PDA

View Full Version : Херния ли е?



Bolux
03-10-2011, 16:51
Здравейте имам проблем от 2 дни. Онзи ден ходих на фитнес и правих едно упражнение с малко повече тежести от теглото ми без колан, не ми беше тежко..Но веднага щом оставих щангата ми стана леко некомфортно,т.е. получих не бих казал болка но просто неудобство в слабините.Четох във много форуми симптомите вече нямам болки в слабините или корема,кръста и т.н.,но се съмнявам за подуване на левия тестис не знам дали имам проблем,ако някой е наясно моля да даде някакъв съвет,че съм доста притеснен, може и да си въобразявам. Чакам вече 2ден и се чудя какво да правя не ми се ходи на лекар поне докато не разбера нещо или да видя поне някакъв проблем.Пак повтарям в момента нямам проблем, но левият ми тестис е малко по-ниско и не знам дали е подут или тва си е нормалното състояние.Прекалено съм притеснен и не мога да мисля в момента как е бил преди. Моля ви за някакъв съвет,не е нужно да ми споменавате за лекар знам,че трябва да отида просто искам да знам дали има нещо което не е като хората,ако някой е имал този проблем нека сподели. Предварително благодаря,чакам съвети

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 17:25
Лекар.

Red_Hair
03-11-2011, 08:43
опипай с пръсти корема си започни с областта около пъпа и слизай бавно надолу и в страни с плавни движения,натискай по-силно за да намериш ако има подуто или изпълнало,но смятам че ако се беше херния щеше да има място където е изпъкнала кожата