PDA

View Full Version : Здравословна храна в училищата



lixofana
03-10-2011, 17:01
Здравейте, дано темата да е за този раздел :)
Мислите ли, че храната, която продават във вашето училище е полезна и здравословна? според мен масово в училищата продават нездравословна храна и трябва по някакъв начин да се промени... какво за вас включва здравословната храна?

Red_Hair
03-10-2011, 17:50
разбирам алтруистичната ти кауза,но извинявай не може да накараш дете или някой пубер да яде брокули,лападец и био козе сирене.в различни книги пише за всеки продукт добри но и лоши страни,така че както вика дядо ми"то не остана кво да ядем,че да не е токсично",тей че на кой му пука какво яде дали ше е ГМО дали ще е НЛО или квото е там,сещате се че в България инфраструктура и управляващите така са направили нещата че ние изнасяме качествената си продукция за големите страни а ние ядем 2ро и 3то качество храна(това е абстрактно разбира се че има и изключения,но общо казано)така че нека всеки да яде каквото му е по-вкус

Greennight
03-10-2011, 19:08
Кви хубави храни.Виж,че всичко е сухоежби-кроасани,бейкроуси,чипсове ...

gab4ooo
03-10-2011, 20:44
ако искаш щи дам тела на тате и говори с него ще вдигнете бунт :Д не бе бзк се той е такъв манияк на полезното хранене че в нас пия само клей ям мед , фрешове , а и най - странното е че си праи сам хляб от лимец което брашно струва 20 лева :Д Пък за училищата нищо не можете да направите . сега в мойто даскало се правят сандвичи бих казала доста добри от кашкавал и филе (не салам) и на скара абе супер са . То всичко си зависи от децата

ReTarDeT
03-11-2011, 20:02
Ми в моето даскало "Има здравословна храна" :D
Нищо не е здравословно само дето махнаха чипсове и газирани напитки

Сложиха ни фурнети пици сандвичи джобове ЧИПС ПРИНГЛЕС
КУБЕТИ <- това е много здравословно :D
Греда направиха с "здравословната храна в даскало"
А според мен ще е добре да сложът здравословна храна в СТОЛОВАТ да се хранят там учениците да има час за хранене а да няма лафки..

П.П това е моето мнение , ако има грешки простете ми РУС СЪМ ! :D