PDA

View Full Version : може ли един човек да ни бъде слабост....?



L1n4e7o
03-10-2011, 18:46
Преди 2години бях много влюбена в едно момче....нека го наречем ''АМП''...с това момче пробвахме да сме заедно, но нещата не се получиха...останахме приятели...прекарахме едно невероятно лято заедно...после 1година се стекаха така нещата че той се премести в друго училище и не се виждахме много...дори мога да кажа изобщо...но тази учебна година ме приеха в училището в коеето учи той...поздравявахме се любезно, усмивки ала бала докато един ден не ме спря и не ми каза ''Трябва да ти кажа нещо...но не сега''...като се прибирахме от репетиции всеки път го питах какво иска да ми каже...а той все овърташе. Един ден ми се обади да отидем на кафе....отидохме в тях....4часа се смяхме като луди...неможехме да спрем да си говорим...аз се прибрах писахме си в скайп до 4сутринта...на другия ден в училище отново се държахме като просто познати...една вечер се прибирахме заедно от репетиция...ии той ме попита дали ме дразни нещо в него, нямаше нещо ,което да ме дразни в него....той беше адски странен но всеки път когато ме погледнеше сърцето ми започваше да бие лудо...споменах му за нещото което така и не ми каза....а той ми изтърси ''Още от онова лято което прекарахме заедно изпитвам адски силни симпатии към теб'' което адски ме обърка....след това ме попита дали някога съм мислила за него...а аз му отговорих че не съм...наистина беше така...да го забравя беше едно от най-трудните неща и точно за това никога не съм си позволявала да мисля за него....в последствие разбрах че си има приятелка...аз също съм с някого в момента....не харесвам АМП ...не изпитвам нищо към него ,имам чувства към приятелят ми , но защо всеки път щом ми се усмихне АМП...нещо в мен все едно ме ''ръчка''....може ли той да ми е слабост или изпитвам все още някъкви чувства към него , но не искам да призная дори пред себе си?

Fiction7577
03-10-2011, 18:57
Ако той ти е първата любов е съвсем нормално. Към първият/първата винаги има едно чувство което така да се каже "поддържа пламъка жив". :)

Не вярвам да има нещо друго. А и щом обичаш приятеля си няма от какво да се притесняваш.

Относно АМП, като гледам и той още има симпатии към теб, нещо което трябва да те радва.

Щом връзката ви не се е получила, останете си приятели, явно, че тези отношения най-много си пасват на взаимоотношенията ви.

vagarious
03-10-2011, 19:00
Да и аз съм имам човек, които винаги, ама винаги ще ми се слабост.Не знам как, не знам защо, но вече 4год. окакто го познавам - ми е огромната слабост.Била съм в положение като твоето, и въпросното момче простоо ... :-k :smt049
Виж просто не се поддавай - поне не и на този етап.Ако ти си свободна, ако той е свободен, ако има тръпка и от двете страни -тогава може би ще ви се появи шанса, да сте заедно.Поне да опитате.Но сега прото .. не се поддавай. :)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 19:07
Възможно е да ти е слабост.. има такива хора.. дори не е нужно да си изпитвала по-силни чувства към тях.. просто по някакъв начин не може да им устоиш.. смисъл на принципа "ако ме помоли нещо(нормално) бих го направила"

Една от мойте слабости беше един от бившите ми.. прим като ме помоли за цигара или прим да му помогна с нещо.. не ми даваше сърце да му откажа.,.. е,с времето отмина де ;дд

Така че не се притеснявай .. просто слабост.. ще отмине... Щом имаш чувства към приятеля си ,не се притеснявай :-)

SuperBadSuperFresh
03-10-2011, 19:10
По темата има едно много хубаво цитатче от "Гламър",преди няколко месеца.
"Всички си имаме по един такъв мъж в живота.Независимо дали е първата любов,най-дългата ни връзка,или просто някоя тръпка.Всички знаем за какво става дума:за мъжа,когото от време на време сънуваш и после цял ден ти е едно такова "особено";за мъжа при чието име още ти трепва;за мъжа когото обсъждаш с най-добрата си приятелка след като се отдадете на спомени,за мъжа когото отдавна си забравила...но явно не съвсем."

Подкрепям с две ръце.Ако сама се замислиш,всичките ти по-близки приятели са ти споделяли за такава тяхна "слабост".Аз също си имам.Четири години едно момче не ми излиза от главата.Е,в момента съм с него,но не е там въпроса. :D Така че,моята теория е ,че (почти) всеки си има слабост.

ScarletBite
03-10-2011, 19:24
По темата има едно много хубаво цитатче от "Гламър",преди няколко месеца.
"Всички си имаме по един такъв мъж в живота.Независимо дали е първата любов,най-дългата ни връзка,или просто някоя тръпка.Всички знаем за какво става дума:за мъжа,когото от време на време сънуваш и после цял ден ти е едно такова "особено";за мъжа при чието име още ти трепва;за мъжа когото обсъждаш с най-добрата си приятелка след като се отдадете на спомени,за мъжа когото отдавна си забравила...но явно не съвсем."
Хубав цитат.

StolenBliss
03-10-2011, 20:53
По темата има едно много хубаво цитатче от "Гламър",преди няколко месеца.
"Всички си имаме по един такъв мъж в живота.Независимо дали е първата любов,най-дългата ни връзка,или просто някоя тръпка.Всички знаем за какво става дума:за мъжа,когото от време на време сънуваш и после цял ден ти е едно такова "особено";за мъжа при чието име още ти трепва;за мъжа когото обсъждаш с най-добрата си приятелка след като се отдадете на спомени,за мъжа когото отдавна си забравила...но явно не съвсем."
Хубав цитат.

Подкрепям. Има си такива хора, към които винаги ще те влече нещо. Тва са некви химии по-силни от нас 8-) И аз имам такава слабост. Но имам и едно малко момченце, което също ми е голяма слабост. Направо се едно ми е братче или нещо. Така че 'слабостите' не са свързани само с 'гаджета'

Angelus_pld
03-11-2011, 01:07
По темата има едно много хубаво цитатче от "Гламър",преди няколко месеца.
"Всички си имаме по един такъв мъж в живота.Независимо дали е първата любов,най-дългата ни връзка,или просто някоя тръпка.Всички знаем за какво става дума:за мъжа,когото от време на време сънуваш и после цял ден ти е едно такова "особено";за мъжа при чието име още ти трепва;за мъжа когото обсъждаш с най-добрата си приятелка след като се отдадете на спомени,за мъжа когото отдавна си забравила...но явно не съвсем."

Подкрепям с две ръце.Ако сама се замислиш,всичките ти по-близки приятели са ти споделяли за такава тяхна "слабост".Аз също си имам.Четири години едно момче не ми излиза от главата.Е,в момента съм с него,но не е там въпроса. :D Така че,моята теория е ,че (почти) всеки си има слабост.

Всеки е така,даже и момчетата ;),нормално е на мене ми е една бивша не искам да ходя с нея,не ми е много приятно да говоря с нея(просто така се стекоха обстоятелствата)но пък всеки път като я видя ми трепва и понякога може да не се сещам за нея с месеци и една вечер като я сънувам после цял ден ми е едно такова... :))) за това е напълно нормално ;)

VaMpiRKaTaaa
03-11-2011, 08:23
Чак слабост,не бих казала..
По-скоро симпатии..

nymphadora
03-11-2011, 12:00
Може може,особено ако не сме имали възможност да го имаме.

poncho
03-11-2011, 12:09
Може може,особено ако не сме имали възможност да го имаме.

Мда....

shugababe112
03-11-2011, 13:04
Имам такава слабост...вече 2 години и половина има такова момче в живота ми.Винаги като го видя нещо в мен трепва,макар че си имам сериозен приятел,който много си обичам.Явно наистина всеки има един такъв човек в живота си. :)