PDA

View Full Version : Сайтът ми за забавление( само за фенове на фентъзи :) )



Charismatica
03-10-2011, 19:29
http://wonderfear.forumr.biz/
Това е моят сайт, за забавление, ако може да се каже така :) Още е в процес на разработка , но ако сте заинтересовани, можете да си направите регистрация и герой. Лесно е и е забавно:) Повтарям,че още е в процес на разработка. Ще се добавят нови неща и екстри.

DesireToFire
03-12-2011, 06:40
Ооо преди много обичах такива, мисля да пробвам пак. Само моля те, намали картинките пред всяка тема, защото много дразни като заемат половината място :Д

xXcvetityXx
03-12-2011, 07:18
ми не е злее :) :)

Charismatica
03-12-2011, 07:31
Ооо преди много обичах такива, мисля да пробвам пак. Само моля те, намали картинките пред всяка тема, защото много дразни като заемат половината място :Д
Не знам дали ще мога тъй като това е оригиналният им размер...

DesireToFire
03-12-2011, 07:55
Други картинки? :Д Иначе направи тема за въпроси или да питам тук :Д

Charismatica
03-12-2011, 08:23
Картинката е сменена. Ще направя и такъв раздел. Но питай и тук :)

suNnykaty96
03-12-2011, 14:20
Мисля, че много добре ти се е получило. Сега остава само да го доразвиеш и да добие популярност. То като вид игра ли е замислено, или .... ? Защото аз не можах да се регистрирам, че ми се зареждаше много бавно и се издразних ;dd Но от това, което видях, мисля че е станало много добре, а вече като има повече регистрирани и играта като тръгне ще е супер. Успех (:

Charismatica
03-12-2011, 16:58
има и игри рол плей, също има доста интересни пеещи анимирани картинки в подфорумите, добавям разнообразни емотикони,сменям и основните икони, има репутационни точки,рангове, в едната рол плей игра ще има награда-ранг модератор и форум парти (не се сетих за по-добро в момента ) , разполагаме с цял фентъзи град, в който има различни геройчета, които са анимирани, има денс клуб, създавате собствени герои, можете да станете член на различни групи в града, имата домашни любимци, има академия , в която можете да се записвате. има стая по всеки предмет, която е отворена в определения ден и там ще ви преподавам различни уроци, които според мен наистина са интересни , и не са плод само на въображението.( някои са) има уроци за тайни знаци и символи и такива неща. Мисля,че наистина ще ни бъде интересно, когато се съберем повечко :) Обмислям и други идеи, естествено приемам и идеи. Сайтът е отворен за всеки и сте добре дошли :)
П.С имаме си и телевизорче с музичка на заглавната страница

DesireToFire
03-13-2011, 09:54
Като за начало да питам името с което се регистрираме, името на героя ли трябва да е?

И ПП: Ако случайно нямаш време илидостатъчно информация за някои от уроците, мога да помагам, защото ъъъ така да се каже имам нещо като опит от предишни подобни сайтове 8-) Както иии мноого книги с информация.

Charismatica
03-13-2011, 10:28
Не. Името е каквото си решите. В рол плей игрите също има отделни герои. :) Информация и съвети приемам по всяко време :)

Georgi1996y
03-16-2011, 08:34
Супер, продължавай само така!

Charismatica
03-17-2011, 04:54
Трябва да съобщя, че ще има английска версия на сайта, разработвам в момента каталози, визитки, картички,плакатчета и други нещица, които потребителите ще получават периодично по пощата си в случай, че ми предоставят такава, когато им изпратя запитване( обожавам такива инициативи да правя подаръчета) Когато даден рол плей завърши, историята му ще сенапечатва в малка книжка и ще го получават в книжен формат :) Очаквайте и още. Опитвам се да разработя нещо като онлайн гора, и други щуротийки. Ако ви харесва се регистрирайте и ни помогнете да се развием :)