PDA

View Full Version : Волейболно игрище в София на открито ?



eLssiii
03-10-2011, 19:40
От много време искам с приятели да направим някоя и друга игра волейбол , но не искам да играем в зала . Съществува ли волейболно игрище в София на открито ? И къде се намира ?

Juniorrr
03-15-2011, 15:57
Според мен в зала е по-удобно,но смятам че в София няма но не съм сигурна!А попринцип тренираш ли някъде!

eLssiii
03-19-2011, 22:12
Тренирахх ама нещата станаха сложни . Удариха ме в главата супер злобно с една метална врата ... и отделно на една тренировка припаднах от напрежението и така .. няма значение .. та и не мога да тренирам , но супер много ми се играе , но не искам се завираме по зали и за това питам за игрище на открито :)

ecstazy
04-03-2011, 15:06
Ем аз никога не съм тренирала волей, не съм кой знае колко добра, ама си ми е удоволствие. Не съм чувала за игрища на открито. Вариант е обаче да си съберете пари, купувате най-обикновенна мрежа от най евтините и отивате в двора на даскалото. Лично при мен в бившото даскало има 2 кола такива дето се връзва мрежата на двора. :)

kadishona
04-04-2011, 10:12
До стадион "Раковски", в спортния комплекс, има плажен волейбол. Ако не те устройва намирате/правите мрежа и отивате в някое даскало..

Juniorrr
04-06-2011, 21:03
Аз лично съм съгласна да се съберем и да ходим да играеме някъде :grin: