но явно не ми се получава! Питала съм го кого харесва, но нищо не иска да ми каже.Един път си писахме бележки и го питах защо си прави ебавки с момичетата, а той ме пита "Как да и кажа че я харесвам?" ------>>Още повече се обърках!Май и това беше ебавка! Не знам вече!
Моля ви, дайте ми съвет дали да му кажа! Защото съм си мислела много и звучи малко отчаяно..."Харесвам те", все едно казвам "А ти харесваш ли ме?" Ами ако не ме харесва? Много ще ме е срам. А и ние сме приятели, а впоследствие, може би, ще бъде неловко. Няма да мога да го погледна в очите.
Наистина ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!
БЛАГОДАРЯ ВИ!

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:09
Ехххххх много се забавлявам с такива теми :D :D :D Просто му кажи,че искаш да сте повече от приятели и не се учудвай,ако ти отговори с ебавка :D

BlueFace
03-10-2011, 15:09
Покани го да излезете и там се изяснете ;) Ако не те харесва голям праз, има много други :) Няма от какво да те е срам, действай смело :)

Sh@d0w
03-10-2011, 15:10
Защото съм си мислела много и звучи малко отчаяно..."Харесвам те",

Въобще не звучи отчаяно..е зависи как му го поднесеш.Но да признаеш чувствата си не е грешно.Плаши те факта какво ще стане след това дали ще отвърне на чувствата ти?Може би не изпитва нещо по-специално към теб,освен приятелски чувства,съдейки по факта че с теб не се "заиграва" както с другите момичета.Но и това не е сигурно,представи си че и той също се страхува да признае чувствата си и само те изпробва.

Ще ти кажа не опиташ ли няма как да разбереш ;)

karito0
03-10-2011, 15:22
Благодаря ви.. но Sh@d0w, и с мен се "заиграва"... и ми беше страшно интересно защо го прави, и като ми каза това.. за да се харесва на момичетата :razz: :razz: :razz: Направоо...едва се сдържах
Утре ще събера смелост да му кажа, а пък каквото стане :P 8-) :D

eli4ka971
03-10-2011, 15:34
после пиши какво е станало :P :P :P

karito0
03-10-2011, 15:40
Непременно :D Стискайте палци 8-)

BlueFace
03-10-2011, 15:40
Хубаво е, че си се решила, но просто да отидеш до него и да му кажеш: "Много те харесвам" -не върви(особено ако е в даскало). 8-)

karito0
03-10-2011, 15:49
Не, определено няма да е така! Може би..ще седна до една приятелка , която седи пред него и ще му намекна нещо.. и така. Може преди това да му напиша бележка... с някаква по-неутрална тема.. Още мисля, но няма да е така направо 8-)

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 16:10
Защото съм си мислела много

HE мисли,a ДЕЙСТВАЙ.

umri
03-10-2011, 16:11
Бахти "еб*вките"... аз директно си им казвам, че искам да им се празна на лицата. Не мога да го контролирам.

Той вече знае или се досеща, че искаш да му инхалираш х*я. Намеквай там, може и да го поканиш на кафе най-много, ама другите стъпки тряа ги направи той.

едит: Хаха... 13.. ясно. Не ми обръщай внимание.

karito0
03-10-2011, 16:14
Еее ти пък.. на 13 сме все пак 8-) :lol:

FuckedUp
03-10-2011, 16:34
Пича хич не ми изглежда сериозен, ама ти си знаеш.

BaffaLsc
03-10-2011, 17:05
^ Да, правилно, и аз мисля по същия начин..
Момчета от този тип НЕ си заслужават..
Но все пак..

Какво значи въпроса как ?! Или правиш нещо, или не го правиш..
Искаш да си с него, нали ? Не знаеш той дали те харесва, рискувай..
Кажи му, че го харесваш.. може и по скайп, но най - добре ще е, ако бъде очи в очи, за да видиш реакцията му..

Fiction7577
03-10-2011, 17:24
На 13.... ахам!...

Ми кво да ти кажа ... остави го докато е време и по-добре не му казвай, че го харесваш.

Ще ти отвърне с ебавка и ще се питаш (вероятно пускайки и друга тема) - "Той ми се изсмя, какво да правя?!" ...

Не се хаби, не изглежда сериозен.

HapkoMaH
03-10-2011, 17:29
Според мен, не добре момиче да признава на момче но.... както си решиш : )

Undying
03-10-2011, 21:45
Бахти "еб*вките"... аз директно си им казвам, че искам да им се празна на лицата. Не мога да го контролирам.

Той вече знае или се досеща, че искаш да му инхалираш х*я.
Е ти уби всичко детско в мен, заклевам се. :razz: Кефиш! :D

Сори за отклонението, ама не се сдържах...

MaLkaTa_LaDy
03-11-2011, 05:55
Недей, недеееееееееееееей! Нищо не му казвай.
Ако вече не е късно ще пробвам да обясня. Ако отидеш и му кажеш "Харесваш ми" [щото и на мен "Харесвам те" ми звучи сухо] така все едно му се предлагаш, вече си му в ръцете. А не трябва така. Напротив, накарай го той да те хареса, да тръпне в очакване, да те иска. Момичета сме [някои вече са жени], трябва да ги можем тези неща. За да дойде той да ти каже, че те харесва. И да си мисли, че те е спечелил, не че ти си се борила за него. Не знам защо, но иначе си мисля, че ролите във флирта се разбъркват и удоволствието не е най-голямо.
П.с. Не знам колко от това, което написах разбра. Пък и аз не знам колко от това, което имам в главата написах и как... Но просто имай самочувствие и достойнство. Не му казвай, че го харесваш. Покажи му, че имаш интерес към него, но пък не е единствения.

karito0
03-11-2011, 12:01
Аммм.. само да кажа, че НЕ ми отговори с ебавка! Всъщност ми каза, че преди месец и той ме е харесвал, но се бил отказал, защото станахме приятели и си мислел, че не го харесвам. Ще видя какво ще стане утре и как ще се държи.
А, между другото не е чак толкова лош, просто понякога така се базика... Може вече темата да се заключи...

miglenamarkova
02-08-2014, 20:17
Мерси много. Аз съм на 14 и тъкмо щях да свърша една гигантска глупост, като му кажа право в лицето, че го харесвам. Мерси MaLkaTa_LaDy.