PDA

View Full Version : Едно момиче от другия клас



WhyteG
03-10-2011, 18:16
Значи има едно много странно момиче от другия клас. Познаваме се, защото вървим заедно към вкъщи, все пак живеем доста близо. Един мой приятел от другия клас ми беше казал, че тя си имала навик да прави малки пресмятания на ръката. Тя си изписала цялата ръка от дланта до лакътя. Когато приказва мисли толкова бързо, че започва да заеква. По абсолютно всичко винаги е имала 6 от 1 клас до сега е нямала друга оценка. Пише си домашните редовно за около 10 минути и веднага излиза. М/у другото на тази контролна по математика имаше 6 без грешка. На всичкото отгоре е много красива . Наистина има нещо странно в нея.

anonymous546178
03-10-2011, 18:25
умно и красиво момиче... сигурно е чудовище..... :-o :-o :-o

Concussion
03-10-2011, 18:27
Тц, тц, тц... :( И с'я к'о прайм?

WhyteG
03-10-2011, 18:30
умно и красиво момиче... сигурно е чудовище..... :-o :-o :-o
В какъв смисъл ?

yolaiza
03-10-2011, 18:32
и умна и красива...не и ли идва в повечко? може да е извънземно :shock: (не се шегувам).и аз винаги съм се чудила на такива хора!!!!

minionka
03-10-2011, 18:33
Ми такива момичета не се срещат често.. и често остават недеооценени от такива като теб..

WhyteG
03-10-2011, 18:34
Ми такива момичета не се срещат често.. и често остават недеооценени от такива като теб..
Недооценени от мен ? Леко с феминизма :D

minionka
03-10-2011, 18:37
Ми такива момичета не се срещат често.. и често остават недеооценени от такива като теб..
Недооценени от мен ? Леко с феминизма :D

:lol: :lol: Къв феминизъм...кви 5 лева. :lol: Просто не разбирам какво и е странното ...

WhyteG
03-10-2011, 18:42
Всичките момичета, които познавам са нещо от типа красиви-не много умни и много умни-леко грознички. А тя красива-много умна.

anonymous546178
03-10-2011, 18:42
Ми именно това имах предвид... има умни момичета, има красиви момичета, защо да няма и двете.. иначе за недооценяването е така... като е красива, всеки я оценява като момиче без особено проникновен ум, като е умна, общува в среди, в които често красотата не играе ключова роля. И все пак не знам що обсъждаме това, така или иначе мястото и е в кухнята

WhyteG
03-10-2011, 18:48
Ми именно това имах предвид... има умни момичета, има красиви момичета, защо да няма и двете.. иначе за недооценяването е така... като е красива, всеки я оценява като момиче без особено проникновен ум, като е умна, общува в среди, в които често красотата не играе ключова роля. И все пак не знам що обсъждаме това, така или иначе мястото и е в кухнята

Хах. Кухнята :D . Тя става за абсолютно всички работи (стига да учи за тях), а пък и каквото поиска родителите й го купуват. Пожелае ли еди-къде си да учи техните веднага биха я записали. Много са богати.

minionka
03-10-2011, 19:09
Момиче с късмет!

StolenBliss
03-10-2011, 19:42
И ти какво искаше да направиш чрез темата ?

ecstazy
03-10-2011, 20:22
Момиче с късмет! ++


имам чуството че надушвам лека завист ;?

Schneeflocke
03-11-2011, 01:01
като е умна, общува в среди, в които често красотата не играе ключова роля.

Ти май не си влизал в клас по техническа математика. 17 момчета, чийто живот се състои от математика и любов с дясната ръка, и моя милост... За едната усмивка ще ми пишат "домашните" и ще ме слушат да говоря за новия си лак за нокти :lol: Честно казано, поизгубиха интерес, като разбраха, че мога и сама да си решавам задачите...

LeDa
03-11-2011, 07:33
ако от първи клас до сега и това “сега“ означава 5-6 клас в някое квартално училище, нищо необичайно, че изкарва шестици :D

BeezyJey
03-11-2011, 08:42
о, БОЖЕ, какво странна комбинация.. :shock:





:lol:

Paramour
03-11-2011, 12:31
иии какъв е проблема?
красива е и е умна.. не се ли борите за това всички момчета?
почти винаги имате критики към момичетата: Ако е красива, то задължително била тъпа; ако пък е грозна или по-пълна е умна..
не може да ви се угоди пф

anonymous546178
03-11-2011, 13:03
Ти май не си влизал в клас по техническа математика. 17 момчета, чийто живот се състои от математика и любов с дясната ръка, и моя милост... За едната усмивка ще ми пишат "домашните" и ще ме слушат да говоря за новия си лак за нокти :lol: Честно казано, поизгубиха интерес, като разбраха, че мога и сама да си решавам задачите...

Ммм, не ти говоря за тези образи. То тяхното си е нормално, ама не знаят как да си поискат. Говоря ти за един вид академично общуване, когато действително момче се вълнува от разговора с момиче, но не защото тя е без бельо, например, а защото иска да поддържа общуване с човек на високо интелектуално ниво... не мога да го обясня точно

Schneeflocke
03-11-2011, 15:27
Ти май не си влизал в клас по техническа математика. 17 момчета, чийто живот се състои от математика и любов с дясната ръка, и моя милост... За едната усмивка ще ми пишат "домашните" и ще ме слушат да говоря за новия си лак за нокти :lol: Честно казано, поизгубиха интерес, като разбраха, че мога и сама да си решавам задачите...

Ммм, не ти говоря за тези образи. То тяхното си е нормално, ама не знаят как да си поискат. Говоря ти за един вид академично общуване, когато действително момче се вълнува от разговора с момиче, но не защото тя е без бельо, например, а защото иска да поддържа общуване с човек на високо интелектуално ниво... не мога да го обясня точно

Т'ва е мит :-D

Fiction7577
03-11-2011, 16:29
И къв точно ти е тийнПРОБЛЕМА, че пишеш тема и обясняваш колко е странно?

anonymous546178
03-11-2011, 17:18
Ами, академичното общуване не е мит... такова общуване с момиче, поне на мен ми е трудно. Следващите изречения ще прозвучат сексистко, така че не се обиждайте... или не го четете. До сега не съм намерил момиче на същото интелектуално ниво, като моето. Не казвам, че няма умни момичета, има, но не съм намерил момиче, което да е компетентно в повече от 2-3 области например... Не знам на какво се дължи това. Има момичета, с които си говоря за литература, има за театър; математика; философия; история и така нататък.. Странното е, че има много такива момчета :D :D :D Не знам и аз, ама ако питате мен, най-добре си е жената да е в кухнята :D :D

ludiqtzubar96
03-11-2011, 18:47
Значи има едно много странно момиче от другия клас. Познаваме се, защото вървим заедно към вкъщи, все пак живеем доста близо. Един мой приятел от другия клас ми беше казал, че тя си имала навик да прави малки пресмятания на ръката. Тя си изписала цялата ръка от дланта до лакътя. Когато приказва мисли толкова бързо, че започва да заеква. По абсолютно всичко винаги е имала 6 от 1 клас до сега е нямала друга оценка. Пише си домашните редовно за около 10 минути и веднага излиза. М/у другото на тази контролна по математика имаше 6 без грешка. На всичкото отгоре е много красива . Наистина има нещо странно в нея.
Бързо я хващай за гадже,че да ти оправи правописа.

Blab
03-13-2011, 12:28
Ами, академичното общуване не е мит... такова общуване с момиче, поне на мен ми е трудно. Следващите изречения ще прозвучат сексистко, така че не се обиждайте... или не го четете. До сега не съм намерил момиче на същото интелектуално ниво, като моето. Не казвам, че няма умни момичета, има, но не съм намерил момиче, което да е компетентно в повече от 2-3 области например... Не знам на какво се дължи това. Има момичета, с които си говоря за литература, има за театър; математика; философия; история и така нататък.. Странното е, че има много такива момчета :D :D :D Не знам и аз, ама ако питате мен, най-добре си е жената да е в кухнята :D :D
Schneeflocke като че ли по-скоро се съмнява в чистите мъжки подбуди, но какво ли разбира моят неакадемичен ум:Д
//Самочувствието е хубаво нещо, реалистичните представи и (само)оценки - още по.;

Schneeflocke
03-13-2011, 12:48
Ами, академичното общуване не е мит... такова общуване с момиче, поне на мен ми е трудно. Следващите изречения ще прозвучат сексистко, така че не се обиждайте... или не го четете. До сега не съм намерил момиче на същото интелектуално ниво, като моето. Не казвам, че няма умни момичета, има, но не съм намерил момиче, което да е компетентно в повече от 2-3 области например... Не знам на какво се дължи това. Има момичета, с които си говоря за литература, има за театър; математика; философия; история и така нататък.. Странното е, че има много такива момчета :D :D :D Не знам и аз, ама ако питате мен, най-добре си е жената да е в кухнята :D :D

Мисълта ми беше, че всеки не-хомосексуален мъж, изправен пред красива жена, ще си мисли за това как ли изглежда гола. Дори и лекция по атомна физика да изнася, ти пак с поглед ще я събличаш. Не че аз друго ще правя, де :-D Чисто академичен интерес или приятелство може да има само тогава, когато тя не те привлича физически.

Всеки си има интереси. Ти едва-ли си кой знае колко компетентен в областта на незабележимия грим и как да пририем торбички под очите. Но се имаш за голямата работа....

fenastz
03-13-2011, 16:20
Е, и ? Не мисля, че мястото на тия твои разсъждения е във форума.

И това, че има само шестици не значи, че е умна.

anonymous546178
03-13-2011, 16:59
мммм, разбрахте ме погрешно ми се струва, НО няма значение :D :D
Малко сте в заблуждение за голямота ми самочуствие, но и това няма значение (всъщност е тъкмо наобратно... споменах ли че няма значение)
Относно това за хубавите момичета е така... действително ще е много трудно да се концентрираш върху лекцията по атомна физика, ако я изнася някое хубаво момиче. За това, за токива лекции избират скучни мъже, които могат да блеснат само с това, което говорят.

П.п. Да се поясня още малко, НЕ твърдя, че няма по-интелигентни момичета от мен, сигурен съм, че е така... сигурен съм, че и много момичета не съм оценил правилно заради външността им.. виноват, свинявам се.

abitoo
03-13-2011, 17:31
И какво като е красива и умна...има и такива момичета... :)

Shia
03-13-2011, 21:24
Който си го ,си го има..ти като го нямаш ШАНС

onlygiirl
03-17-2011, 14:04
Е вече като е умна и красива е извънземно.Еми някой хора са надарени и с УМ и с КРАСОТА ! Светът на къде отива,вече ще кръщаваме умните и красиви момичета-извънземни?!

yeeee
03-17-2011, 14:09
:shock: :shock: xD

RaisedOnRock
03-17-2011, 14:15
Добре сега...Аз не разбрах,ти харесваш ли я,к`во?

krokkrok
03-17-2011, 19:24
като е умна, общува в среди, в които често красотата не играе ключова роля.

Ти май не си влизал в клас по техническа математика. 17 момчета, чийто живот се състои от математика и любов с дясната ръка, и моя милост... За едната усмивка ще ми пишат "домашните" и ще ме слушат да говоря за новия си лак за нокти :lol: Честно казано, поизгубиха интерес, като разбраха, че мога и сама да си решавам задачите...

A ти си прeвoдa нa думaтa 'obnoxious'

Зa тeмaтa нe знaм kakвo мoжe дa сe kaжe...Явнo зa тeб зaвисттa e минaлa дo стeпeн "спoдeлянe във фoрум"...всekи сe спрaвя с прoблeмитe си пo рaзличeн нaчин.

Schneeflocke
03-17-2011, 22:44
като е умна, общува в среди, в които често красотата не играе ключова роля.

Ти май не си влизал в клас по техническа математика. 17 момчета, чийто живот се състои от математика и любов с дясната ръка, и моя милост... За едната усмивка ще ми пишат "домашните" и ще ме слушат да говоря за новия си лак за нокти :lol: Честно казано, поизгубиха интерес, като разбраха, че мога и сама да си решавам задачите...

A ти си прeвoдa нa думaтa 'obnoxious'



Ти пък...казваш го, все едно е нещо лошо. Но мерси за комплимента все пак 8)

swetlie
03-18-2011, 19:18
момичето си напълно нормално. просто са голяма рядкост подобните момичета. недей толкова да се чудиш а я взимай :дд